X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do B&B The Lions

Via 20 Settembre 7 Verona, Verona, Itálie

mapa a cestovní pokyny


92%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 95%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google Letadlem:
Od Valerio Catullo letiště vzít "AEROBUS shuttle", která spojuje letiště Verona na Hlavní nádraží, Verona Porta Nuova. Když tam dorazíte, prosím postupujte podle níže uvedených pokynů.
Vlakem:
Vystupte na Verona hlavního vlakového nádraží Verona Porta Nuova.
Autobusem:
Z hlavního vlakového nádraží Verona Porta Nuova chytit místní autobus N 11 - 12 - 13 od MARCIAPIEDE A. Vystoupíte na sedmé zastávce, za mostem na začátku Via XX Settembre.
Taxíkem:
Z hlavního vlakového nádraží Verona Porta Nuova stojí asi 7 v den-krát jinak 10 noční neděle a svátky.
Autem:
Vezměte dálnici A4, a jít ven na výjezdu Verona Sud, odbočte doleva a jděte dolů do podchodu směrem k centru města. Jděte rovně asi 3 km. Cesta dolů Corso Porta Nuova na náměstí Br, odbočit vpravo přímo na Via Pallone, přes Ponte Aleardi a zahněte doleva do Lungadige Porta Vittoria až do posledního semaforu, odbočte vpravo do Via San Paolo a dále přes XX Settembre až n 7 . Jinak Via XX Settembre odbočte vpravo do Via Dell Artigliere a parku na konci ulice v parkovišti Passalacqua.
Pěšky:
Z hlavního vlakového nádraží Verona Porta Nuova procházku podél Corso Porta Nuova, přes Piazza Br, jít dolů Vicolo Borella, jít dolů Via Leoncino pak odbočte vpravo do Via Leoni a přes Ponte Navi, kráčel Via San Paolo a poté Via XX Settembre n 7 na levé straně, podívejte se na zvonku označení BB Lions a prsten.

Věnujte pozornost dvou jednoduchých, ale důležitých věcí!

1) Čísla autobusy 11 - 12 - 13 se stal 90-92 - 98 po 19:30, neděle a svátky. Stále běží ze stejného autobusového stánku.
2) názvy ulic jsou většinou napsané na stranách budov na začátku a na konci každé ulice. Podívejte se nahoru po zdi!