X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Aventura Boutique Hostel

12 Visegradi Street, 1st floor, XIII.district, Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


93%Hodnocení

  • 95%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 90%Umístění
  • 98%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 95%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Můžete dosáhnout náš hostel s těmito městskou hromadnou dopravou (název zastávky je "Nyugati Tér" / Western Railway Station):
Metro 3 označení, Modrð linka
Tramvaj: 4, 6
Bus: 6, 26, 91, 191
Noční autobus: 914, 923, 950.

Z "Nyugati pályaudvar" (Západní nádraží)
Jen kousek: Vezměte eskalátoru z úrovně metra směrem k "Vlaky" a "Váci Út". Než výjezdu směrem na "Katona József utca" (kroky vlevo) a chůzi držet na Katona József utca na 200 m, dokud se nedostanete Visegradi utca. Naše budova je velký bílý na rohu.

Hostel má oblíbené nad branou budovy s naším logem (zelený dům s písmenem "A" v něm)! Naše budova se nachází na levé straně Visegradi str, velký bílý dům na rohu. Stiskněte kód "# 5" na typovém štítku vedle brány, nebo použijte video intercome nad štítku. Ubytovna je v 1. patře.


Z vlakového nádraží "Keleti"
Vezměte metra číslo 2 (červená čára), 3 zastávky na "Deak Ferenc tér" (režie: Deli Pályaudvar). Odtud se vydejte metra číslo 3 (modrá čára), 2 zastávky na Nyugati pályaudvar (směr: Ujpest-kzpont). Odtud postupujte podle návodu výše!

Z letiště
Pravidelné městské modré autobusy ("Repteri busz", Autobus č 200) jezdí mezi letištěm a č metro 3 (modrá čára, "Kobanya Kispest"). Metrem na stanici Nyugati pályaudvar a postupujte podle návodu výše!

Z mezinárodního autobusového nádraží (stanice metra "Népliget")
Vezměte metra číslo 3 (modrá čára), 8 zastávek na Nyugati pályaudvar (směr: Ujpest-kzpont) a postupujte podle návodu výše!


!!!!!!!!! POZOR !!!!!!!!!
Nezapomeňte koupit vstupenky a ověřit pro veřejnou dopravu při každé změně. Tyto kontrolery jsou všude a trest je více než 50 EUR.

NIKDY vzít si taxi na ulici! Pokud byste chtěli přijet taxíkem, toto číslo volat: 6x6 taxi 00-36-1-666-6666. Voláním taxi na telefonu, můžete avoide předražení!