X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do B&B Eleven Star Rome

Via G.L. Passalacqua 26/a, Řím, Lazio, Itálie

mapa a cestovní pokyny


77%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 70%Zabezpečení
  • 70%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 70%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Od nádraží Termini:

Vezměte trasy metra A pro 2 zastávky a vystoupíte na "Manzoni". Odtud je to asi 500 metrů chůze od B & B. Take 'Via San Quintilio' výjezdu a chodit po silnici, dokud se nedostanete "Via Statilia". Pokračujte po této silnici a vzít čtvrtou ulicí doleva, což je "Via Passalacqua", kde jsou umístěny my. Také můžete navštívit přímo od nádraží Termini, pokud dáváte přednost, je to těsně pod kilometr, nebo můžete jet autobusem (trasy 105 a 150) nebo tramvají (linky 5 a 14) a vystupte na Porta Maggiore, pěšky podél " Via Statilia "a mít první právo na" Via Passalacqua ".

Z letiště Fiumicino:

Přejít na vlakové nádraží FS uvnitř terminálu "Leonardo da Vinci" a jet vlakem "Leonardo Express" na nádraží Termini (jezdí každých 30 minut od 06:36 a 23:36 a náklady 14 eur). Existuje pouze jedna zastávka. Pak postupujte chůze od vlakového nádraží Termini 'směrů.

Od letiště Ciampino:

Můžete si vzít Terravision kyvadlový autobus z letiště, které vás odveze na Via Marsala (vedle nádraží Termini). Poté postupujte podle pokynů uvedených výše nádraží Termini.

Autem:
Od GRA, Grande Raccordo Zrušit (hlavní římské silniční okruh) odbočit na výjezdu "Tangenziale Est" a na konci obchvatu odbočit vpravo do "Scalo S. Lorenzo". Pokračujte rovně, až minete oblouky staré zdi latiny a pak třetí vpravo. Pokračujte podél "Via Statilia" a první vpravo je "Via Passalacqua".