X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Art Hole Hostel

Soukenicka 34, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


92%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 92%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 87%Zařízení

Přeloženo: Google Jsme velmi blízko Náměstí Republiky (Náměstí Republiky) na okraji Starého Města pražského.

Cesta z letiště:
V přední části budovy terminálu letiště jeďte autobusem 119 (nákup 32, - vstupenku, než se dostanete na autobus). Pobyt na autobus na konečnou stanici Dejvická. Pak přejít na tramvajovou zastávku uprostřed silnice a dostat na tramvaj 26 ubírají stejným směrem jako autobus byl. Vystupte na zastávce Dlouhá třída (je to první zastávka za řekou). Pokračovat probuzení od řeky podél Revoluční ulice. Naše ulice Soukenická, je 100 metrů dolů na druhé odbočce vlevo. Náš hostel je 200 metrů dolů Soukenická na pravé straně.
Pokud je váš let je přistání v noci, můžete si vzít noční autobus na letiště 510 a noční tramvaje 51. Oni běží po celou noc, každých 30 minut, na letiště az něj. Cena je 32 korun. Jedná se o stejný způsob jako denní plán, ale vystoupit z autobusu na Divoké Šárky zastavit místo a spustit přes silnici k čekajícímu tramvají.
Alternativně může naše letištní taxi služba vyzvedne a až tři přátele jen za 400 korun (16 eur). Zajistíme, a budete platit řidiče.

Cesta z Hlavního nádraží (Hlavní nádraží, "hl.n"):
Vezměte hlavním východem ven do parku a jděte rovně na silnici před domem. Procházka odešel do několika metrů až uvidíte Jeruzalemska ulici vedoucí od nádraží. Projít celou cestu až na konec této ulici, dokud se připojit Jindřišské ulici, pak postupujte podle tramvajové koleje na pravé straně. Když skladby rozdělit po 100 m, sledovat tramvaj doleva tratí a sledovat tento tramvajové trati po celou cestu podél Dlážděné ulici a dále, dokud se stopy opět se dělí. Když k tomu dojde, postupujte ani jeden z nich ale rovně dolů Zlatnické ulici až do konce. Pokračujte ve stejném směru a chodit rovně přes náměstí přijedete do. Nyní jste v naší ulici, Soukenická a náš hostel je 100 metrů dolů na levé straně ulice.
Střídavě, tramvají 5 nebo 26 okruhů odešel na tři zastávky a vystupte na Dlouhá třída. Naše ulice Soukenická, je přímo před námi na pravé straně a my jsme 200 metrů dolů na pravé straně.

Z hlavního autobusového nádraží (/ ÚAN Florenc):
Jděte ven na Křižíkově ulici, jděte doleva, jít pod silničním mostem odbočte doprava. Projděte dolů a rovně přes křižovatku a pokračujete po ulici Těšnov. Odbočit vlevo, když se dostanete na velký opuštěný zelenou budovu. Projděte rovně Petrská ulice, dokud se na Petrské náměstí (náměstí) s Alforno pizzerií ​​na pravé straně při vstupu na náměstí. Jděte úhlopříčně přes náměstí a budete v naší ulici Soukenická. Art díra Hostel je 100 metrů dál, na levé straně.