X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do B&B Eleven Star Rome

Via G.L. Passalacqua 26/a, Řím, Itálie

mapa a cestovní pokyny


72%Hodnocení

  • 71%Hodnota za peníze
  • 79%Zabezpečení
  • 68%Umístění
  • 78%Zaměstnanci
  • 68%Atmosféra
  • 70%Čistota
  • 68%Zařízení

Přeloženo: Google Od nádraží Termini:

Vezměte trasy metra A pro 2 zastávky a vystoupíte na "Manzoni". Odtud je to asi 500 metrů chůze od B & B. Vyjeďte výjezdem na "Via San Quintilio" a chodit po silnici, dokud se nedostanete 'Via Statilia ". Pokračujte po této silnici a se čtvrtou ulicí vlevo, což je "Via Passalacqua", kde se nacházejí. Můžete také projít přímo od nádraží Termini, pokud dáváte přednost, je to jen pod jednu míli, nebo můžete jet autobusem (trasy 105 a 150) nebo tramvají (linky 5 a 14) a vystupte na Porta Maggiore, pěšky podél " Via Statilia "a přijmout první vpravo do" Via Passalacqua ".

Z letiště Fiumicino:

Přejít na FS vlakového nádraží uvnitř terminálu "Leonardo da Vinci" a vlakem "Leonardo Express" na vlakové nádraží Termini (jezdí každých 30 minut od 06:36 a 23:36 a stojí 14 eur). K dispozici je pouze jedna zastávka. Poté postupujte podle chůze od vlakového nádraží Termini "směry.

Od letiště Ciampino:

Můžete si vzít Terravision Shuttle Bus z letiště, které se vás odveze na Via Marsala (vedle vlakového nádraží Termini). Pak stačí postupovat podle výše uvedených pokynů uvedených na nádraží Termini.

Autem:
Z GRA, Grande Raccordo anulare (hlavní římský silniční okruh), výjezd "Tangenziale Est" a na konci bočního odbočte vpravo do "Scalo S. Lorenzo". Pokračujte rovně, dokud se projít oblouky starého latinského zdi a pak třetí vpravo. Pokračujte podél "Via Statilia" a první vpravo je "Via Passalacqua".