Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Arena Zagreb

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Umístění

Remetinecki Gaj 28

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
AUTO:
Take 'Zagreb Jug "(jih) výjezd a jít rovnou na velký kruhový objezd (cca 2 km). Vezměte první výjezd a jít přímo na druhé světlo (500m). Pohon další 200m (jít rovnou koryto malé světlo po 100m), a pak jít doprava (uvidíte grande Arena Zagreb sportovní haly na vaší levé přední straně). Druhá vlevo je hostel Arena (100 m).

HLAVNÍ VLAKOVÉ NÁDRAŽÍ:
Z Hlavního nádraží můžete jet autobusem linky 234 (Kajzerica-Laniste) se dostanete 100m od hostelu (poslední zastávka). Trvá app 15min. A jen pár minut chůze od hostelu. Poznámka: Autobusová linka (234) se nachází na druhé straně vlakového nádraží. Můžete použít podchod přímo pod dostat do autobusu. Také pokud chcete jít od hlavního vlakového nádraží do centra, máte aplikaci 5 minut jízdy na náměstí Ban Jelacic. Použijte tramvaje 2 a 6. dvě zastávky. Směr Crnomerec.

BUS TERMINAL:
Nejjednodušší způsob, jak z autobusového terminálu je jít na hlavní vlakové nádraží a potom 234 autobusová linka se dostanete do našeho hostelu. Jeďte tramvajemi č 2 (Savisce - Crnomerec) nebo 6 (Crnomerec - Sopot). Směr Crnomerec. Třetí zastávka je Vlakové nádraží (5 minut jízdy). Chcete-li získat odtud do hostelu, přečtěte si pokyny těsně nad ("hlavního vlakového nádraží").

Letiště Pleso:
Můžete si vzít na letiště autobusem (30,00 HRK APP 4 €) do autobusového terminálu. Chcete-li získat odtud do hostelu, přečtěte si instrukce těsně nad ("autobusového terminálu").

OSTATNÍ:
Veřejná doprava se nachází v blízkosti hostelu, a to bude trvat rozsahu cca 20 minut se dostanete do centra nebo nedaleké SRC Jarun, skutečné město léčbu pro Vás obnovit, vychutnat, večírek, dokonce jít bungee, na jedné ze svých 6 ostrovů se nachází na dvou velká jezera.
Taxi služba je vynikající volbou, pokud jste na cestách v menší skupině. Záhřeb není drahý s taxi. Chcete-li získat do centra, budou vlakové nebo autobusové nádraží stojí vás celkem 5-7 EUR; Jarun (4 €). Je dobré vědět, když jde ven klubů.

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.