X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Atillas Getaway

Aydin karayolu uzeri. Acarlar village, Selcuk, Turecko

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 81%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 93%Atmosféra
  • 92%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google Přijedete autobusem?
Když přijedete do Selçuk autobusové nádraží (Otogar), navštivte kancelář Aydin Turizm. Podívejte se na "Atilla Getaway Meeting Point" podepsat jen u jejich dveří. Příjemný personál Aydin Turizm willcall nás a během pěti minut jsme tam bude k vyzvednutí vás zdarma!
Pocházející z Samos?
Prosím, zavolejte nebo nám napište zajistit vyzvednutí z přístavu Kusadasi.
Létání do Izmir?
Existuje několik možností, jak se dostat do Selcuk Efesos od Izmir letiště:
• Kyvadlová autobusová doprava z letiště do Izmir Selcuk
Několik domácích leteckých společností (Pegasus, Atlasjet, Onurair) mají kyvadlovou dopravu na svá cestující Kusadasi a Selcuk. Jakmile jste se k bráně naproti terminálu a dolů na levé straně uvidíte lidi hospodářství známky z obou Atlasjet, Pegasus nebo Sunexpress, budou dovede k odletu raketoplánu autobusy bodu, autobusy odjíždí z letiště směrem Selçuk směru Kusadasi po 20 do 25 minut z přistání letadla, Atlasjet má bezplatnou kyvadlovou dopravu, Pegasus a Sunexpress účtovat pouze 20 TL na Selcuk Efezu. To trvá asi 1 hodinu od letiště. Jakmile dorazí Selcuk (budou vás odveze přímo před dům vlády Selcuk) a jen přes ulici 2 minuty chůze uvidíte Selcuk Autobusové nádraží (Otogar) Aydin autobusová společnost (naše vyzvednout bodu) je otevřena do 23 : poledne ..
• Vlaky
Vlak je nejlevnější (TL4.50) a nejpohodlnější způsob, jak cestovat mezi Izmir (Basmane stanice), Izmir Adnan Menderes Airport (ADB), Selcuk, města vedle do Efezu, a Denizli (pro Pamukkale).
Time Table - Selcuk do Izmir (Basmane) (Via Letiště)
06:49-07:22-09:00 - 11:28 - 15.53 hod. - 17.58 hod. - 20.44 hod.
Čas Stolní Izmir (Basmane) na Selcuk (Via letiště)
07:45 - 09:00 - 11.25 hod. - 15.40 hod. - 16.30 hod. - 18.15 hod. - 19.10 hod.
V oficiálním harmonogramu zkontrolujte http://www.tcdd.gov.tr/Upload/Files/ContentFiles/2010/bolgesel/basmanesoke.pdf
Pokud přijedete později večer, diskutovat s námi, když si váš rezervace ubytování, jak jsme schopni zajistit vyzvednutí pro vás od Izmiru v malé náklady na pokrytí benzin.
Příjezd autem?
Po hlavní silnici od Selçuk směrem Aydin. Jsme na pravé straně silnice, těsně před velkým červeným znakem tovární Diesel Oděvy, vedle do vesnice Acarlar.