X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do B&B Castelvecchio

Vicolo Volto San Luca, 18, Verona, Itálie

mapa a cestovní pokyny


95%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 94%Zabezpečení
  • 99%Umístění
  • 98%Zaměstnanci
  • 91%Atmosféra
  • 97%Čistota
  • 92%Zařízení

Přeloženo: Google Letadlem:
Z letiště Valerio Catullo přijmout "Aerobus raketoplán", která spojuje letiště ve Veroně na hlavní nádraží Verona Porta Nuova,. Když tam dorazíte, prosím postupujte podle pokynů níže.
Vlakem:
Vystupte na Verona hlavního vlakového nádraží Verona Porta Nuova.
Autobusem:
Z Hlavního nádraží Verona Porta Nuova chytit místní autobus n = 11 - 12 - 13 od MARCIAPIEDE (autobusová zastávka modré) Vystupte na třetí zastávce na konci Corso Porta Nuova..
Taxíkem:
Z Hlavního nádraží Verona Porta Nuova stojí asi 7 při den-krát jinak 10 neděle noční době a svátcích.
Autem:
Vezměte dálnice A4 a jít ven na výjezdu Verona Sud, odbočte vlevo a jděte dolů do podchodu směrem k centru města. Jděte rovně asi 3 km. Těsně před velkým historické brány s hodinami na, odbočte vlevo a po ulici. Na křižovatce odbočit doleva a zaparkovat auto na malém parkovišti (veřejné) nebo na cestě. B & B Castelvecchio nemá vlastní parkoviště, ale během svého check-in vám ukážeme nejbližší parkoviště.
Pěšky:
Z Hlavního nádraží Verona Porta Nuova udržet právo a pak jít na ulici za velkým historickým Gate: Corso Porta Nuova. Procházka podél Corso Porta Nuova a na třetím semaforu před koncem na ulici, odbočte doleva a projděte malým obloukem do Vicolo Volto San Luca, rovně a po pravé straně je dům č. 18, podívejte se na zvonek štítek BB Castelvecchio a prsten.

Dávejte pozor na dva jednoduché, ale důležité věci!

1) autobusy číslo 11 - 12. - 13. stát 90 až 92 - 98, provedené po 20:00, v létě, v neděli ao svátcích. Stále spustit ze stejného autobusové zastávky.
2) názvy ulic jsou většinou napsané na zdi budov na začátku a na konci každé ulice.