Hostelworld.com
HostelBookers Logo

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 10.0
 • Zabezpečení 10.0
 • Umístění 10.0
 • Zaměstnanci 10.0
 • Atmosféra 10.0
 • Čistota 10.0
 • Zařízení 10.0

Umístění

Via Tagliata 79

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Kteří přijedou autem,

Z Říma (218 km)

Dálnice A1 do Neapole, po Caserta Sud, přes silnici A3 do Salerna. Asi 20 km od Pompejí, výjezd na Castellammare di Stabia, pak postupujte podle značek na Costiera Amalfitana a Positano. Poté, co v Positano najdete doleva, značeno Montepertuso (1,5 km). Když přijedete do města Montepertuso je, pokračujte na 200 metrů na přes tagliata a najdete bílý dům s modrou bránu. Zastavte se a zavolejte Melania kdo přijde a setkání s Vámi.

Z Neapole (58 km)

Jeďte po dálnici A3, po Pompeje, sjezd na Castellammare di Stabia, pak postupujte podle značek na Costiera Amalfitana a Positano. Poté, co v Positano najdete doleva, aby i nadále až do Montepertuso (1,5 km). Když přijedete ve středu Montepertuso je, pokračujte na 200 metrů na přes tagliata a najdete bílý dům s modrou bránu. Zastavte se a zavolejte Melania kdo přijde a setkání s Vámi.

From Salerno (34 km)

Jeďte po dálnici A3 a výstupu na Vietri sul Mare a pak postupujte podle pokynů pro Costiera Amalfitana (SS.163). Poté, co v Positano najdete pravou zatáčku pokračovat až Montepertuso (1,5 km). Když přijedete ve středu Montepertuso je, pokračujte na 200 metrů na přes tagliata a najdete bílý dům s modrou bránu. Zastavte se a zavolejte Melania kdo přijde a setkání s Vámi.


PŘÍJEZD VLAKEM

Z Neapole

Vezměte Circumvesuviana Sorrento. Poté, co v Sorrento nádraží vzít Sita Bus (modrá nebo zelená linka) na Positano / Amalfi. Poté, co v Positano vystupte na Chiesa NUOVA / bar Internazionale, ve stejné autobusové zastávky čekání na autobus od Positano na Montepertuso (pouze 10 minut jízdy), můžete si koupit jízdenku na palubě. Poté, co v Montepertuso vystoupit po zastávce Piazza Cappella v Via tagliata (zeptejte se řidiče), pár metrů před námi najdete bílý dům s modrou brankou, zastaví se a zavolejte Melania kdo přijde a setkání s Vámi.

Rozvrh Napoli Centrale - Piazza Garibaldi Tel +39 081.7896111 - 848.888.777Z Říma

Od Rome Central Statione (Roma Termini) vlakem na hlavní nádraží v Neapoli a pak mít Circumvesuviana Sorrento. Poté, co v Sorrento nádraží vzít Sita Bus (modrá nebo zelená linka) na Positano / Amalfi. Poté, co v Positano vystupte na Chiesa NUOVA / bar Internazionale, ve stejné autobusové zastávky čekání na autobus od Positano na Montepertuso (pouze 10 minut jízdy), můžete si koupit jízdenku na palubě. Poté, co v Montepertuso vystoupit po zastávce Piazza Cappella v Via tagliata (zeptejte se řidiče), pár metrů před námi najdete bílý dům s modrou brankou, zastaví se a zavolejte Melania kdo přijde a setkání s Vámi.

Rozvrh Napoli Centrale - Piazza Garibaldi Tel +39 081.7896111 - 848.888.777


From Salerno

Z Hlavního nádraží Salerno vzít Sita Bus (modrá nebo zelená linka) Amalfi, pak změnit a přijmout další Sita Bus (modrá nebo zelená čára) na Positano. Poté, co v Positano vystoupit (CHIESA NUOVA / BAR INTERNAZIONALE), ve stejné autobusové zastávky čekání na autobus od Positano na Montepertuso (pouze 10 minut jízdy), můžete si koupit jízdenku na palubě. Poté, co v Montepertuso vystoupit po zastávce Piazza Cappella v Via tagliata (zeptejte se řidiče), pár metrů před námi najdete bílý dům s modrou brankou, zastaví se a zavolejte Melania kdo přijde a setkání s Vámi.

SALERNO Stazione FS Piazza Vittorio Veneto Tel: +39 089.255.005Příletu letadlem

Z Neapole

Z mezinárodního letiště "Capodichino" jet autobusem (CURRERI) do Sorrenta. Poté, co v Sorrento nádraží vzít Sita Bus (modrá nebo zelená linka) na Positano / Amalfi. Poté, co v Positano vystupte na Chiesa NUOVA / bar Internazionale, na stejné autobusové zastávky čekání na autobus od Positano na Montepertuso (pouze 10 minut jízdy), můžete si koupit jízdenku na palubě. Poté, co v Montepertuso vystoupit po zastávce Piazza Cappella v Via tagliata (zeptejte se řidiče), pár metrů před námi najdete bílý dům s modrou brankou, zastaví se a zavolejte Melania kdo přijde a setkání s Vámi.


Z Říma

Z "Leonardo da Vinci" letiště, vzít vlak do stanice Rome Termini a přejít k hlavnímu nádraží v Neapoli. Z hlavního nádraží se Circumvesuviana Sorrento. Poté, co v Sorrento nádraží vzít Sita Bus (modrá nebo zelená linka) na Positano / Amalfi. Poté, co v Positano vystupte na Chiesa NUOVA / bar Internazionale, ve stejné autobusové zastávky čekání na autobus od Positano na Montepertuso (pouze 10 minut jízdy), můžete si koupit jízdenku na palubě. Poté, co v Montepertuso vystoupit po zastávce Piazza Cappella v Via tagliata (zeptejte se řidiče), pár metrů před námi najdete bílý dům s modrou brankou, zastaví se a zavolejte Melania kdo přijde a setkání s Vámi.
 • Hodnota za peníze 10.0
 • Zabezpečení 10.0
 • Umístění 10.0
 • Zaměstnanci 10.0
 • Atmosféra 10.0
 • Čistota 10.0
 • Zařízení 10.0
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.