X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do B&B Venice Hazel

Castello 4977, Benátky, Veneto, Itálie

mapa a cestovní pokyny


43%Hodnocení

  • 40%Hodnota za peníze
  • 40%Zabezpečení
  • 60%Umístění
  • 60%Zaměstnanci
  • 40%Atmosféra
  • 20%Čistota
  • 40%Zařízení

Přeloženo: Google Vlakem:
Na nádraží (Santa Lucia) jsou trajekty 4,1 / 5,1 / 1/2 zastávky San Zaccaria.
Pokud přijedete trajektem 1 nebo 2:
před vámi je hotel Danieli, se další ulice, Calle Rasse, a sledovat jej až do konce a pak odbočit vpravo, přes most a dáte se první ulicí vlevo. V dolní části ulice najdete verandu a po pravé straně bude "Fondamenta de l'Osmarin", pak pokračujte k číslu 4977 / A.

Pozn.: Pokud cestujete s těžkými zavazadly, doporučujeme vzít na loď 4,1 nebo 5,1, aby mohli k nám bez obav z překročení mostů v Benátkách.

Pokud přijedete trajektem 4.1 nebo 5.1:
před vámi je San Zachariáš krytá terasa (mezi Hotel Savoia & Jolanda Hotel Paganelli a) sledovat Campo San Giuliano, odbočte vlevo a když jste dorazili do Campo San Provolo pak odbočte vpravo. projít na verandu a pokračovat Fondamenta de l'osmarin najdete nás na čísle 4977A.
Letadlem:
Z mezinárodního letiště na "Marco Polo": s vodní dopravou "Alilaguna" (červené, modré a zlaté linky), jděte na nádraží San Zachariáše a pokračujte, jak je popsáno v části "vlakem".
Z letiště se "Canova" (Treviso): jet autobusem ATVO na "Piazzale Roma", a pak chytit vodní autobus 1 nebo 2 nebo 4,1 nebo 5,2 na zastávku s.zaccaria a potom postupujte podle pokynů v 'vlakem "
Autem:
Vzhledem k dálnice A4 z Milána nebo Terstu, dostanete k východu, "Mestre-Venezia" a po směru "Venezia-Piazzale Roma" (10 km), pak se budete muset nechat auto v jednom z městských parkovišť nebo na Tronchetto. Pak se na trajekt, jak je popsáno v "vlakem" do zastávky San Zaccaria.
Water Taxi služba k dispozici.