X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Backpackers Hotel Toyo Osaka

1-3-5, Taishi, Nishinari, Osaka, Japonsko

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 86%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 81%Atmosféra
  • 81%Čistota
  • 82%Zařízení

Přeloženo: Google Dostat se sem;

Jsme jen 1 min chůze od stanice metra Dobutsuenmae (Exit2) nebo 3min chůze od JR stanice Shinimamiya (východní Exit).
* Od JR Shinimamiya nádraží (východní Exit): odbočit vpravo po ukončení stanice, chůze po první křižovatce odbočte doleva přes světlo. Jděte směrem k růžové a černé stavby. Když se dostanete do této budovy, odbočte vpravo a jděte rovně, náš hostel se nachází na pravé straně-straně.
* Od Dobutsuenmae stanice (Exit2): když je stanice na zádech, odbočte vpravo a jděte rovně (směrem k černé a růžové budovy). Když se dostanete do této budovy, odbočte doleva, jděte rovně a náš hostel se nachází na pravé straně-straně.

Z mezinárodního letiště Kansai:
Jeďte vlakem JR na Shinimamiya nádraží a to trvá asi 55 min / 1030 jenů.

Z Shin-Osaka:
Subway Midosiji linka se dostanete do stanice Dobutsuenmae přímo v cca. 20min / 270 jenů. Pokud máte JR přihrávku, může si vzít JR Kjótského linku a přejít z vlaku na nádraží Osaka Osaka smyčky linky. To trvá asi 25min / 210 jen se dostat do Shinimamiya stanici.

Osaka (Umeda):
Můžete si buď JR stanice Shinimamiya nebo Subway Dobutsuenmae stanice bez převodu. JR vás stojí 170 jenů a má nepatrně delší dobu (cca. 16min), zatímco Metro vás zaveze asi 12min / 230 jenů.

Z domácích (Itami) Letiště:
Take shuttle bus na zastávku Tennodži. Jsme jen 10 min od autobusové zastávky.

Od Kyoto
Vezměte JR linku od Kjótského nádraží Osaka stanice (doporučujeme vzít zvláštní Rapid na služby mnohem rychleji!), Změňte vlak JR Osaka smyčky linky. Shinimamiya stanice je 8 zastávek od Osaka nádraží.