X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do B&B Ai Leoni

Via XX Settembre n� 7, Verona, Veneto, Itálie

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 94%Zaměstnanci
  • 93%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 88%Zařízení

Přeloženo: Google Letadlem:
Z letiště Valerio Catullo se Aerobus raketoplán, který spojuje letiště Verona Hlavního nádraží Verona Porta Nuova,. Když přijedete sem, postupujte podle následujících pokynů.
Vlakem:
Vystupte na Verona hlavního vlakového nádraží Verona Porta Nuova.
Autobusem:
Z Hlavního nádraží Verona Porta Nuova chytit místní autobus AMT n = 11 - 12 - 13 od na MARCIAPIEDI (autobusová zastávka modrá) Vystupte na 8. zastávce na začátku Via XX. Settembre.
Taxíkem:
Z Hlavního nádraží Verona Porta Nuova stojí asi 7 nebo 10 neděle noci, o svátcích.
Autem:
Take dálnice A4 a výstupu na výjezdu Verona Sud, odbočte vlevo a jděte dolů podchodem směrem do středu. Cesta dolů na ulici Corso Porta Nuova na Piazza Br, odbočit vpravo rovnou na Via Pallone, cross Ponte Aleardi a zahněte doleva do Lungadige Porta Vittoria do posledního semaforu, odbočte vpravo do Via San Paolo a Via XX Settembre až č. 7 nebo odbočit vpravo do Via Dell Artigliere a parkem na konci Via DellUniversit na parkovišti Passalacqua.
Pěšky:
Z Hlavního nádraží Verona Porta Nuova pokračovat podél Corso Porta Nuova, cross Piazza Br, jít dolů Vicolo Borella, jít dolů Via Leoncino pak odbočte vpravo do Via Leoni a cross Ponte NAVI, kráčel Via San Paolo a Via XX Settembre n 7. po levé straně, podívejte se na štítek zvonku BB Ai Leoni a prsten.

Dávejte pozor na dva jednoduché, ale důležité věci!

1) Čísla autobusů 11 - 12 - 13 se 90 - 92 - 98, provedené po 19:30, o nedělích a svátcích. Stále spustit ze stejného autobusového stánku.
2) názvy ulic jsou obecně psány po obou stranách budovy na začátku a na konci každé ulice. Podívejte se nahoru po zdi!