X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do B&B Venice Hazel

Castello 4977, Benátky, Itálie

mapa a cestovní pokyny


83%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 60%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Vlakem:
Na nádraží (Santa Lucia) jsou trajekty 1/2 / 4.1 / 5.1 do San Giuliano Stop.
Pokud přijedete trajektem 1 nebo 2:
Od svatého Zachariáše zastávky před vámi se nachází Hotel Danieli, vezměte si další ulice, Calle Rasse, a sledovat jej až do konce a pak odbočit vpravo, přes most a dáte se první ulicí vlevo. V dolní části ulice najdete verandu, a po levé straně bude "Fondamenta de l'Osmarin", pak pokračujte k číslu 4977 / A

Pokud přijedete trajektem 4.1 nebo 5.1:
Od svatého Zachariáše zastávky před vámi je San Zaccaria krytá terasa (mezi Hotel Savoia & Jolanda Hotel Paganelli a); sledovat Campo San Zaccaria, odbočte doleva a když se přišel na Campo San Provolo pak odbočte vpravo. projít verandu a nadále Fondamenta de l'osmarin nás najdete na číslo 4977 / A.

Letadlem:
Od mezinárodního letiště "Marco Polo": Shuttle vody "Alilaguna" (červené, modré a zlaté linky) přejít na svatého Zachariáše zastavit a pokračovat, jak je popsáno v části "vlakem".

Z "Canova" letiště (Treviso): autobusem ATVO na "Piazzale Roma" a pak vodním autobusem 1 nebo 2 svatého Zachariáše doraz a potom postupujte podle pokynů v rámci "vlakem"

Autem:
Po dálnici A4 od Milána nebo Terstu, se dostanete k východu, "Mestre-Venezia" a po směru "Venezia-Piazzale Roma" (10 km), pak se budete muset nechat auto v jedné z městských parkovišť nebo na Tronchetto. Pak vzít na trajekt, jak je popsáno v "vlakem" podle svatého Zachariáše Stop.