X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Antique Hostel

Kutlugun Sokak No: 51, Sultanahmet, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 81%Zabezpečení
  • 95%Umístění
  • 79%Zaměstnanci
  • 81%Atmosféra
  • 84%Čistota
  • 82%Zařízení

Přeloženo: Google Od letiště Atatürk (IST) TO Antique Hostel

Soukromá služba (30 minut kolem)
Antique Hostel nabízí 7/24 pick up servis pro vás z Atatrk letiště (IST) do hostelu (30 euro - 65 km) jedna cesta. Cena je za služby, ne za osobu. Prosíme, informujte nás o vaše číslo letu, letiště, jméno a čas příjezdu předem na online rezervačního formuláře nebo e-mailem. (Pick up Ceny služeb jsou pro max. 4 osoby, pořádáme vlastní minibus pro větší skupiny a je dvojí ceny)

TAXI (40 minut kolem)
Tam je letiště Taxi nádraží v přední části výstupu. Tam je kontraproduktivní v taxíku a počítá kolem 40TL, pokud není žádný provoz. Pokud je čeká v provozu, pak bude počítat více.

METRO a TRAM (1 hodina kolem)
Můžete cestovat z Istanbulu Atatrk letiště do čtvrti Sultanahmet, zcela metrem a tramvají asi za 1 hodinu 4TL. (Celý den plno) přijedete na terminálu International Arrivals, koupit si vízum, projít přistěhovalectví (pas) a celní kontroly. Ukončete bezpečné celní oblasti, odbočte vpravo a jděte až na konec terminálu pozoroval známky na Metro. Zastavení na cestě k získání některé tureckých lir od směnárny nebo bankomatů (ATM) v příletové hale. Budete potřebovat nějaké turecké lir koupit si metrem a tramvají mince, nebo platit za taxi. Jděte dolů po eskalátorech, přes posuvné skleněné dveře, odbočte vpravo a následujte Hafif Metro / lehký železniční systém značení podél široké podzemní hale na (letiště), stanice metra Havalimani na levé straně na konci. Tento dav pod garáží spojuje domácí a mezinárodní terminály. Prodám dva žetony Metro (Jeton) na stánku, cena je 2TL každý. Budete potřebovat dva žetony cestovat z Atatrk letiště do čtvrti Sultanahmet. Projít turniketem, sestup po eskalátorech (nebo výtah) a nastoupit do vlaku metra na Aksaray, stanice Havalimani (letiště) je konec této linie metra, takže můžete nastoupit jakýkoli trainthey všichni jít do Aksaray. Můžete se dostat do špatné vlak. Vypadni v Zeytinburnu, 6. zastávce. Konec vlaku metra a zakoupit Istanbulkart tranzitní vstupenku na všechny druhy veřejné dopravy (pokud váš pobyt je více než 2 noci), nebo použijte jiný token, zadejte tramvajové turnikety na stejné platformě. Podívejte se na tramvaje označeny Eminn nebo Kabatas (ne Bağcılar) Stravování tramvaj na Eminn a / nebo Kabatas. Jízda tramvají na východ do čtvrti Sultanahmet, 16. zastávka (zaznamenané stanice-stop oznámení říká, Modrá mešita / Sultanahmet a dostat se ven. Budete mít na Divan Yolu ulici na severovýchodním konci arény s Modrou mešitu jasně pohledu . Postupujte podle tramvajové trati dolů (absolvování několika restaurací vlevo a Informační kancelář vpravo) do křižovatky a semafory, přejet doprava a vstoupit na nádvoří mezi St Sophia po levé straně a Modrá mešita trochu dále na right.Go celou cestu přes nádvoří a obrátit se na pravé straně na konci. Vezměte první vlevo na taxi zastávce a po silnici celou cestu dolů absolvování Four Seasons Hotel vlevo ... pěšky dolů a pak skončí na ulici, odbočte vpravo, uvidíte na levé straně Antique Hostel & Guesthouse znamení. (RED zřízení)
Prosím, neváhejte nás kontaktovat telefonicky.

Od letiště Sabiha GKEN Airport (SAW) TO Antique Hostel
Doprava mezi Sabiha Gken letiště a centra Istanbulu je soukromým pick up servis, městský autobus, Havas letištní autobus, taxi a půjčovna aut. Cesta mezi Starého Istanbulu a na letišti můžete vzít jak malý jako 40 minut za nejlepších podmínek (06:00 o víkendu ráno, například), ale jindy je nutné povolit šedesát-devadesátminut, a možná ještě víc.

Soukromá služba (1 hodina kolem)
Antique Hostel nabízí 7/24 pick up servis pro vás z letiště Sabiha Gokcen (SAW) do hostelu (60 euro - 65 km) jedna cesta. Cena je za služby, ne za osobu. Prosíme, informujte nás o vaše číslo letu, letiště, jméno a čas příjezdu předem na online rezervačního formuláře nebo e-mailem. (Pick up Ceny služeb jsou pro max. 4 osoby, pořádáme vlastní minibus pro větší skupiny a je dvojí ceny)

TAXI
Jízdné může být o 105TL na 120TL na Sultanahmet, ale pouze 30TL do pobřežního města Pendik, kde si můžete chytit vlak (banliy Treni) na Haydarpaşa, pak trajektem do Karaky a tramvaje na Sultanahmet. Řekněte řidiči PENDIK Tren İstasyonu.
Ušetříte peníze a můžete ušetřit čas tím, že si taxi na asijském břehu přístaviště trajektů (skdar, Haydarpaşa, Kadıky), pak s trajektem na evropské pobřeží.

CITY BUS (2,5 hodiny kolem)
Nejméně nákladný způsob, jak jít mezi letištěm a městem je od E-10 a E-9 městských autobusů, které stojí méně než 3TL jít na trajektu přístavu Kadıky nebo Bostanci (asi jedna hodina / 30 minut). Od Kadiky, můžete chodit (10-15 minut) na sever do nedalekého nádraží Haydarpaşa. E-10 také zastaví u meziměstské autobusové nádraží Harem, dobré místo pro chytit trajektem do dicetly Sirkeci, který se nachází pouhých 5 minut chůze od čtvrti Sultanahmet tramvají. (Zeptejte se ovladač pro Harem Otogar). E-9 jde do Bostancı Ferry stanici a tam jsou rychlé seabuses na Kabatas. (Seabus Plán: http://www.ido.com.tr/en/index.cfm?page=SubPage&kapsam=175&textid=3094&ln=EN) Jeďte tramvají od Kabatas na Sultanahmet. Existuje pouze jedna tramvajová linka a Kabatas je první stanice. Nemůžete mít ten špatný, protože všechny tramvaje prochází Sultanahmet.
Městský autobus E-10 se odchyluje Sabiha Gken letiště každých 30 minut po celý den. Od 21:00 (9 hodin) do 06:00 odjezdy jsou více či méně za hodinu (21:00, 22:00, 23:00, 24:00, 01:00, 02:00, 02:30, 03: 30, 05:00, 06:00). Autobus je několik zastávek v obci v blízkosti, že jde na E-5 dálnice na Kadıky. Zde je úplný rozvrh: http://www.iett.gov.tr/en/ trajekty běžet od Kadıky na Karaky 06:30 - 00:00 (12. půlnoci) každých 15 nebo 20 minut v průběhu dopoledne a večerní spěch hodin; od 20:00 (8 hod.) do 00:00 (12 půlnoci), vyplouvají trajekty Kadıky pro Karaky každých 30 minut, o hodinu a půl hodiny, s poslední trajekt odjíždějící Kadiky v 00:00 ( 12 půlnoc). Nechte autobusu na Kadıky, říkají "Eminn Feribot?" pro každého, a budou odkazovat na lavici obžalovaných hned vedle autobusové zastávky. Zakupte si Jeton (tokenu), nebo použijte İstanbulkart, u jízdného stáncích a na palubu se Erry přes Bospor pro Eminn, pak tramvají nebo taxíkem do Sultanahmet.
Postupujte podle tramvajové trati dolů (absolvování několika restaurací vlevo a Informační kancelář vpravo) do křižovatky a semafory; přejet doprava a vstoupit na nádvoří mezi St Sophia po levé straně a Modrá mešita trochu dále na pravé straně. Jít celou cestu přes nádvoří a obrátit se na pravé straně na konci. Vezměte první vlevo na taxi zastávce a po ulici celou cestu dolů procházející Four Seasons Hotel vlevo ... jít dolů a pak konec ulice odbočte vpravo uvidíte na levé straně Antique Hostel & Guesthouse znamení. (RED zřízení)
Prosím, neváhejte nás kontaktovat telefonicky.

Havas letištní autobus (1,5 hodiny kolem)
Havas letištní autobusy sloužit většinu letů na letiště Sabiha Gken letiště, která vás celou cestu na náměstí Taksim v Beyoglu na evropských shore.Havaş autobusy jsou načasovány tak, aby příchod všech letů s odletem z letiště 25 minut po letu příjezdu čas. Vezměte Lanovka Metro od Taksim do Kabatas (jeden řádek a pouze jednu zastávku) a tramvají z Kabatas na Sultanahmet. Existuje pouze jedna tramvajová linka a Kabatas je první stanice. Nemůžete mít ten špatný, protože všechny tramvaje prochází Sultanahmet. Postupujte podle tramvajové trati dolů (absolvování několika restaurací vlevo a Informační kancelář vpravo) do křižovatky a semafory; přejet doprava a vstoupit na nádvoří mezi St Sophia po levé straně a Modrá mešita trochu dále na své right.Go celou cestu přes nádvoří a obrátit se na pravé straně na konci. Vezměte první vlevo na taxi zastávce a po ulici celou cestu dolů procházející Four Seasons Hotel vlevo ... jít dolů a pak konec ulice odbočte vpravo uvidíte na levé straně Antique Hostel & Guesthouse znamení. (RED zřízení)
Prosím, neváhejte nás kontaktovat telefonicky.

Z autobusového nádraží Otogar NA Antique Hostel (40 minut kolem)
Budete potřebovat dva žetony cestovat z Esenler Otogar na Sultanahmet. Můžete snadno vidět ve vlaku metra na Aksaray, takže byste měli být jisti, o tom, jak Aksaray trainthere jsou 2 způsoby. Vypadni na Aksaray, 7. zastávky. Konec vlaku metra a zakoupit Istanbulkart tranzitní vstupenku na všechny druhy veřejné dopravy (pokud váš pobyt je více než 2 noci), nebo použijte jiný token, zadejte Yusufpasa tramvajová zastávka turnikety na další (paralelní) ulice. Podívejte se na tramvaje označeny Eminn nebo Kabatas (ne Bağcılar) Stravování tramvaj na Eminn a / nebo Kabatas. Jízda tramvají na východ do čtvrti Sultanahmet, 5. zastávka (zaznamenané stanice-stop oznámení říká, Modrá mešita / Sultanahmet a dostat se ven. Budete mít na Divan Yolu ulici na severovýchodním konci arény s Modrou mešitu jasně pohledu . Postupujte podle tramvajové trati dolů (absolvování několika restaurací vlevo a Informační kancelář vpravo) do křižovatky a semafory, přejet doprava a vstoupit na nádvoří mezi St Sophia po levé straně a Modrá mešita trochu dále na right.Go celou cestu přes nádvoří a obrátit se na pravé straně na konci. Vezměte první vlevo na taxi zastávce a po silnici celou cestu dolů absolvování Four Seasons Hotel vlevo ... pěšky dolů a pak skončí na ulici, odbočte vpravo, uvidíte na levé straně Antique Hostel & Guesthouse znamení. (RED zřízení)
Prosím, neváhejte nás kontaktovat telefonicky.

Od vlakového nádraží Sirkeci NA Antique Hostel (10 minut kolem)
Vezměte si tramvaj, která jede na levé straně, jak na hlavní ulici v přední části vlakového nádraží a 5 minut poté, co dorazí Sultanahmet tramvajová zastávka. (2. zastávka) Postupujte podle tramvajové trati dolů (absolvování několika restaurací vlevo a Informační kancelář vpravo) do křižovatky a semafory; přejet doprava a vstoupit na nádvoří mezi St Sophia po levé straně a Modrá mešita trochu dále na své right.Go celou cestu přes nádvoří a obrátit se na pravé straně na konci. Vezměte první vlevo na taxi zastávce a po ulici celou cestu dolů procházející Four Seasons Hotel vlevo ... jít dolů a pak konec ulice odbočte vpravo uvidíte na levé straně Antique Hostel & Guesthouse znamení. (RED zřízení)

Prosím, neváhejte nás kontaktovat telefonicky.