X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Aparthotel Vila Minka

Kogovskova 10, Lublaň, Slovinsko

mapa a cestovní pokyny


59%Hodnocení

  • 60%Hodnota za peníze
  • 60%Zabezpečení
  • 50%Umístění
  • 60%Zaměstnanci
  • 60%Atmosféra
  • 60%Čistota
  • 60%Zařízení

Přeloženo: Google Přístup ze směru od Rakouska přes Kranj (A1/E57)


Při dosažení lublaňskou Celov'ka cesta silnice, se obchvat směrem Postojna. Opustit dálnici na prvním sjezdu, označené Ljubljana Podutik / Koseze. Na semafory na silniční most přes obtokové odbočit vlevo směrem na Koseze, přes most a pokračovat na druhé křižovatce. Na křižovatce odbočte vlevo do ulice Ledařská ulica a po 50 metrech vpravo do ulice Kogovkova ulica. Vila Minka je číslo 10 na levé straně.

Přístup ze směru od Rakouska přes Kranj a entvid tunelu (A2/E61)


Sledujte známky pro Postojna, projít entvid tunelu a opustit dálnici na prvním sjezdu, označené Ljubljana Podutik / Koseze. Na semafory na silniční most přes obtokové odbočit vlevo na Podutika cesta silnici, přes most a pokračovat na třetí křižovatce. Na křižovatce odbočte vlevo do ulice Ledařská ulica a po 50 metrech vpravo do ulice Kogovkova ulica. Vila Minka je číslo 10 na levé straně.Přístup ze směru od Rakouska přes Maribor (A1/E57)


Při dosažení severní Ljubljana bypass, opustit dálnici na výjezdu značené Ljubljana Podutik / Koseze. Na semafory na silniční most přes obtokové odbočit vlevo na Podutika cesta silnici, přes most a pokračovat na druhé křižovatce. Na křižovatce odbočte vlevo do ulice Ledařská ulica a po 50 metrech vpravo do ulice Kogovkova ulica. Vila Minka je číslo 10 na levé straně.

Přístup ze směru od Itálie přes Koper (A1/E61) nebo Chorvatska přes Novo mesto (E70)


Při dosažení severní Ljubljana bypass, opustit dálnici na výjezdu značené Ljubljana Podutik / Koseze. Na semaforech na silniční most přes obchvat odbočte vpravo směrem k Koseze a pokračovat na prvních semaforech. Na světelné křižovatce odbočte vlevo do ulice Ledařská ulica a po 50 metrech vpravo do ulice Kogovkova ulica. Vila Minka je číslo 10 na levé straně.Vzdálenosti místa ve Slovinsku a okolních evropských měst

Bled (50 km), Bohinj (70 km), Krvavec (41 km), Kranjska gora (81 km), Portoro (120 km), Maribor (130 km), Murska sobota (190 km), Klagenfurt (83 km), Trieste (95 km), Benátky ( 242 km), Vídeň (380 km), Zagreb (135km).