X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Backpackers Share House Floripa

Servid�o da Prainha, 29 Barra da Lagoa, Florianopolis, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 94%Zaměstnanci
  • 95%Atmosféra
  • 88%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Z autobusového nádraží

Když přijedete na autobusové nádraží Florianpolis, procházka kolem podvodníky nabízející Pousadas a říkal, že Backpackers je uzavřen, a rovnou ze dveří směrem Floripa Centro. Odbočit vpravo a pět minut chůze na jih (kolem autobusového terminálu parkoviště) je místní autobusové nádraží. Autobus do Lagoa da Conceicao odjíždí z druhé poslední zastávka na konci střední platformě. Tento autobus je # 330 nebo # 320. Jízda autobusem na tento Lagoa terminálu. Zde přestupte na autobus # 360 Barra da Lagoa a jezdit až do konečného zastavení. Přes lávku je Backpackers Sharehouse na levé straně. Tato cesta by měla trvat 50 minut a stojí R $ 2 95. Změna je vzácné, takže se nemusíte snažit zaplatit s velkým směnku. Tyto modré autobusy probíhat od 05:50 do 23:30 (příležitostné autobusy spustit později).

Nebo taxi - Vyjít na dveře a požádat řidiče, aby vás do Barra da Lagoa. To bude stát kolem R $ 50, 00. Opět platí, že když přijedete do Barra da Lagoa, pěšky přes lávku a najít Backpackers 20m po cestičce na levé straně.

Z letiště

Autobusem - Procházka z letiště a jít na autobus z letiště. Catch zelený autobus # 183 nebo # 186, která přichází každých deset minut. Napsal na sběrnici je Corredor dělat Sudoeste. Vystupte na místní autobusové nádraží a postupujte podle pokynů shora. Tento autobus bude stát R $ 1,80 trvat 25-30 minuty během dopravní špičky. To běží od 05:30 do 12:30

Nebo taxi - to vás bude stát kolem R 50,00 dolarů 40-50 minut jízdy. Požádejte řidiče, aby vás do Barra da Lagoa. Pokud možno v portugalštině. Nebo v Súdánu. Ale pokud možno v portugalštině