X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Arknoa Houseboat

Westerdok 11, Amsterodam, Nizozemí

86%Hodnocení

 • 82%Hodnota za peníze
 • 80%Zabezpečení
 • 89%Umístění
 • 96%Zaměstnanci
 • 89%Atmosféra
 • 82%Čistota
 • 84%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
ARKNOA: Tento soukromý hausbót nabízí 2 soukromé pokoje na slunné straně, s výhledem na nábřeží přes širokou a aktivní kanál během dne a klidné v noci:
Elephant pokoj je velký "3-lůžkové a soukromého sektoru" = jeden dvoulůžkový a jeden jednolůžkový pro 2 nebo 3 osoby, s vlastním vchodem. Cena je uvedena za osobu a 3rd person platí e30.- p.night při příchodu na hausbótu. S výhledem na nábřeží ... a přístupu k TERRASS s rowingboat ...

Nest pokoj je velmi malý manželská postel a soukromého sektoru, který lze uzamknout, takže žádný zákaz vycházení! Viz popis níže.

Ložní prádlo, ručníky a mýdla jsou k dispozici.

Oba pokoje s výhledem na nábřeží jsou vybaveny (zabezpečené Wi-Fi: SSTP), internet "plug-in" pro notebooky.

15%, co jste zaplatili na Hostelworld je agenturní poplatky této společnosti, a tyto peníze budou vráceny po příjezdu na hausbótu.

Pro zajištění vaší rezervace s Arknoa, prosím, provést platbu předem vaší první noc přes www.paypal.com (levné poplatky za převod), nebo přímo na můj ING Bank v Amsterdamu.

Check-in je v 16:00. Na čtvrtek a pátek, hostinský je daleko mezi 17:00 a 21:15. Nejlepší je přijet v těchto dnech mezi 16:00 a 17:00, nebo později po 21:15.

Check-out je vždy v 11 hodin.

Key vklad je e50.- pp pro oba pokoje.

Kauce bude vrácena po místnosti, veslice a koupelnou / poháry a nádobí / jsou ponechány uklizené a čisté za sebou a v případě, že odpadky byly odstraněny, se vrací klíč a žádné skvrny se nacházejí na listech a matraci, protože ty nejsou chráněny "plastových obalů za -sheets "... Prosím, požádat o prodloužení ochrany listů a matrace, bude-li třeba! ...

Pokud se chystáte přijet pozdě, kvůli nečekaným okolnostem, zavolejte se a prosím, e-mail, protože Computer je obvykle vypnutý v této době! Prosím, zkontrolujte, zda zelená světla v předním okně opačné trati, pro hledání hausbótu při příjezdu.

Zavazadla nelze zaparkovat na hausbótu na odpoledne v době odjezdu 11a.m., ale Central Station nabízí parkovací místa pro zavazadla na východní straně nádraží.

(Až pro 5 osob mohou objednat na Arknoa, v případě, že si na 2 místnosti /, ale přečtěte si prosím o dostupnosti na druhé 2. místnosti.)

Vezměte prosím na vědomí, že zvláštní hausbót záchod na hausbótu je obsazen okázalost a vám způsobí velké problémy, pokud "jiné", než toaletní papír jde nazmar!

1. Elephant místnost, velký "deluxe 3 lůžka soukromé" s vlastním vchodem. Tento 3-lůžkové privátní lze objednat na pár nebo 2 osoby, které si přejí 2 jednotlivá lůžka, nebo 3 osoby. Prosím, dejte vědět, dům se, kolik osob chcete přijet s! Když 3 hosté rezervovat pokoj třetí host zaplatí 20.- za noc při příchodu na hausbótu. Když 2 hosté si tento pokoj a přejeme 2 samostatnými lůžky, další poplatek 25 eur classic, která zní na Váš účet (nedoplatek)
Cena: Všimněte si, že nizozemský turistická daň ve výši 5,5%, není zahrnuta v ceně, a to také může být vyřešena na místě.

Prosím, dbát na to, že máte správné množství v hotovosti as Arknoa nepřijímá platby formou master nebo VISA karty.

Elephant pokoj stojí na odpolední slunce, na kanál a 8 Grand krásné stromy na druhé straně kanálu. Je to pohodlné, atraktivní, Spacey, s knihami jsou k dispozici v místnosti.

K dispozici jsou 4 okna, lednice, T a kávovarem možnosti, rádio, vlastní vchod, "internet plug-in", a úzký terasa na straně kanálu, kde je veslice zaparkovaném pro Vás těšit bezpečně pocit voda. K dispozici je 1 manželskou postelí a 1 pohodlná pohovka lůžko (2m.L). Tento pokoj se nachází na druhém konci hausbótu se společnou koupelnou / sprchou jen na chodbě vedle menší Nest místnosti (2p.) A studio hostinského.

Sprchy na Elephant pokoji jsou přijata po 10 hodin ráno jak je tam jen jedna společná koupelna a wc na lodi!

2. "Nest místnost", "základní manželská postel soukromý ''.

Druhý velmi malý pokoj s jedním mezipatře manželskou postelí, pro 1 nebo 2 osoby, nejlépe pár, sousedících "Elephant místnosti" a koupelna. To je dobrá adresa pro pár nocí v Amsterdamu, vzhledem k umístění a zobrazení nábřeží! (Asides "hostinský Rose", jen 2 nebo 3 osoby mají bydliště na lodi, různě).

Sprchy na této místnosti jsou přijímána přednostně později v den, vzhledem k ostatním hostům zabírat "Elephant místnosti".

Tato "základní double soukromé" je výhradním 5,5% holandský turistické daně a budou přidány do "doplatku" a usadili při příchodu na hausbótu,

Prosím, dbát na to, že máte správné množství v hotovosti as Arknoa nepřijímá platby formou master nebo VISA karty.

Arknoa se nachází v blízkosti supermarketu, čtvrti Jordaan, Ann Frank House a pouličních trhů na sobotu a pondělí. To je také blízko k Westerpark a tam farmě s zeleniny. jídla; ao (telefonní Statek na jídlo rezervace, které jsou podávány od 18:00 - 20:00). Živá hudba tam ve středu av pátek!

Arknoa nabízí svým hostům bezpečné, klidné a osvěžující místo k odpočinku. Takže vítejte do svého pokoje plovoucí na vodách a na dobrý noční spánek!

Hostinský, Rose Noa.

- Za poslední chvíli rezervace ujistěte se, že telefon Rose ASAP (Prosím, e-mail, jak PC je obvykle vypnutý v tomto okamžiku!).

Pokud hostinský (jediná žijící v arknoa), je na třídu, její mobilní telefon je vypnutý až do konce třídy, který jako poslední je max. jen 2 hodiny!

Viz také trajektové lodní výlety do zajímavých míst a / nebo restauracích a na holandské pláži! (Toto létající trajekt na pláž, IJmuiden, e5.- COST (+/-) jedna cesta / bus na pláž 10 min. / Chůze po pláži, aby zandvort -3hrs- / návrat vlakem do Amsterdamu! ...).

Pour Votre bonne informace, Rose Noa mluví Le français et un peu d'Espagnol.

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Parkování pro jízdní kola
 • Stolní hry
 • Snídaně není zahrnuta
 • Zdarma mapy měst
 • Zdarma přístup k internetu
 • Fény
 • Teplé sprchy
 • Přístup k internetu
 • Včetně ložního prádla
 • Mini-Supermarket
 • Venkovní terasa
 • Světlo na čtení
 • Možnost přípravy čaje & kávy
 • Ručníky v ceně


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Arknoa Houseboat Located at Westerdok 11, , Amsterdam.
Arknoa Houseboat
Netherlands
Amsterdam 1013 AZ Amsterd Westerdok 11
86% 82
52.3838773 4.8909974
Arknoa Houseboat
    Pokoje jsou k dispozici     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna