Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Aparthotel Vila Minka

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Umístění

Kogovskova 10

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Přístup ze směru od Rakouska přes Kranj (A1/E57)


Při dosažení lublaňskou Celov'ka cesta silnice, se obchvat směrem Postojna. Opustit dálnici na prvním sjezdu, označené Ljubljana Podutik / Koseze. Na semafory na silniční most přes obtokové odbočit vlevo směrem na Koseze, přes most a pokračovat na druhé křižovatce. Na křižovatce odbočte vlevo do ulice Ledařská ulica a po 50 metrech vpravo do ulice Kogovkova ulica. Vila Minka je číslo 10 na levé straně.

Přístup ze směru od Rakouska přes Kranj a entvid tunelu (A2/E61)


Sledujte známky pro Postojna, projít entvid tunelu a opustit dálnici na prvním sjezdu, označené Ljubljana Podutik / Koseze. Na semafory na silniční most přes obtokové odbočit vlevo na Podutika cesta silnici, přes most a pokračovat na třetí křižovatce. Na křižovatce odbočte vlevo do ulice Ledařská ulica a po 50 metrech vpravo do ulice Kogovkova ulica. Vila Minka je číslo 10 na levé straně.Přístup ze směru od Rakouska přes Maribor (A1/E57)


Při dosažení severní Ljubljana bypass, opustit dálnici na výjezdu značené Ljubljana Podutik / Koseze. Na semafory na silniční most přes obtokové odbočit vlevo na Podutika cesta silnici, přes most a pokračovat na druhé křižovatce. Na křižovatce odbočte vlevo do ulice Ledařská ulica a po 50 metrech vpravo do ulice Kogovkova ulica. Vila Minka je číslo 10 na levé straně.

Přístup ze směru od Itálie přes Koper (A1/E61) nebo Chorvatska přes Novo mesto (E70)


Při dosažení severní Ljubljana bypass, opustit dálnici na výjezdu značené Ljubljana Podutik / Koseze. Na semaforech na silniční most přes obchvat odbočte vpravo směrem k Koseze a pokračovat na prvních semaforech. Na světelné křižovatce odbočte vlevo do ulice Ledařská ulica a po 50 metrech vpravo do ulice Kogovkova ulica. Vila Minka je číslo 10 na levé straně.Vzdálenosti místa ve Slovinsku a okolních evropských měst

Bled (50 km), Bohinj (70 km), Krvavec (41 km), Kranjska gora (81 km), Portoro (120 km), Maribor (130 km), Murska sobota (190 km), Klagenfurt (83 km), Trieste (95 km), Benátky ( 242 km), Vídeň (380 km), Zagreb (135km).

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.