X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do B&B The Lions

Via 20 Settembre 7 Verona, Verona, Itálie

mapa a cestovní pokyny


93%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 94%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 94%Atmosféra
  • 94%Čistota
  • 93%Zařízení

Přeloženo: Google Letadlem:
Z letiště Valerio Catullo přijmout "Aerobus raketoplán", která spojuje letiště ve Veroně na hlavní nádraží Verona Porta Nuova,. Když tam dorazíte, prosím postupujte podle pokynů níže.
Vlakem:
Vystupte na Verona hlavního vlakového nádraží Verona Porta Nuova.
Autobusem:
Z Hlavního nádraží Verona Porta Nuova chytit místní autobus n = 11 - 12 - 13 od MARCIAPIEDE A. Vystoupíte na sedmém autobusové zastávky, za mostem na začátku Via XX Settembre.
Taxíkem:
Z Hlavního nádraží Verona Porta Nuova stojí asi 7 při den-krát jinak 10 nedělích noční době a svátcích.
Autem:
Vezměte dálnice A4 a jít ven na výjezdu Verona Sud, odbočte vlevo a jděte dolů do podchodu směrem k centru města. Jděte rovně asi 3 km. Cesta dolů na ulici Corso Porta Nuova na Piazza Br, odbočit vpravo rovnou na Via Pallone, cross Ponte Aleardi a zahněte doleva do Lungadige Porta Vittoria do posledního semaforu, odbočte vpravo do Via San Paolo a Via XX Settembre až č. 7 . Jinak Via XX Settembre odbočte vpravo do Via Dell Artigliere a parku na konci ulice v parkovišti Passalacqua.
Pěšky:
Z Hlavního nádraží Verona Porta Nuova chůze podél Corso Porta Nuova, cross Piazza Br, jít dolů Vicolo Borella, jít dolů Via Leoncino pak odbočte vpravo do Via Leoni a cross Ponte NAVI, kráčel Via San Paolo a Via XX Settembre n 7. po levé straně, podívejte se na štítek zvonku BB Lions a prsten.

Dávejte pozor na dva jednoduché, ale důležité věci!

1) Čísla autobusů 11 - 12 - 13 se 90 - 92 - 98, provedené po 19:30, o nedělích a svátcích. Stále spustit ze stejného autobusového stánku.
2) názvy ulic jsou obecně psány po obou stranách budovy na začátku a na konci každé ulice. Podívejte se nahoru po zdi!