X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Apartments Sasha

LEVSTIKOVA 19, Bled, Slovinsko

mapa a cestovní pokyny


97%Hodnocení

  • 97%Hodnota za peníze
  • 94%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 97%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 97%Zařízení

Přeloženo: Google CAR:
Při příjezdu od dálnice A2 / E61 (Lublaň - Jesenice) odbočit vlevo off Ljubljanska cesta (na hlavní silnici přes Bledu) těsně po absolvování obchod Mercator na pravé straně a dvě čerpací stanice na obou stranách silnice. Pak ihned odbočit vpravo do ulice Levstikova. Na rozcestí, jděte doleva, přes sadu. Odbočit vpravo od velkého domu s výhledem na oceán detaily modrou dřeva. Pohon ještě pár metrů a uvidíte Apartmány Sašu na Levstikova 19. (budete nám poznat modrými předních dveří).

Při příjezdu od Bohinj od 209 přes centru města Bled uvidíte Hotel Union v horní části svahu jít pryč od jezera. Take právo obrátit se na Ribenska cesta těsně poté, co jste prošel autobusové nádraží. Pak ihned odbočte vpravo a opět na Levstikova ulici. Na rozcestí, jděte doleva, přes sadu. Odbočit vpravo od velkého domu s výhledem na oceán detaily modrou dřeva. Pohon ještě pár metrů a uvidíte Apartmány Sašu na Levstikova 19. (budete nám poznat modrými předních dveří).

Vlak:
Po příjezdu do stanice Lesce-Bled (stanice na Lublaň - Jesenice linky) autobusem do Bled. Vystupte z autobusu na první stanici (Bled Union). Přes hlavní silnici a projít pár metrů k Ribenska silnici. Po několika krocích, odbočte vpravo na ulici Levstikova. Na rozcestí, jděte doleva, přes sadu. Odbočit vpravo od velkého domu s výhledem na oceán detaily modrou dřeva. Procházka ještě pár metrů a uvidíte Apartmány Sašu na Levstikova 19. (budete nám poznat modrými předních dveří).
Můžete si také vzít taxi z nádraží. Rozhodně byste měli udělat, když přijedete do druhé vlakové nádraží sloužící Bled, jeden na Jesenice - Nova Gorica linka. Řekněte řidiče, aby vás na autobusové nádraží Bled unie a pak už jen sledovat trasu popsaný výše.

BUS:
Při cestě z Lublaně dostat z autobusu na autobusovém nádraží sloužící Bled (Bled unie). Přes hlavní silnici a projít pár metrů k Ribenska silnici. Obraťte se přímo na ulici Levstikova pak, což je první na pravé straně (jen pár metrů od hlavní silnice, ve skutečnosti). Na rozcestí, jděte doleva, přes sadu. Odbočit vpravo od velkého domu s výhledem na oceán detaily modrou dřeva. Procházka ještě pár metrů a uvidíte Apartmány Sašu na Levstikova 19. (budete nám poznat modrými předních dveří).