X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Asakusa Ryokan Toukaisou

2-16-12 Nishi Asakusa, Taito-ku, Tokio, Japonsko

mapa a cestovní pokyny


82%Hodnocení

  • 81%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 83%Umístění
  • 88%Zaměstnanci
  • 74%Atmosféra
  • 83%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google Od letiště Narita:
Vezměte Keisei Skyliner * vlakem do stanice Ueno (poslední zastávka) a přeneste do tokijské Ginze metra linky metra (asi tři minuty chůze) a jízda, která se Tawaramachi stanici.

Keisei Express (místo Skyliner) také vede k Ueno a je trochu levnější, ale o něco pomaleji.

Z letiště Haneda:
Vezměte jednokolejka do stanice Hamamatsucho a transfer na lince JR a jezdit, že se stanice Ueno. Transfer na tokijské metro linky metra Ginza a jít do Tawaramachi stanici.

Od TAWARAMACHI stanice na tokijské metro metra Ginza line-(cca 5 min.): Take Exit č. 3 ze stanice metra a pokračovat pěšky rovně po dobu pěti bloků. Na rohu pátého bloku je 24-hodinová sushi obchod s názvem 'SUSHI-iCHiBaN "a další restaurace s názvem" Gyu-Kaku "nad tím (uvidíte" Seray kebab "na protějším rohu a" Dennyho "a "ROX" budova naproti přes ulici). Odbočit vlevo na tomto koutě (dole malé uličce mezi sushi restauraci a obchod kebab), a pak odbočit doprava na druhém bloku (uvidíte malou svatyni na prvním bloku). Najdete nás na levé straně ulice s modrou a bílou vývěsní štít na domě, a hned vedle na parkovišti.

Z Asakusa stanice metra Ginza v Tokiu na metro a Toei Asakusa line-(13 min chůze).: Vezměte 4a sjezd č. ze stanice metra a jít přímo na hlavní ulici (uvidíte policejní box a velký lucernu z Kaminarimon Gate přes ulici). Jděte doleva dolů tuto hlavní silnici, až přijedete na křižovatku T (uvidíte "Family Mart 'shopech přes ulici před vámi). Kříž na stranu Family Mart na ulici a chodit vpravo, dokud se nezobrazí 24hodinovou sushi obchod s názvem "SUSHI-iCHiBaN" a druhý s názvem restaurace "Gyu-Kaku" nad tím (uvidíte "Seray kebab" na protějším rohu a "Dennyho" a "ROX" budova naproti přes ulici). Odbočit vlevo na tomto koutě (dole malé uličce mezi sushi restauraci a obchod kebab), a pak odbočit doprava na druhém bloku (uvidíte malou svatyni na prvním bloku). Najdete nás na levé straně ulice s modrou a bílou vývěsní štít na domě, a hned vedle na parkovišti.