Zdarma WiFi

Kiez Hostel Berlin

Bezplatné storno Zarezervujte více než 3 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

1255 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Popis hostelu

Tým Kiez Hostel Berlin vás vítá v Berlíně a v našem hostelu! Hledáte útulnou atmosféru a místo k odpočinku v této úžasné metropoli? Přesně tohle a mnohem víc u nás najdete.

Pro naše hosty nabízíme čisté, uspořádané a bezpečné pokoje. Pro 'dívky' nabízíme 6 lůžkový pokoj a samostatnou koupelnu.
Ve dvoulůžkových pokojích nabízíme také možnost přidání další osoby, požádejte nás o více informací.

Ložní prádlo a ručníky a městskou daň je třeba uhradit zvlášť při přihlášení. Kromě toho máme rádi hosty z celého světa a těšíme se na setkání s vámi.

Kiez Hostel je velmi centrálně umístěný ve Friedrichshainu, nejnavštěvovanější berlínské čtvrti. Jsme jen 5 minut od světově proslulé 'East Side Gallery', 3 minuty od nechvalně známého klubu 'Berghain' a také velmi blízko k řadě restaurací, barů, klubů a divadel.

Veřejnou dopravou se v Berlíně dostanete velmi snadno ke všemu. Například 'Muzeální ostrov', nákupní centra nebo dokonce město Postupim s paláci (vše v programu světového dědictví UNESCO), to vše je jen kousek jízdy U nebo S-Bahn.

Recepce není v provozu od 11:00 do 17:00, pro odbavení/úschovnu zavazadel nás prosím předem kontaktujte telefonicky nebo emailem, děkujeme. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

Umístění

Nejnovější recenze

9.7
21. 8. 2018
Relaxing atmosphere in this hostel, perfect after busy day/night in the city. Friendly and helpful staff, high level of cleanliness and nice coffee. Would love to come back again.
Muž, 25-30
14. 3. 2024
The best hostel I’ve stayed in. Really lovely environment and people, super chilled and easy. Really enjoyed my stay!
Žena, 31-40
6.0
Dobré
12. 3. 2024
La propiedad estuvo algo buena pero el último día se me cayeron mis audífonos de la cama mientras dormía y al día siguiente no estaban, las camas son algo cómodas y las almohadas no son las gran cosa de 10/6 algo bueno de paso no lo recomiendo más de dos dias
Muž, 25-30

• Snídaně není zahrnuta
    • Adaptéry
    • Výměna knih
    • Teplé sprchy
    • Ložní prádlo není v ceně
    • Světlo na čtení

• Ručníky k pronájmu
    • Úschovna zavazadel
    • Faxové služby
    • Údržba
    • Recepce (omezené otevírací hodiny)
  • Jídlo a pití

• Prodejní automaty