X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do B&B Mamma Rosa

Via Tagliata 79, Positano, Itálie

mapa a cestovní pokyny


98%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 97%Zabezpečení
  • 97%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 93%Zařízení

Přeloženo: Google Kteří přijedou autem,

Z Říma (218 km)

Dálnice A1 do Neapole, po Caserta Sud, přes dálnice A3 Salerna. Přibližně 20 km po Pompejích, výstup na Castellammare di Stabia, pak postupujte podle značek na Costiera Amalfitana a Positano. Poté, co v Positano najdete doleva, značené Montepertuso (1,5 km). Když přijedete do města Montepertuso je, pokračujte na 200 metrů na Via Tagliata a najdete bílý dům s modrou brankou. Nekončí a zavolejte Melania, kteří přijdou a že vás poznávám.

Z Neapole (58 km)

Jeďte po dálnici A3, po Pompeje, sjezd na Castellammare di Stabia, pak postupujte podle značek na Costiera Amalfitana a Positano. Poté, co v Positano najdete doleva pokračovat až Montepertuso (1,5 km). Když přijedete ve středu Montepertuso je, pokračujte na 200 metrů na Via Tagliata a najdete bílý dům s modrou brankou. Nekončí a zavolejte Melania, kteří přijdou a že vás poznávám.

Z Salerna (34 km)

Jeďte po dálnici A3 a výstupu na Vietri sul Mare a pak postupujte podle pokynů pro Costiera Amalfitana (SS.163). Poté, co v Positano najdete pravou zatáčku pokračovat až Montepertuso (1,5 km). Když přijedete ve středu Montepertuso je, pokračujte na 200 metrů na Via Tagliata a najdete bílý dům s modrou brankou. Nekončí a zavolejte Melania, kteří přijdou a že vás poznávám.


Kteří přijedou vlakem,

Z Neapole

Vezměte Circumvesuviana pro Sorrento. Poté, co v Sorrento nádraží jet autobusem Sita (modrá nebo zelená linka) a Positano / Amalfi. Poté, co v Positano vystupte na Chiesa NUOVA / BAR Internazionale, současně čekat na zastávce na autobus od Positano na Montepertuso (pouze 10 minut jízdy), můžete si koupit lístek na palubě. Poté, co v Montepertuso vystoupit po náměstí Piazza Cappella zastávky Via Tagliata (požádat řidiče), jen pár metrů před najdete bílý dům s modrou brankou, zastavit a zavolat Melania, kteří přijdou a že vás poznávám.

Rozvrh na Napoli Centrale - Piazza Garibaldi Tel +39 081.7896111 - 848.888.777Z Říma

Z Říma střední Statione (Roma Termini) vlakem do neapolského hlavního nádraží a pak mít Circumvesuviana pro Sorrento. Poté, co v Sorrento nádraží jet autobusem Sita (modrá nebo zelená linka) a Positano / Amalfi. Poté, co v Positano vystupte na Chiesa NUOVA / BAR Internazionale, současně čekat na zastávce na autobus od Positano na Montepertuso (pouze 10 minut jízdy), můžete si koupit lístek na palubě. Poté, co v Montepertuso vystoupit po náměstí Piazza Cappella zastávky Via Tagliata (požádat řidiče), jen pár metrů před najdete bílý dům s modrou brankou, zastavit a zavolat Melania, kteří přijdou a že vás poznávám.

Rozvrh na Napoli Centrale - Piazza Garibaldi Tel +39 081.7896111 - 848.888.777


Z Salerno

Od hlavního vlakového nádraží Salerno jet autobusem Sita (modrá nebo zelená linka) do Amalfi, pak změňte a přijmout další autobus Sita (modrá nebo zelená linka) na Positano. Poté, co v Positano vystoupit (CHIESA NUOVA / BAR Internazionale), současně čekat na zastávce na autobus od Positano na Montepertuso (pouze 10 minut jízdy), můžete si koupit lístek na palubě. Poté, co v Montepertuso vystoupit po náměstí Piazza Cappella zastávky Via Tagliata (požádat řidiče), jen pár metrů před najdete bílý dům s modrou brankou, zastavit a zavolat Melania, kteří přijdou a že vás poznávám.

Salerno Stazione FS Piazza Vittorio Veneto 39 Tel 089.255.005Příletu letadlem

Z Neapole

Z "Capodichino" Mezinárodní letiště autobusem (CURRERI) do Sorrento. Poté, co v Sorrento nádraží jet autobusem Sita (modrá nebo zelená linka) a Positano / Amalfi. Poté, co v Positano vystupte na Chiesa NUOVA / BAR Internazionale, na stejné autobusové zastávky čekání na autobus od Positano na Montepertuso (pouze 10 minut jízdy), můžete si koupit lístek na palubě. Poté, co v Montepertuso vystoupit po náměstí Piazza Cappella zastávky Via Tagliata (požádat řidiče), jen pár metrů před najdete bílý dům s modrou brankou, zastavit a zavolat Melania, kteří přijdou a že vás poznávám.


Z Říma

Z letiště "Leonardo da Vinci", vlakem do Říma nádraží Termini a pokračovat neapolského hlavního nádraží. Z Hlavního nádraží mít Circumvesuviana do Sorrenta. Poté, co v Sorrento nádraží jet autobusem Sita (modrá nebo zelená linka) a Positano / Amalfi. Poté, co v Positano vystupte na Chiesa NUOVA / BAR Internazionale, ve stejné zastávce čekat na autobus od Positano na Montepertuso (pouze 10 minut jízdy), můžete si koupit jízdenku na palubě. Poté, co v Montepertuso vystoupit po náměstí Piazza Cappella zastávky Via Tagliata (požádat řidiče), jen pár metrů před najdete bílý dům s modrou brankou, zastavit a zavolat Melania, kteří přijdou a že vás poznávám.