X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Art Space Hostel

Kolpachny side street 8, building 3, Moskva, Rusko

mapa a cestovní pokyny


70%Hodnocení

  • 73%Hodnota za peníze
  • 73%Zabezpečení
  • 82%Umístění
  • 73%Zaměstnanci
  • 60%Atmosféra
  • 69%Čistota
  • 64%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Šeremetěvo:
Doporučujeme vám vzít Aeroexpress vlakem z letiště na stanici Belorusskiy nádraží. Potom zadejte "Běloruská" stanice metra (zelená čára) a vlakem do stanice "Teatralnaya". Změnit na "Okhotny Ryad" (červená čára) nádraží a vlakem na "Chistye Prudy". Pak postupujte podle následujících pokynů.

Od letišti Domodědovo:
Doporučujeme vám vzít Aeroexpress vlakem z letiště na stanici Paveletsky nádraží. Potom zadejte "Peveletskaya" stanice metra (zelená čára) a vlakem do stanice "Teatralnaya". Změnit na "Okhotny Ryad" (červená čára) nádraží a vlakem na "Chistye Prudy". Pak postupujte podle následujících pokynů.

Od letišti Vnukovo:
Doporučujeme vám vzít Aeroexpress vlakem z letiště na stanici Kievsky nádraží. Pak zadejte "Kyjevská" stanice metra (tmavě modrá čára) a vlakem do stanice "Arbatskaya". Změnit na "Biblioteka Imeni Lenina" (červená čára) nádraží a vlakem na "Chistye Prudy". Pak postupujte podle následujících pokynů.

Od stanice Leningradská, Jaroslavského nebo Kazaňského železniční stanice:
Zadejte "Komsomolskaja" (červená čára) a stanice metra vlakem na "Chistye Prudy". Pak postupujte podle následujících pokynů.

Z "Chistye Prudy" (červená čára) stanice metra:
Jeďte výjezdem na levé straně po vyšplhat na eskalátorech a pěšky 700 metrů dolů po bulváru Chistoprudny. Na křižovatce odbočte doprava na ulici Pokrovka a chodit 100 metrů. Odbočit vlevo na Kolpacnny postranní ulici a chodit 250 metrů, dokud se nedostanete na požární stanici na pravé straně. Zadejte černé železné bráně na levé straně požární stanice. Dvoupodlažní šedá dům ve dvoře je náš hostel.

Z 'Turgenevskaya "(oranžová čára) /" Sretenskiy bulvar "(světle zelená linka) stanic metra:
Změnit na stanici "CHISTYE prudy" a pak postupujte podle návodu výše.

Z "Kitai-Gorod" (oranžová nebo fialová čára) stanic metra:
Vyberte výstup se schodištěm, ne s eskalátory (nezáleží na tom, který z těchto dvou platforem dorazíte). Poté, co budete mít výjezd do podzemního průchodu odbočit vpravo a sledovat jej až do konce. Procházka 750 metrů dolů Maroseyka ulici (to se brzy stane Pokrovka Street). Odbočit vpravo na Kolpacnny postranní ulici (čtvrtá boční ulice vpravo na vaší cestě) a chodit 250 metrů, dokud se nedostanete na požární stanici na vaše právo. Zadejte černé železné bráně na levé straně požární stanice. Dvoupodlažní šedá dům ve dvoře je náš hostel.