X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Astor Queensway

45 Queensborough Terrace, Bayswater, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


87%Hodnocení

  • 85%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 86%Atmosféra
  • 84%Čistota
  • 81%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Heathrow do podzemí (trubka / Metro):
Vezměte Piccadilly Line (tmavě modrá), Earls Court stanice a změňte na sever Okresní Line (tmavě zelená) přes Edgware Road Bayswater Station. Od Bayswater stanice, odbočte vpravo a pěšky na vrchol Queensway, pak odbočte doleva a druhý zleva po Queensway Queensborough Terrace.

Z letiště Heathrow do A2 Airbus:
Vezměte A2 Airbus z Heathrow a vystupte na Queensway ve čtvrti Bayswater. Jděte na východ podél Bayswater Road, Queensborough Terrace je druhá ulice vlevo po Queensway.

Z letiště Gatwick:
Take Gatwick Express vlak na nádraží Victoria. Přejděte do podzemí západ Circle Line (žlutá) Bayswater Station. Od Bayswater stanice odbočte vpravo a pěšky na vrchol Queensway, pak odbočte doleva a druhý zleva po Queensway Queensborough Terrace.

Od Waterloo Station:
Vezměte westbound jubilejní Line (stříbro) a Bond Street a změnit na západ Central Line (červená) a jeďte do stanice Queensway. Z chůze Queensway na východ podél Bayswater Road a druhá ulice vlevo je Queensborough Terrace.

Z nádraží Victoria:
Vezměte westbound Circle Line (žlutá) Bayswater Station. Od nádraží odbočte vpravo a pěšky na vrchol Queensway, pak odbočte doleva a druhý zleva po Queensway Queensborough Terrace.