X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Astor Hyde Park

191 Queensgate, South Kensington, Londýn, Anglie

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 86%Čistota
  • 86%Zařízení

Přeloženo: Google Astor Hyde Park Hostel
191 Queens Gate
SW7 5EU

Od Gloucester Road Station:
Odbočit vlevo z nádraží. Odbočit vpravo na semaforech na Cromwell Road. Pokračujte až se dostanete na další sadu semaforů a zahněte doleva do Queens Gate. Hostel se nachází na pravé straně asi 200 m od konce ulice.

Z letiště Heathrow:
Vezměte Piccadilly Line do Londýna a vystupte na stanici Gloucester Road. Pak jednoduše postupujte podle výše uvedených pokynů se dostat do našeho hostelu.

Z letiště Gatwick:
Take Gatwick Express (nebo podobné vlaky) na londýnské nádraží Victoria. Odtud se kruh nebo okres linky, na západ, až se dostanete do South Kensington stanice a poté jednoduše postupujte podle výše uvedených pokynů se dostanete na Astor Hyde Parku.

Z letiště Stansted:
Vezměte Stansted Express Liverpool Street. Z jejich vzít Circle linky na stanici Gloucester Road. Pak se podívejte na naše instrukce výše, aby vás do našeho hostelu.

Dalo by se také vzít autobusem z Stansted (když všechny vlaky šly), která vás vezme na Victoria Coach Station. Odtud přes silnici do podzemí a vzít Circle linky na stanici Gloucester Road.

Máte-li však vzít autobusem z Stansted, protože tam není nic víc podzemí služby, prosím, vzít N52 noční autobus z nádraží Victoria a řekni řidiče autobusu, který se chystáte Queens Gate pekla, abyste věděli, kdy se tam dostat. Oni jsou velmi pěkné takhle! Zastávka je Royal Albert Hall a je hned za rohem od hostelu.