X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Asakusa Ryokan Toukaisou

2-16-12 Nishi Asakusa, Taito-ku, Tokio, Japonsko

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 96%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 98%Zaměstnanci
  • 82%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 91%Zařízení

Přeloženo: Google Od letiště Narita:
Vezměte Keisei Skyliner * vlak do stanice Ueno (poslední zastávka) a transfer na tokijské metro Ginza metro (asi tři minuty chůze), a jízda že pro Tawaramachi stanici.

Keisei Express (namísto Skyliner), také běží na Ueno a je trochu levnější, ale o něco pomaleji.

Z letiště Haneda:
Vezměte jednokolejka do stanice a převod Hamamatsucho na lince JR a jezdit, že pro Ueno stanice. Transfer na Tokyo Metro Ginza metro a jet do Tawaramachi stanici.

Od TAWARAMACHI stanice na Tokio metra Ginza stanice metra line výrobu (cca 5 min.): Take Exit 3 z metra stanice a pokračovat v chůzi rovně po dobu pěti bloků. Na rohu pátého bloku je 24-hodinová sushi obchod s názvem 'SUSHI-Ichiban "a další restaurace s názvem" Gyu-Kaku "výše, které (uvidíte' Seray Kebab 'na protějším rohu a" Dennyho "a "ROX 'budova přes ulici). Odbočit vlevo na tomto koutě (po malé ulici mezi sushi restauraci a jatka), a pak se právo obrátit na druhém bloku (uvidíte malou svatyni v prvním bloku). Najdete nás na levé straně ulice s modrou a bílou vývěsní štít na budově a hned vedle parkoviště.

Od Asakusa stanice na Tokio metra Ginza metro a Toei Asakusa line-(. 13-min chůze): Take Exit č 4a ze stanice metra a jít přímo na hlavní ulici (uvidíte policejní box a velký lucernu z Kaminarimon brány přes ulici). Procházka vlevo dole tento hlavní ulici, až přijedete na křižovatku T (Uvidíte "Family Mart samoobsluze přes ulici před vámi). Kříž na stranu Family Mart ulice a chodit vpravo, dokud neuvidíte 24 hodin sushi obchod s názvem 'SUSHI-Ichiban "a další restauraci s názvem' Gyu-Kaku" výše, které (uvidíte 'Seray Kebab' na protějším rohu a "Dennyho" a budova "Rox" přes ulici). Odbočit vlevo na tomto koutě (po malé ulici mezi sushi restauraci a jatka), a pak se právo obrátit na druhém bloku (uvidíte malou svatyni v prvním bloku). Najdete nás na levé straně ulice s modrou a bílou vývěsní štít na budově a hned vedle parkoviště.