Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Art Hole Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 9.3
 • Zabezpečení 9.1
 • Umístění 9.4
 • Zaměstnanci 9.6
 • Atmosféra 9.1
 • Čistota 8.7
 • Zařízení 8.9

Umístění

Soukenicka 34, Prague 1

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Jsme velmi blízko náměstí Republiky (Náměstí Republiky), na okraji Starého Města pražského.

Cesta z letiště:
V přední části budovy terminálu letiště jeďte autobusem č. 119 (nákup 32, - vstupenku, než se dostanete na autobus) Pobyt na autobus na konečnou zastávku Dejvická,.. Pak přejít na tramvajové zastávce uprostřed silnice a dostat na tramvaj 26 ubírá stejným směrem jako autobus byl. Vystupte na zastávce Dlouha Trida (je to první zastávka za řekou). Pokračovat probuzení od řeky podél Revoluční ulice. Naše ulice, Soukenická, je 100 metrů dolů na druhé odbočce vlevo. Náš hostel je 200 metrů dolů Soukenická na pravé straně.
Pokud je váš let přistání v noci, můžete si vzít noční letištního autobusu 510 a noční tramvaj 51. Oni běží celou noc každých 30 minut, na letiště az něj. Cena je 32 korun. Jedná se o stejnou trasu jako denní plán, ale dostat z autobusu na Divoké Šárky místo zastavit a spustit přes silnici k čekajícímu tramvají.
Střídavě, naše letiště taxi služba vyzvedne a až tři přátele na pouhých 400 korun (16 eur). Zajistíme ho a budete platit řidiči.

Cesta z Hlavního nádraží (Hlavní nádraží, "hl.n"):
Take hlavní výstup ven do parku a chodit rovně vpřed na cestě před domem. Procházka odešel na několik metrů, až uvidíte Jeruzalemska ulici vedoucí od nádraží. Projděte celou cestu až na konec této ulice, až se připojíte k Jindřišské ulici, pak postupujte podle tramvajové koleje vpravo. Když skladby rozdělit po 100 m, sledovat tramvajové trati vlevo, a po této tramvajové trati po celou cestu podél Dlážděné ulici a mimo, dokud se stopy opět rozdělit. Když se tak stane, postupujte ani jeden z nich, ale místo toho jít rovně dolů Zlatnické ulici až do konce. Pokračujte ve stejném směru a chodit rovně přes náměstí můžete přijít na. Nyní jste v naší ulici, Soukenická, a náš hostel je 100 metrů dolů na levé straně ulice.
Střídavě, tramvají 5 nebo 26 nadpis vlevo na tři zastávky a vystupte na Dlouhá třída. Naše ulice, Soukenická, je přímo před námi na pravé straně a my jsme 200 metrů dolů na pravé straně.

Z hlavního autobusového nádraží (/ UAN Florenc):
Procházka na Křižíkově ulici, chodit vlevo, jděte pod silničním mostem, pak odbočte vpravo. Projděte dolů a rovně přes křižovatku a pokračovat po ulici Těšnov. Odbočit vlevo, když se dostanete na velký opuštěný zelené budovy. Projděte rovně po Petrská ulice, až přijedete do Petrská náměstí (náměstí) s Alforno Pizzeria na pravé straně při vstupu na náměstí. Procházka šikmo přes náměstí a budete v naší ulici, Soukenická. Art díra Hostel je 100 metrů dále dolů, vlevo.
 • Hodnota za peníze 9.3
 • Zabezpečení 9.1
 • Umístění 9.4
 • Zaměstnanci 9.6
 • Atmosféra 9.1
 • Čistota 8.7
 • Zařízení 8.9
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×