X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do BackPacker's Republic

Street Chaykovskogo, 37, Petrohrad, Rusko

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 85%Zabezpečení
  • 86%Umístění
  • 89%Zaměstnanci
  • 86%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Adresa:
Street Chaykovskogo, 37
Petrohrad
+79052316980, 79119562440.

Transfer:
Jsme schopni zajistit vyzvednutí na vás z letiště na EUR30 nebo US40. Transfer z vlakového nádraží Moskovskij bude stát EUR 15 nebo US20. Prosím, dejte nám vědět na e-mail, pokud budete potřebovat pick-up.

Z letiště:
Take autobus do stanice metra "Moskevská", autobusy číslo 113, K3, K213 nebo K13A, pokud se chystáte z terminálu 2 (mezinárodní), a autobus 39 nebo K39, pokud se chystáte od svorky 1 (národní), přejděte na " Chernishevskaya 'stanice metra (viz níže další instrukce). Autobusy a metro práce 05:30 - 00:40!

Z moskevského vlakového nádraží:
Jeďte metrem "Chernishevskaya" stanice metra (viz níže další instrukce).

Ze stanice metra "Chernishevskaya ':
Při návratu z metra jděte na 'Prospect (avenue) Chernishevskovo ". Otočte se vpravo a jděte podél této třídě do druhé křižovatce s 'Chaykovskovo "na ulici. Odbočit doleva a jít spolu "Chaykovskovo" na ulici, až uvidíte počet budovy # 41 na levé straně.
Pojď do první železnou bránu mezi cafe-bar "ТРОЯ" (TROYA) a banky РОСИНТЕРБАНК "(ROSINTERBANK) a pak odbočit vpravo ve dvoře.
Nebo můžete jít dál po ulici, až uvidíte počet stavebních # 33-37. Pojďte do druhého železnou bránu (to vypadá, že je zavřený, ale pro chodce je vždy otevřený, stačí stisknout to) odešel do obchodu a pak odbočit vlevo ve dvoře.
Ve dvoře uvidíte krásnou verandu s červenými dveřmi a železné světlo nad ním.

Taxíkem:
Taxi z letiště mohou být různé, závisí na době, kolem 1200 rublů, když jdete z moskevského vlakového nádraží je to asi 600 RUB.
Buďte si vědomi soukromé taxi služby - i když říkají, že jsou na metr, nepoužívejte, protože se bude snažit získat více peněz od vás! Použijte taxi kancelář přímo na letišti si objednat taxi. Vyhněte nabídky taxikářů, i když mají společnosti odznak s nimi. Diskutujte o cenu a vzít doklad před zahájením cesty.