X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Arena Zagreb

Remetinecki Gaj 28, Zagreb, Chorvatsko

mapa a cestovní pokyny


91%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google CAR:
Take 'Zagreb Jug "(jih) ukončit a jít rovnou na velký kruhový objezd (APP 2 km). Vezměte první výjezd a pokračovat přímo na druhé světlo (500 m). Pohon jiný 200m (jít rovnou koryto malé světlo po 100 m) a pak jděte doprava (uvidíte grande Arena Zagreb sportovní halu na přední levé straně). Druhý zleva je hostel Arena (100 m).

Hlavní vlakové nádraží:
Z Hlavního vlakového nádraží si můžete vzít autobusová linka 234 (Kajzerica-Lanis ¡te) se dostanete 100m od hostelu (poslední zastávka). To trvá cca 15min. A pár minut chůze od hostelu. Poznámka: Autobusová linka (234) se nachází na druhé straně vlakového nádraží. Můžete použít podchod přímo pod dostat do autobusu. Také v případě, že chcete jít z Hlavního nádraží do centra, musíte aplikaci 5 minut jízdy na Ban Jelacic náměstí. Použijte tramvaje 2 a 6. Dvě zastávky. Směr Črnomerec.

Autobusového terminálu:
Nejjednodušší způsob, jak z autobusového terminálu je jít na Hlavní nádraží a pak autobusová linka 234 se dostanete do našeho hostelu. Jeďte tramvajemi č. 2 (Savisce - Črnomerec) nebo 6 (Črnomerec - Sopot). Směr Črnomerec. Třetí zastávka je Vlakové nádraží (5 minut autem). Chcete-li získat odtud do hostelu, přečtěte si pokyny těsně nad ("HLAVNÍ NÁDRAŽÍ").

Letiště Pleso:
Můžete si vzít na letiště autobusem (30,00 HRK app 4a '¬) do autobusového terminálu. Chcete-li získat odtud do hostelu, přečtěte si pokyny těsně nad ("BUS TERMINAL").

OSTATNÍ:
Veřejná doprava se nachází v blízkosti hostelu, a to bude trvat rozsahu cca 20 minut se dostanete do centra města nebo v jeho blízkosti SRC Jarun, skutečné město léčbu pro vás znovu, užít si, večírek, dokonce jít bungee, na jednom z jeho 6 ostrovů se nachází na dvou velká jezera.
Taxi služba je vynikající volbou, pokud jste na cestách v menší skupině. Záhřeb není drahý s taxi. Chcete-li dostat do centra, vlakového nebo autobusového nádraží vás bude stát celkem 5-7 â "¬; Jarun (4a '¬). Je dobré vědět, když jde ven klubů.