Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Astor Victoria

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 8.2
 • Zabezpečení 8.8
 • Umístění 9.0
 • Zaměstnanci 8.6
 • Atmosféra 8.0
 • Čistota 7.7
 • Zařízení 7.8

Umístění

71 Belgrave Road, Victoria

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Nejbližší stanice metra je Pimlico. Byly jen několik minut chůze odtud. Byly pár minut chůze od Victoria vlakového a autobusového nádraží.

Pokud například přijíždějící na nádraží Victoria, vlakem nebo autokarem, že je jednodušší jít do hostelu odtud, ale pokud jste přicházející odjinud v Londýně metrem / Tube určitě vystupte na stanice metra Pimlico.

Ze stanice metra Pimlico:
Jak jste si dovolenou stanice sjezd, který říká, že "cesta ven Rampayne ulice". Jděte ke kostelu před vámi a odbočit vpravo na St Georges nám. To se pak stává Belgrave Rd a hostel je u # 71, dva bloky dolů na pravé straně.

Od Victoria metra a vlakového nádraží:
Z nádraží Victoria odbočit vlevo do Buckingham Palace Rd a pak odbočte doleva, když se dostanete Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd nakonec se stane Belgrave Rd po Eccleston náměstí a pak Warwick náměstí; hostel je u # 71, asi čtyři bloky dolů na levé straně.

Od Victoria Coach Station:
Odbočit vlevo na Buckingham Palace Rd a pak odbočit vpravo, když se dostanete Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd nakonec se stane Belgrave Rd po Eccleston náměstí a pak Warwick náměstí; hostel je u # 71, asi čtyři bloky dolů na levé straně.

Od letiště Heathrow:
Podzemními / Tube: Take lince Piccadilly (tmavě modrá), na Green Park stanice a poté přenést do směřující na jih Victoria linky (světle modrá) do stanice metra Pimlico. Jak jste si dovolenou stanice metra Pimlico, sjezd, který říká, že "cesta ven Rampayne ulice". Jděte ke kostelu před vámi a odbočit vpravo na St Georges nám. To se pak stává Belgrave Rd a hostel je u # 71, dva bloky dolů na pravé straně.

Z letiště Gatwick:
Vlakem: Jeďte vlakem Gatwick Express na Victoria Station. Vstoupíte-li do hlavního sálu nádraží a pak eskalátory do nákupního centra Victoria Place. Procházka nákupního centra a vyjde na Eccleston Bridge Rd. Odbočit vlevo a Eccleston Bridge Rd se pak stává Belgrave Rd (po několika změnami jména); hostel je u # 71, asi čtyři bloky dolů na levé straně.

Od letiště Stansted:
Autobusem: autobusem National Express nebo Terravision pro Victoria Coach Station. Z nádraží odbočit doleva na Buckingham Palace Rd a pak odbočit vpravo, když se dostanete Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd stane Belgrave Rd (po několika změnami jména); hostel je u # 71, asi čtyři bloky dolů na levé straně.
Vlakem: Jeďte vlakem Stansted Express na Liverpool Street Station. Odtud transfer do metra a vzít Circle Line (žlutá), Victoria, kde se přenést znovu směřující na jih Victoria linky (světle modrá) a vystoupit na další zastávce, Pimlico. Jak jste si dovolenou stanice metra Pimlico, sjezd, který říká, že "cesta ven Rampayne ulice". Jděte ke kostelu před vámi a odbočit vpravo na St Georges nám. To se pak stává Belgrave Rd a hostel je u # 71, dva bloky dolů na pravé straně.

Od letiště Luton:
Autobusem: Take Green Line Bus # 737 Victoria Coach Station. Z nádraží odbočit doleva na Buckingham Palace Rd. a odbočit vpravo, když se dostanete Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd stane Belgrave Road; hostel je asi čtyři bloky dolů na levé straně.
Vlakem: Vezměte si bezplatnou autobusovou dopravu na letiště Luton Parkway vlakové nádraží. Odtud mít Luton Express na nádraží Paddington, a poté transfer do podzemí. Vezměte Bakerloo linky směřující na jih na Oxford Circus a přenést do směřující na jih Victoria a vystupte na stanice metra Pimlico. Jak jste si dovolenou stanice metra Pimlico, sjezd, který říká, že "cesta ven Rampayne ulice". Jděte ke kostelu před vámi a odbočit vpravo na St Georges nám. To se pak stává Belgrave Rd a hostel je u # 71, dva bloky dolů na pravé straně.

Od vlakového nádraží Waterloo:
Podzemními / Tube: Vezměte směřující na jih Northern Line (černá) do Stockwell stanice a změnit na Victoria linky (světle modrá) na sever. Vystupte na stanice metra Pimlico a jak vy jste opuštění sjezd, který říká, že "cesta ven Rampayne ulice". Jděte ke kostelu před vámi a odbočit vpravo na St Georges nám. To se pak stává Belgrave Rd a hostel je u # 71, dva bloky dolů na pravé straně.
 • Hodnota za peníze 8.2
 • Zabezpečení 8.8
 • Umístění 9.0
 • Zaměstnanci 8.6
 • Atmosféra 8.0
 • Čistota 7.7
 • Zařízení 7.8
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.