X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Apple Hostel Italy

Italyanskaya 12, Petrohrad, Rusko

mapa a cestovní pokyny


97%Hodnocení

  • 96%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 98%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 96%Atmosféra
  • 96%Čistota
  • 95%Zařízení

Přeloženo: Google Apple Hostel Italy se nachází na adrese:
Italyanskaya 12, St Petersburg, Russia
Od Pulkovo 2 (International Terminal):
Dva dobrá veřejná doprava jsou: městský autobus č. 13 (19 rublů) a mini-bus č. K3 (27 rublů). Když opustíte letiště, chodit vlevo a uvidíte, že mini-autobusy ve frontě na chodníku blíže k domu, a přes ulici je místo, kde autobus zastaví. Buď se dostanete na stanici metra Moskevská.
Na Moskovskaya, koupit metra žeton (22 rublů) a přejděte na Blue Line na stanici metra Gostiny Dvor. Když se vynoří z Gostivy Dvor metra, Sadovaya ulice na pravé straně. Odtud pěšky na sever Sadovaya, dokud se nedostanete na první příčnou ulici, která bude Italyanskaya.
Na rohu bude restaurace s názvem Baku. Naše budova je přes ulici na severovýchodním rohu Italyanskaya a Sadovaya. Odbočit vpravo na Italyanskaya a pěšky přibližně 30 metrů, dokud se nedostanete na černou železnou bránu. Na horní dolní numerické klávesnici stiskněte # 1945 a tlačit na bránu otevřenou. Sledujte cestu a znamení na pravé dosáhnout přední dveře a přišel až tři lety do vchodu Apple Hostel.
Od vlakového nádraží Moskovskij: můžete buď jet metrem do Gostiniy Dvor stanice, nebo se můžete dostat sem tím, že chytí nějakou veřejnou dopravu: autobus, trolejbus (2 zastávky) do Gostiniy Dvor a pak pěšky na Italyanskaya ulice, 12.
Od moře přístavu: Měli byste se autobusem číslo 7 a dostat se na stanici metra "Primorskaya" a jít dvě stanice metra, dokud se nedostanete "Gostiniy Dvor", stanice metra a pak pěšky na Italyanskaya ulice, 12.