X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Astor Victoria

71 Belgrave Road, Victoria, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 82%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 78%Čistota
  • 79%Zařízení

Přeloženo: Google Nejbližší stanice metra je Pimlico. Byly velmi krátké chůze odtud. Byl pár minut chůze od Victoria vlakového nádraží a autobusového nádraží.

Pokud například přijíždějící na nádraží Victoria, vlakem nebo autokarem je to jednodušší chodit do hostelu od tam, ale pokud jste přicházející odjinud v Londýně metra / Tube určitě vystupte na Pimlico Station.

Ze stanice metra Pimlico:
Jak jste si dovolenou stanice sjezd, který říká, že "cesta ven Rampayne ulici". Procházka ke kostelu před vámi a odbočit vpravo na St Georges náměstí. To se pak stane Belgrave Rd a hostel je na # 71, dva bloky dolů na pravé straně.

Od Victoria trubice a vlakového nádraží:
Od přelomu Victoria Station vlevo do Buckingham Palace Road, a pak zase odešel, když se dostanete Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd se nakonec stane Belgrave Rd po Eccleston náměstí a pak Warwick Sq, hostel je na # 71, asi čtyři bloky dolů na levé straně.

Od Victoria Coach Station:
Odbočit vlevo na Buckingham Palace Road, a pak odbočte vpravo, když se dostanete Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd se nakonec stane Belgrave Rd po Eccleston náměstí a pak Warwick Sq, hostel je na # 71, asi čtyři bloky dolů na levé straně.

Z letiště Heathrow:
Do metra / Tube: Vezměte Piccadilly Line (tmavě modrá), Green Park Station a poté přenést do směřující na jih Victoria linky (světle modrá) pro Pimlico Station. Jak si nechat Pimlico stanice, sjezd, který říká, že "cesta ven Rampayne ulici". Procházka ke kostelu před vámi a odbočit vpravo na St Georges náměstí. To se pak stane Belgrave Rd a hostel je na # 71, dva bloky dolů na pravé straně.

Z letiště Gatwick:
Vlakem: Jeďte vlakem Gatwick Express na nádraží Victoria. Jděte do hlavní haly nádraží a pak eskalátory do nákupního centra Victoria Place. Procházka nákupního centra a vyjde na Eccleston Bridge Rd. Odbočte doleva a Eccleston Bridge Rd se pak stává Belgrave Rd (po několika změnách názvů), hostel je na # 71, asi čtyři bloky dolů na levé straně.

Od letiště Stansted:
Autobusem: Jeďte autobusem National Express nebo Terravision Victoria Coach Station. Z nádraží odbočte vlevo na Buckingham Palace Road, a pak odbočte vpravo, když se dostanete Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd se Belgrave Rd (po několika změnách názvů), hostel je na # 71, asi čtyři bloky dolů na levé straně.
Vlakem: Jeďte vlakem Stansted Express na Liverpool Street Station. Odtud transfer do metra a vzít Circle Line (žluté), Victoria, kde se převede opět do směřující na jih Victoria linky (světle modrá) a vystupte na další zastávce, Pimlico. Jak si nechat Pimlico stanice, sjezd, který říká, že "cesta ven Rampayne ulici". Procházka ke kostelu před vámi a odbočit vpravo na St Georges náměstí. To se pak stane Belgrave Rd a hostel je na # 71, dva bloky dolů na pravé straně.

Od letiště Luton:
Autobusem: Take Green Line autobus # 737 na Victoria Coach Station. Z nádraží odbočte vlevo na Buckingham Palace Rd. a odbočit vpravo, když se dostanete Eccleston Bridge Rd. Eccleston Bridge Rd se Belgrave Road, hostel je asi čtyři bloky dolů na levé straně.
Vlakem: Take bezplatnou kyvadlovou dopravu na letiště Luton Parkway nádraží. Odtud se na Luton Express nádraží Paddington a pak přenést do podzemí. Vezměte Bakerloo linky na jih na Oxford Circus a převést do směřující na jih Victoria a vystupte na Pimlico Station. Jak si nechat Pimlico stanice, sjezd, který říká, že "cesta ven Rampayne ulici". Procházka ke kostelu před vámi a odbočit vpravo na St Georges náměstí. To se pak stane Belgrave Rd a hostel je na # 71, dva bloky dolů na pravé straně.

Od vlakového nádraží Waterloo:
Do metra / Tube: Vezměte southbound Northern Line (černá) k Stockwell stanice a změnit na Victoria Line (světle modrá) sever. Vystupte na Pimlico Station a jak vy jste opuštění sjezd, který říká, že "cesta ven Rampayne ulici". Procházka ke kostelu před vámi a odbočit vpravo na St Georges náměstí. To se pak stane Belgrave Rd a hostel je na # 71, dva bloky dolů na pravé straně.