X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do B&B Castelvecchio

Vicolo Volto San Luca, 18, Verona, Itálie

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 86%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 97%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 86%Atmosféra
  • 95%Čistota
  • 87%Zařízení

Přeloženo: Google Letadlem:
Z letiště Valerio Catullo přijmout "Aerobus raketoplán", která spojuje letiště ve Veroně na hlavní nádraží Verona Porta Nuova,. Když tam dorazíte, prosím postupujte podle pokynů níže.
Vlakem:
Vystupte na Verona hlavního vlakového nádraží Verona Porta Nuova.
Autobusem:
Z Hlavního nádraží Verona Porta Nuova chytit místní autobus n = 11 - 12 - 13 od MARCIAPIEDE (autobusová zastávka modré) Vystupte na třetí zastávce na konci Corso Porta Nuova..
Taxíkem:
Z Hlavního nádraží Verona Porta Nuova stojí asi 7 při den-krát jinak 10 neděle noční době a svátcích.
Autem:
Vezměte dálnice A4 a jít ven na výjezdu Verona Sud, odbočte vlevo a jděte dolů do podchodu směrem k centru města. Jděte rovně asi 3 km. Těsně před velkým historické brány s hodinami na, odbočte vlevo a po ulici. Na křižovatce odbočit doleva a zaparkovat auto na malém parkovišti (veřejné) nebo na cestě. B & B Castelvecchio nemá vlastní parkoviště, ale během svého check-in vám ukážeme nejbližší parkoviště.
Pěšky:
Z Hlavního nádraží Verona Porta Nuova udržet právo a pak jít na ulici za velkým historickým Gate: Corso Porta Nuova. Procházka podél Corso Porta Nuova a na třetím semaforu před koncem na ulici, odbočte doleva a projděte malým obloukem do Vicolo Volto San Luca, rovně a po pravé straně je dům č. 18, podívejte se na zvonek štítek BB Castelvecchio a prsten.

Dávejte pozor na dva jednoduché, ale důležité věci!

1) autobusy číslo 11 - 12. - 13. stát 90 až 92 - 98, provedené po 20:00, v létě, v neděli ao svátcích. Stále spustit ze stejného autobusové zastávky.
2) názvy ulic jsou většinou napsané na zdi budov na začátku a na konci každé ulice.