X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Aventura Boutique Hostel

12 Visegradi Street, 1st floor, XIII.district, Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


93%Hodnocení

  • 95%Hodnota za peníze
  • 93%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 98%Zaměstnanci
  • 93%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 92%Zařízení

Přeloženo: Google Můžete dosáhnout našeho hostelu s následujícími městskou hromadnou dopravou (název stanice je "Nyugati Tr '/ Západní nádraží):
Metro 3-modrá linka
Tramvaj: 4, 6
Bus: 6, 26, 91, 191
Noční autobus: 914, 923, 950.
Vlak: od terminálu letiště 1

Z 'Nyugati Palyaudvar "(Západní nádraží)
Jen kousek: Od podjezdu výstupu, ponechání ladem se Szent Istvn krt / VCI t znamení, které lze jen těžko najít, ale jeho visící ze stropu, klidná malá a oranžová, jakmile zjistíte, že velká WC znamení vezměte rampy nalevo a prostě jít úžinu, pěšky směrem na Szent Istvn krt., a naše ulice (Visegradi utca) je první na pravé straně.

Hostel má lightbox nad branou budovy s naším logem (zelený dům s písmenem "A" v něm!) Naše budova se nachází na levé straně str Visegradi, velký bílý dům na rohu. V tisku č. 12 "Visegradi utca" kodex "# 5" na typovém štítku vedle brány, nebo použít video intercome nad štítku. Hostel se nachází v 1. patře.

Pokud jste si metrem na Nyugati, dostat se ven z vlaku, jděte doleva a nahoru po eskalátoru.
V horní části eskalátoru, hned po opustili výstupní dveře metro, musíte mít na pravé straně, jakmile zjistíte, velký WC znamení vezměte rampy nalevo a prostě jít úžinu, pěšky směrem na Szent Istv n Krt., a naše ulice (Visegradi utca) je první na pravé straně.


Od vlakového nádraží Keleti '"
Jeďte metrem č. 2 (červená čára) 3 zastávky na "Deák Ferenc tér" (Směr: DLI Plyaudvar). Odtud se vydejte na metro č. 3 (modrá linka) 2 zastávky Nyugati Palyaudvar (Směr: jpest-kzpont). Odtud postupujte podle návodu výše!

Z terminálu letiště 1
Přímý vlak do našeho hostelu V 20-25 MIN!
Dostat na vlak, který staví poblíž budovy terminálu asi každý půl hodiny. Bude vám trvat v bezprostřední blízkosti do našeho hostelu na Nyugati Palyaudvar / Západní nádraží v 25 min. Jízdenka na vlak stojí 300 HUF (cca EUR 1.2). Mezi 9 hodin a dvacet dva hodin si můžete koupit jízdenku na "Tourinform" kanceláři v budově terminálu. Před nebo po tuto dobu lze vstupenky zakoupit ve vlaku.
Z vlakového nádraží Nyugati ladem výše uvedených pokynů!

Z terminálu letiště 2
Pravidelné městské autobusy modré ("Repteri busz", Autobus č. 200) Mezi letištěm (oba terminály) a stanice metra č. 3 (modrá čára, "Kobanya Kispest"). Jeďte metrem na Nyugati Plyaudvar a ladem výše uvedených pokynů!

Z autobusového nádraží (International "Népliget" stanice metra)
Jeďte metrem č. 3 (modrá čára) 8 přestane Nyugati Plyaudvar (Směr: jpest-kzpont) a půda ležící ladem výše uvedených pokynů!


!!! POZOR!!!
nezapomeňte si koupit lístky na metro (1 jízdenka je 320HUF) a potvrďte ji u vchodu, těsně před eskalátoru!