X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do B&B Al Filarmonico

Via dei Mutilati 5, Verona, Itálie

mapa a cestovní pokyny


92%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 88%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 98%Čistota
  • 92%Zařízení

Přeloženo: Google Letadlem:
Na Valerio Catullo letiště Verona, autobusem před Přílet terminálu Verona Porta Nuova nádraží.
Vlakové nádraží je méně než 1 km od B & B Je to asi 10 minut chůze od stanice (následovat cyklistické stezce, která začíná od východu na pravé straně stanice). Nebo ze stanice, můžete chytit autobus, který staví na chodníku, A, jde do středu města a je jen dvě zastávky na cestě. B & B Al Filarmonico je 100 mts daleko od autobusové zastávky, v blízkosti Supermarket PAM, na Via dei Mutilati n. 5 (v přední části scény Teatro Filarmonico).

K dispozici je také efektivní taxi služba, která vás přivede přímo na B & B v době kratší než 5 minut.

Vlakem:
Pokud jedete vlakem, vlakové nádraží Porta Nuova je méně než 1 km od B & B. Je to asi 10 minut chůze od stanice (následovat cyklistické stezce, která začíná od východu na pravé straně stanice). Nebo ze stanice, můžete chytit autobus, který staví na chodníku, A, jde do středu města a je jen dvě zastávky na cestě.
B & B Al Filarmonico je 100 mts daleko od autobusové zastávky, v blízkosti Supermarket PAM, na Via dei Mutilati n. 5 (v přední části scény Teatro Filarmonico).

K dispozici je také efektivní taxi služba, která vás přivede přímo na B & B v době kratší než 5 minut.

Autem:
Chcete-li dosáhnout B & B Al Filarmonico autem, vzít Verona Sud sjezdu z dálnice a postupujte podle pokynů na střed. Jděte rovně a stejně jako se blížíte na náměstí Piazza Bra (Arena), odbočit vlevo na Via dei Mutilati (poslední ulice před Clock). B & B se nachází v Via dei Mutilati n. 5 v blízkosti Supermarket PAM, v přední části Teatro Filarmonico.
K dispozici jsou 2 parkovací platba velmi blízko B & B (cena 12 - 15 Euro / den)