X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Apartment Babin Kuk (Old Women's Hip)

Biokovska 14, Dubrovnik, Chorvatsko

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google 1. Ze směru od Záhřebu, Rijece, Sarajevo, Mostar, Split: po překročení mostu Dubrovnik sestoupit do města a sledovat ukazatele pro Lapad a / nebo hotelů Babin Kuk. Na pátém semaforu, kde záliv končí, odbočte vpravo a jet na semaforu v Lapad, po kterém odbočíte vpravo. Jděte rovně, dokud se nedostanete ulici Mostarska, kde odbočíte vlevo a pak odbočte první ulicí vlevo. Byt se nachází v samém závěru Biokovska ulice.

2. Ze směru od letiště Dubrovnik a Černé Hoře:
první odbočka z hlavní silnice do Dubrovníku a postupujte podle značek na hotely Lapad a / nebo Babin Kuk. Na prvním semaforu, odbočte vpravo, na druhé odbočit doleva a jet rovně, až se dostanete ulicí Mostarska, kde odbočíte vlevo a pak odbočte první ulicí vlevo. Byt se nachází v samém závěru Biokovska ulice.

Místní doprava - Take shuttle bus z Dubrovnik letiště do Dubrovnik Center (Pile Gate), z hromady autobusem číslo 6. Pokud přijíždíte od hlavního terminálu můžete jet autobusem číslo 7. dostanete ven na ulici Mostarska, kde odbočíte doleva, a pak odešel první ulice. Byt se nachází v samém závěru Biokovska ulice.
Shuttle bus stojí 35 Kuna na osobu a místní autobusová jízdenka stojí 10 kun, pokud si koupíte v kiosku nebo 12 kuna, pokud si koupíte v autobuse.