X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Apartment Mariss

Hrvatski trg 3, Lublaň, Slovinsko

mapa a cestovní pokyny


76%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 72%Zabezpečení
  • 76%Umístění
  • 84%Zaměstnanci
  • 60%Atmosféra
  • 76%Čistota
  • 76%Zařízení

Přeloženo: Google Nejlevnější způsob, jak je místní autobusové jízdy 45min od letiště hlavního autobusového nádraží v Lublani a stojí 4,10 eur. Autobus jede každou hodinu.

Od vlakového nádraží s autobusy-jet autobusem č. 9 (zastávka autobusu je jen přes ulici od vlakového nádraží) a vystupte na autobusové nádraží poliklinika (pouze jedna zastávka), a pokud se dáte doleva, uvidíte po 200m adresu turnaj TRG. Jsme třetí haus s parkovací brány.

1.. Od vlakového nádraží pěšky - jen 1 km (10 min) od železničnímu nádraží.

2.. Přijít s autem na dálnici Postupujte podle značek Lublaň a nechte výstupní centru Lublaně - po příjezdu do města, pokud kolem železniční stanice podle značek KLINICNI města, POLIKLINIKA (nemocnice) - stejnou trasu jako autobus č.. 9.

3.. Přijít s autem, pěšky, přijet z letiště, taxi, autobus - existují různé možnosti, jak se k nám dostat majetek, proto Vám doporučujeme nás kontaktovat, abychom vám může poskytnout nejlepší řešení pro nalezení náš hotel.

Taxíkem
Taxi jízdy 25min od letiště a cena 30-40EUR a od vlakového / autobusového nádraží 5min jízdy a cosst 4eur, ale buďte opatrní, je velmi impotant stanovit cenu před jízdou!


Výběr z letiště:
- Pravidelná autobusová linka do Lublaně: 4,50 Euro / osoba (30-40 minut).
- Minibus: 9,00 euro / osoba (20-30 minut), každou hodinu
- Taxi: 30 eur