X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do ArkaBarka Floating Hostel

Bulevar Nikole Tesle bb, Park Usce, Bělehrad, Serbia

mapa a cestovní pokyny


78%Hodnocení

  • 76%Hodnota za peníze
  • 76%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 88%Zaměstnanci
  • 84%Atmosféra
  • 68%Čistota
  • 72%Zařízení

Přeloženo: Google Z vlakového nádraží:
Jeďte autobusem 83 a vystoupit na 4. zastávce (zastávka SIV). Kříž parkování na SIV budovy a pak do parku Usce k řece.
Nebo
chodit do centrálního autobusového nádraží Zeleni Venac prostřednictvím Kamenické ulici. Odtud se autobusem 15 nebo 84 a jízda na tři zastávky. Vystoupíte na SIV budovy a přes městský park Usce.
Z letiště
1.Take autobus No.72 od letiště. Bude to trvat asi 20 min, někdy i déle depanding na dopravu a vystupte na Palace Srbsko (federace budova) na Dunube v parku Usce a přes městského parku 'Uce'next na ulici Bus no.89.City světelných vstupenky nákladů 40 dinárů (50cents) a vy můžete koupit na stáncích nebo z busdriver.
2.. Jet taxíkem, ale nezapomeňte požádat řidiče, za cenu, než se dostanete dovnitř Taxikář může dostat ošidné. Nejlepší rada by se zavolat taxi (požádejte někoho, aby to pro vás) a vaše taxi dorazí Infront budovy terminálu během několika minut. Cesta do Starého Města trvá asi 20 minut, a cena by neměla přesáhnout 14 (s výjimkou weekendsand svátky). Některé taxislužby poskytne 20% slevu, pokud si objednat taxi telefonicky. Počet cestujících a luggege by neměla mít vliv na cenu jízdy. Některé taxislužby: Lux taxi, tel.: (+38111) 3033123, Beotaxi, Tel: (38111) 970.
3.. Vezměte JAT autobusem (jízdenka je 2 Eura) na vlakové nádraží a odtud autobusem č. 83. -> Ke stažení Mapa
Autem
Bělehrad leží na křižovatce E-70 a E-75 dálnice. Zahraniční řidiči v Srbsku potřebujete mezinárodní řidičský průkaz, osvědčení o registraci vozidla a pojištění. Platné pojištění vydává signatářské země "Pojištění motorových vozidel" úmluvy a občané jiných zemí jsou povinni koupit pojištění při vstupu do Srbska. Nemůžete to minout Bělehrad, protože dálnice vede přes město. -> Ke stažení Mapa