Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Apartment Rooms in center of Prague (Old Town)

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Umístění

Benediktska 8 - Old Town, Prague 1 (Center)

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Prvním krokem je, aby mi co nejdříve poslat e-mail nebo SMS s následující informace: 1) Vaše jméno, množství lidí ve vaší skupině, a vztah pro zřízení lože (např. manželská postel pro pár, dvě Seznamka pro dva kamarády), 2) Doba příjezdu. To nemusí být přesné, ale musíme vědět, kolik vás očekávat.

Adresa 4 ze 6 pokojů a kanceláře je Beneditkska 8. Je důležité, aby zvonil zvonek za APARTMÁ 11, nebo volejte / sms, když jste venku. Mějte na paměti, check-in time je 13:00. Tak dlouho, jak jste mi poslat svůj čas příjezdu, budu ujistěte se, že buď sám, nebo jeden z mých asistentů je tu pro vás poznávám. Můj první návrh je nosit mapu s vámi jen v případě. Pokud můžete najít cestu na tramvajovou zastávku Dlouhá třída, už jste prakticky neexistuje. V případě, že budete bydlet v Revoluční 23, měli byste zavolat bzučák označené VINCENT. Je to jen na ulici z Benediktská. Komunikace prostřednictvím e-mailu a / nebo telefon je nejlepší. Měli bychom mít potvrzené místo a čas schůzky nastavit před vaším příjezdem.

Následující pokyny se dostanete na adrese Benediktská 8. Revoluční je stejné ulici jako tramvajové zastávky Dlouhá třída.

Od tramvajové zastávky, Dlouhá třída: Byt se nachází další ulice nad. Můžete se procházet nebo si můžete projít průchodem mezi budovami. Chodba se nachází na adrese Revoluční 5, mezi Oděvy Horsefeathers a obchodu na brýle; a přímo přes ulici od GE Money Bank. Jakmile vejdete do průchodu, budete na Benediktská ulice. Jděte rovně 10m. Číslo 8 je na levé straně. Zazvonit na zvonek pro APARTMÁ 11. To nebude bzučet na konci, ale já slyším to v mém bytě.

OD stanice metra Náměstí Republiky: Ujistěte se, že sledovat ukazatele na Náměstí Republiky, když se dostanete z metra, ne k massarykovo nádraží. Když se objeví, podívejte se na banky ČSOB s modrým nápisem. Pokračovat na této ulici, Revoluční, až se dostanete na adrese Revoluční 5. Budete předat obchod s počítači Apple na levé straně. Bezprostředně po obchodu s oblečením Horsefeathers, podívejte se na chodby vlevo, na Revoluční 5, přímo přes ulici od GE Money Bank. Projděte průchodem, vznikající na Benediktská ulice. Číslo 8 je na levé straně. Zavolejte bzučáku APARTMÁ 11. To nebude bzučet na vaší straně, ale já to slyším.

COMING od autobusového nádraží, Florenc: snadno pěšky nebo koupit jednosměrnou jízdenku na tramvaj a vzít číslo 8 tramvaj míří na západ do stanice Dlouhá třída 3 zastávky (budete muset přes tramvajovou trať a vyčkejte na druhé straně ulice), ale je to jen 8 minut chůze od tramvajové zastávky Dlouhá třída, od tramvajové zastávky, Dlouhá třída: Byt se nachází další ulice nad. Můžete se procházet nebo si můžete projít průchodem mezi budovami. Chodba se nachází na adrese Revoluční 5, mezi Oděvy Horsefeathers a obchodu na brýle; a přímo přes ulici od GE Money Bank. Jakmile projdete chodbou, budete na Benediktská ulice. Jděte rovně 10m. Číslo 8 je na levé straně. Zazvonit na zvonek pro APARTMÁ 11. To nebude bzučet na konci, ale já slyším to v mém bytě. Mapa je k dispozici v obrazech výpisu je.

Z hlavního vlakového nádraží, Hlavní nádraží: koupit jednosměrnou jízdenku na tramvaj a vzít číslo 26 nebo 5 tramvaj míří na sever až na doraz Dlouha Trida (budete muset přejet tramvajové koleje a čekat na druhé straně silnice . Nezapomeňte si koupit lístek na tramvaj na nádraží, a ověřit jej v žlutém poli, jakmile vstoupíte do tramvaje). Nebo prostě pěšky 12 minut se Dlouha Trida. Od tramvajové zastávky, Dlouhá třída: Byt se nachází další ulice nad. Můžete se procházet nebo si můžete projít průchodem mezi budovami. Chodba se nachází na adrese Revoluční 5, mezi Oděvy Horsefeathers a obchodu na brýle; a přímo přes ulici od GE Money Bank. Jakmile projdete chodbou, budete na Benediktská ulice. Jděte rovně 10m. Číslo 8 je na levé straně. Zazvonit na zvonek pro APARTMÁ 11. To nebude bzučet na konci, ale já slyším to v mém bytě. Mapa je k dispozici v obrazech výpisu je.

Z letiště: Take AE-Airport Express Bus do zastávky Náměstí Republiky. Zastávka se nachází přímo před terminálem. Nemůžete to minout. Autobus odjíždí každých 30 minut. To zastaví kolem 22:00. Pošlete mi osobní e-mail, pokud je váš let je v plánu přijet po 10., a já budu dodávat alternativní směry. V opačném případě můžete jít na své místo od autobusové zastávky do 2 minut. Autobusem by měla trvat asi 30 minut, a stát kolem 3 Euro. Jakmile přejedete řeku na sběrnici, začít věnovat pozornost svému okolí. Budete na ulici Revoluční. Podívejte se na GE Money Bank na levé straně a Apple Computer Store na pravé straně, zatímco jste stále na koni na autobus - to je místo, kde chcete být. Budete vystupte na další zastávce, Náměstí Republiky. Pokud je tlačítko požádat řidiče zastavit, stiskněte ho nyní. Když se dostanete pryč, jednoduše vystopovat pěšky na autobusovou trasu, kterou právě přišel z, až se dostanete na adrese Revoluční 5 Budete mít na tramvajovou zastávku, Dlouhá třída:. Bytu je na další ulici na na levé straně. Můžete se procházet nebo si můžete projít průchodem mezi budovami. Chodba se nachází na adrese Revoluční 5, mezi Oděvy Horsefeathers a obchodu na brýle; a přímo přes ulici od GE Money Bank. Jakmile projdete chodbou, budete na Benediktská ulice. Jděte rovně 10m. Číslo 8 je na levé straně. Zazvonit na zvonek pro APARTMÁ 11. To nebude bzučet na konci, ale já slyším to v mém bytě.

Když přijedete do Prahy, ocenil bych rychlé sms, pokud je to možné, jen mi dát vědět, že vše jde podle plánu, nebo pokud se něco změní. Když přijedete znovu, prosím zazvoňte na bzučák označené APARTMÁ 11, nebo volejte nebo sms moje mobilní číslo: +420 608 375 596

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×