X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Apple

Calle Ample 24, Barcelona, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


60%Hodnocení

  • 53%Hodnota za peníze
  • 47%Zabezpečení
  • 73%Umístění
  • 67%Zaměstnanci
  • 60%Atmosféra
  • 67%Čistota
  • 53%Zařízení

Přeloženo: Google Příjezd z letiště v Barceloně:

Máte dvě možnosti přijít, vlakem nebo autobusem. Snadná je autobusem, ale málo, ale drahé, že vlak.

Pokud váš přednost autobusu (Každých 15 minut odjíždí z letiště): vzít Aerobus (Je to modrý autobus) a vystupte na Plaza Catalunya. Musíte vzít metro, linka 3 (zelená), zona směr Universitària a vystupte ve stanici "Drassanes. Jen v fron výstupu z nádraží, tam je Carrer de Josep Anselm Clave Street. Musíte dodržovat této ulici, protože se změní název na Carrer Dostatek. Zůstáváme v této ulici, po ní až do počtu 24 PRIMER 4a. (První patro)

Nebo vlakem (Každých 30 minut odjíždí z letiště): Jeďte vlakem a vystupte na nádraží Barcelona Sants, pak budete muset vzít metro, linka 3 (zelená), Canyelles směr a vystupte ve stanici "Drassanes. Jen v fron výstupu z nádraží, tam je Carrer de Josep Anselm Clave Street. Musíte dodržovat této ulici, protože se změní název na Carrer Dostatek. Zůstáváme v této ulici, po ní až do počtu 24 PRIMER 4a (v prvním patře)


Příjezd od letiště Girona:

Jet autobusem do Barcelony do Estacio Nord. V přední je stanice metra. Máte totake linky 1 (červená), Nemocnice Bellvitge směrem až Plaza Catalunya. Změna Line 3 (zelená) směr zona Universitària a vystupte ve stanici "Drassanes. Jen v fron výstupu z nádraží, tam je Carrer de Josep Anselm Clave Street. Musíte dodržovat této ulici, protože se změní název na Carrer Dostatek. Zůstáváme v této ulici, po ní až do počtu 24 PRIMER 4a (v prvním patře)