X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Ashoka Hostel

A Blk. Flr. 13, A4 Chung King Mansion, 36 - 44 Nat,Tsimshatsui, Hong Kong, Hong Kong

mapa a cestovní pokyny


66%Hodnocení

  • 68%Hodnota za peníze
  • 65%Zabezpečení
  • 84%Umístění
  • 72%Zaměstnanci
  • 53%Atmosféra
  • 63%Čistota
  • 57%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:
Cestovatelé mají na výběr z užívání, je Citybus A21 trasu, taxi nebo MTR Airport Express k našemu hostelu od letiště.

Autobus na letiště:
Letiště sběrnice je nejpopulárnější způsob se dostat na Chungking domy. Airbus Stanice se nachází v blízkosti pavilonu B na úrovni Arrivals (úroveň 5) Hong Kong mezinárodní letiště. Najít autobus stojánek pro A21 Letiště Hung Hom KCR Stanice trasy. Uvidíte mapu terminálu. Tam je obvykle sestava kolem 10. Autobus odjíždí přibližně každých 10-15 minut. Jízdné je HK 33 dolarů. Pokud jste v autobuse, ujistěte se, že první zabezpečit vaše zavazadla pak najdete sedět na nižší úrovni. Za 30-40 minut (v závislosti na provozu) přijedete na autobusové zastávky No.14 - Střední Road, Nathan Road. (1. je letiště).

Jakmile se dostal z autobusu, otočte zadem, a pěšky přibližně o 50 milionů, to trvá asi 30 sekund pěšky. můžete vidět Chungking domy před vchodem na pravé straně. Uvidíte obrovské televizní obrazovce pasta na zdi Chungking domy. Když se ujistěte se, že jste na Chungking domy, chodit do Blok A (stačí být blízko k Chungking domy vchodu). Můžete vidět dvě výtah, vzít pravé straně jedné (zastávka na lichých čísel patro), zatlačte na 13. patro tlačítko, když jste mimo, odbočte vpravo, můžete vidět náš Ashoka Guest radu.

Taxi:
Z letiště se můžete dostat do penzionu přímo. Je to nejrychlejší a nejspolehlivější způsob. To trvá asi 30-40 minut. Očekáváme, že budete platit o HK $ 250-260 na výlet.

Taxikář nemusí přesně vědět, kde je Chungking domy. I když oni dělají, oni mohou ještě neslyšeli jeho název v angličtině. Pokud bude užitečné ukázat jim mapy nebo čínské slovo. Neexistuje žádný letištní taxi, pouze pravidelné taxi. Prosím chytit červené barvy jednu, protože ostatní barvy nechodí do oblasti Kowloon. Jakmile se dostal z Taxi, jen najít obrovské televizní obrazovce pasta na zeď, že právě Chungking domy. Mělo by být ve vašich očích, když se dostal z Taxi.

Airport Express (AEL) / železnice:
Pro cestující, kteří chtějí rovnováhu mezi komfortem a ekonomické, Airport Express Dráha je definitivní volbou. Airport Express lze snadno spatřen v příletové hale. Najdete jízdenek stroj na bočních stěnách. Kupte si vstupenky na zastávce Kowloon. Vystupte na stanici Kowloon. To bude trvat 20 minut. Jízdné je HK 90 dolarů. Po 20 minutách jízdy se dostanete na nádraží Kowloon. Přímé vaše vlastní opustit, a hop na taxi trvá asi 5 minut se dostanete do Chungking domy. Očekáváme, že budete platit o HK $ 20 za tento krátký výlet, nebo si můžete vzít kyvadlovou autobusovou K5 jít do hotelu Holiday Inn. Vystoupíte na Holiday Inn Golden Mile (Hotel). přejít na stranu Nathan Road, a obrátit se na levé straně chodit více 50 kroků, najdete zde obrovské televizní obrazovce pasta na zeď, že právě Chungking domy.

Vlak z Pekingu, Šanghaje nebo Kuang-čou:
Pokud budete mít nonstop vlak z Pekingu, Šanghaje a Kantonu, bude váš vlak zastaví na Kowloon nádraží Hung Hom. Když vystoupíte z vlaku, koupit jízdenku na nádraží - východ Tsim Sha Tsui. Stálo HKD 3,5dolar jedna osoba, a trvat 2 minuty. Když příjezdu na východě Tsim Sha Tsui stanice, vystupte z K bráně - Blízký Road. Po co pochází z procházky na Nathan Road směrem směrem, chodit na křižovatce vpravo přístavby, pěšky 100 m, samozřejmě Chungking domy hlavním vchodem, to trvá asi 2 minuty pěšky.

Město Doprava:
MTR (Mass Transit Railway): Toto je nejoblíbenějším městem doprava na zahraniční turné seznamu.
To trvá asi 30 sekund chůze od E bráně Tsim Sha Tsui Station.
Najdete zde obrovské televizní obrazovce pasta na zeď, že jen Chungking domy. Mělo by být ve vašich očích, když se dostal z E bránu.
Když přijedete na Hong Kong mezinárodního letiště, než budete sbírat vaše zavazadla, existuje mnoho bezplatné telefonní můžete použít, prosím, zavolejte ihned, budeme směrovat vám nejsnadnější způsob, jak přijít k našem penzionu.