X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do B&B Ai Leoni

Via XX Settembre n� 7, Verona, Itálie

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Letadlem:
Z letiště Valerio Catullo se raketoplán Aerobus, který spojuje letiště Verona Hlavního nádraží Verona Porta Nuova,. Když přijedete sem, postupujte podle následujících pokynů.
Vlakem:
Vystupte na Verona hlavního vlakového nádraží Verona Porta Nuova.
Autobusem:
Z Hlavního vlakového nádraží Verona Porta Nuova chytit místní autobus AMT N 11 - 12 - 13 z na MARCIAPIEDI A (bus stand modro-) Vystupte na 8. zastávce na začátku Via XX. Settembre.
Taxi:
Z Hlavního vlakového nádraží Verona Porta Nuova stojí asi 7 nebo 10 nocí časové neděle a svátky.
Autem:
Jeďte po dálnici a výstupu A4 při Verona Sud výjezdu odbočte doleva a jděte dolů podchodem směrem k centru města. Cesta dolů Corso Porta Nuova na Náměstí Piazza Br, odbočit vpravo přímo na Via Pallone, přes Ponte Aleardi a zahněte doleva do Lungadige Porta Vittoria do posledního semaforu, odbočte vpravo do Via San Paolo a Via XX Settembre až n 7 nebo odbočit vpravo do Via Dell Artigliere a zaparkovat na konci Via DellUniversit na parkovišti Passalacqua.
Pěšky:
Z hlavního vlakového nádraží Verona Porta Nuova pokračovat podél Corso Porta Nuova, přes Piazza Br, jít dolů Vicolo Borella, jít dolů Via Leoncino pak odbočte vpravo do Via Leoni a přes Ponte Navi, kráčel Via San Paolo a poté Via XX Settembre n 7 na levé straně, podívejte se na zvonku štítku BB Ai Leoni a prsten.

Věnujte pozornost dvou jednoduchých, ale důležitých věcí!

1) Počty autobusů 11 - 12. - 13. stát 90 až 92 - 98, provedené po 19:30, o nedělích a svátcích. Stále běží ze stejného autobusového stánku.
2) Názvy ulic jsou obvykle napsáno na stranách budov na začátku a na konci každé ulice. Podívejte se do zdi!