X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Arena Zagreb

Remetinecki Gaj 28, Zagreb, Chorvatsko

mapa a cestovní pokyny


51%Hodnocení

  • 60%Hodnota za peníze
  • 60%Zabezpečení
  • 60%Umístění
  • 40%Zaměstnanci
  • 40%Atmosféra
  • 40%Čistota
  • 60%Zařízení

Přeloženo: Google AUTO:
Take 'Zagreb Jug "(jih) výjezd a jít rovnou na velký kruhový objezd (cca 2 km). Vezměte první výjezd a jít přímo na druhé světlo (500m). Pohon další 200m (jít rovnou koryto malé světlo po 100m), a pak jít doprava (uvidíte grande Arena Zagreb sportovní haly na vaší levé přední straně). Druhá vlevo je hostel Arena (100 m).

HLAVNÍ VLAKOVÉ NÁDRAŽÍ:
Z Hlavního nádraží můžete jet autobusem linky 234 (Kajzerica-Laniste) se dostanete 100m od hostelu (poslední zastávka). Trvá app 15min. A jen pár minut chůze od hostelu. Poznámka: Autobusová linka (234) se nachází na druhé straně vlakového nádraží. Můžete použít podchod přímo pod dostat do autobusu. Také pokud chcete jít od hlavního vlakového nádraží do centra, máte aplikaci 5 minut jízdy na náměstí Ban Jelacic. Použijte tramvaje 2 a 6. dvě zastávky. Směr Crnomerec.

BUS TERMINAL:
Nejjednodušší způsob, jak z autobusového terminálu je jít na hlavní vlakové nádraží a potom 234 autobusová linka se dostanete do našeho hostelu. Jeďte tramvajemi č 2 (Savisce - Crnomerec) nebo 6 (Crnomerec - Sopot). Směr Crnomerec. Třetí zastávka je Vlakové nádraží (5 minut jízdy). Chcete-li získat odtud do hostelu, přečtěte si pokyny těsně nad ("hlavního vlakového nádraží").

Letiště Pleso:
Můžete si vzít na letiště autobusem (30,00 HRK APP 4 €) do autobusového terminálu. Chcete-li získat odtud do hostelu, přečtěte si instrukce těsně nad ("autobusového terminálu").

OSTATNÍ:
Veřejná doprava se nachází v blízkosti hostelu, a to bude trvat rozsahu cca 20 minut se dostanete do centra nebo nedaleké SRC Jarun, skutečné město léčbu pro Vás obnovit, vychutnat, večírek, dokonce jít bungee, na jedné ze svých 6 ostrovů se nachází na dvou velká jezera.
Taxi služba je vynikající volbou, pokud jste na cestách v menší skupině. Záhřeb není drahý s taxi. Chcete-li získat do centra, budou vlakové nebo autobusové nádraží stojí vás celkem 5-7 EUR; Jarun (4 €). Je dobré vědět, když jde ven klubů.