Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Antique Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 9.5
 • Zabezpečení 9.0
 • Umístění 10.0
 • Zaměstnanci 9.5
 • Atmosféra 9.0
 • Čistota 9.0
 • Zařízení 8.5

Umístění

Kutlugun Sokak No: 51, Sultanahmet

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Od letiště Atatürk (IST) K Antique Hostel

Soukromých službách (30 minut kolem)
Antique Hostel nabízí 7/24 vyzvednout služby pro vás od Atatrk letiště (IST) do hostelu (30 eur - 65 km) jedním způsobem. Cena je za službu, nikoliv na osobu. Informujte nás prosím o vaše číslo letu, název letiště a doba příjezdu předem na online formuláře nebo e-mailem. (Pick up ceny služeb jsou pro 4 osoby, pořádáme vlastní minibus pro větší skupiny a je double cena)

TAXI (40 minut kolem)
Tam je Airport Taxi nádraží v přední části výstupu. Tam je pult v taxíku a počítá kolem 40TL pokud není žádný provoz. Pokud je čeká v provozu, pak to bude počítat více.

METRO & TRAM (1 hodina kolem)
Můžete cestovat z Istanbulu Atatrk letiště do Sultanahmet, zcela metrem & tramvají asi za 1 hodinu 4TL. (Celý den plno) přijedete do terminálu mezinárodní příletové, zakoupení vízum, projít imigraci (cestovní pas) a celní kontrolou. Ukončete bezpečnou celní oblasti, odbočte vpravo a chodit na konec terminálu pozorujeme známky do metra. Zastavit na cestě získat nějaké tureckých lir z směnárnách měny či bankomatů (ATM) v příletové hale. Budete potřebovat nějaké turecké lir koupit vaše metra a tramvajové mince, nebo platit za taxi. Jděte dolů po eskalátoru, přes posuvné skleněné dveře, odbočte vpravo a postupujte podle Hafif Metro / lehký železniční systém značení podél širokého podzemní veřejné prostranství na stanici Havalimani (Letiště) Metro na levé straně na konci. Toto prostranství pod garáží spojuje domácí a mezinárodní terminály. Prodám dva žetony Metro (Jeton) na stánku, cena je 2TL každý. Budete potřebovat dva žetony na cestu z letiště do Atatrk Sultanahmet. Projít přes turniket, sestoupit eskalátor (nebo výtah) a nastoupit do vlaku metra pro Aksaray, stanice Havalimani (letiště) je konec tohoto řádku metra, takže můžete nastoupit libovolný trainthey všichni jdou do Aksaray. Nemůžete si špatné vlak. Vystupte na Zeytinburnu, 6. zastávce. Konec vlaku metra a koupit Istanbulkart tranzitní vyhovění pro všechny druhy veřejné dopravy (pokud váš pobyt je více než 2 noci), nebo použijte jiný token, zadejte tramvajové turnikety na stejné platformě. Podívejte se na tramvaje označené Eminn nebo Kabatas (ne Bağcılar) Stravování tramvají Eminn a / nebo Kabatas. Jízda tramvají na východ k Sultanahmet, 16. zastavení (zaznamenané stanice-stop oznámení říká Modrá mešita / Sultanahmet, a dostat se ven. Budete mít Divan Yolu ulici na severovýchodním konci Hipodrom s Modrou mešitu jasně v pohledu . Postupujte podle tramvajové trati dolů (absolvování několika restaurací vlevo a Informační kancelář vpravo) do křižovatky a semafory, přejet doprava a vstoupit na nádvoří mezi St Sophia po levé straně a Modrá mešita trochu dále na vašem right.Go celou cestu přes nádvoří a zase na pravé straně na konci. Vezměte první doleva na taxi zastávce a po ulici celou cestu dolů kolem hotelu Four Seasons na levé straně ... pěšky dolů a pak konci ulice odbočte vpravo uvidíte po levé Antique Hostel & Guesthouse znamení. (RED zřízení)
Prosím, neváhejte nás kontaktovat telefonicky.

Od letiště Sabiha GKEN Airport (SAW) K Antique Hostel
Doprava mezi Sabiha Gken letištěm a centrem města Istanbulu je soukromým vyzvednout servis, městský autobus, Havas letištní autobus, taxi a půjčovna aut. Cesta mezi Starého Istanbulu a na letiště může trvat za pouhých 40 minut za nejlepších podmínek (06:00 o víkendu ráno, například), ale u jiných časů, musíte povolit šedesát-devadesátminut, a možná ještě víc.

Soukromá služba (1 hodina kolem)
Antique Hostel nabízí 7/24 vyzvednout služby pro vás z letiště Sabiha Gokcen (SAW) do hostelu (60 eur - 65 km) jedním způsobem. Cena je za službu, nikoliv na osobu. Informujte nás prosím o vaše číslo letu, název letiště a doba příjezdu předem na online formuláře nebo e-mailem. (Pick up ceny služeb jsou pro 4 osoby, pořádáme vlastní minibus pro větší skupiny a je double cena)

TAXI
Jízdné může být asi 105TL aby 120TL na Sultanahmet, ale pouze 30TL do pobřežního města Pendik, kde si můžete chytit vlak (banliy Treni) k Haydarpaşa, pak trajektem do Karaky a tramvají na Sultanahmet. Řekněte ovladač Pendik Tren İstasyonu,
Ušetříte peníze a můžete ušetřit čas tím, že taxi do asijsko-pobřeží přístaviště trajektů (skdar, Haydarpaşa, Kadıky), pak brát na trajekt do evropského pobřeží.

CITY BUS (2,5 hodiny kolem)
Nejméně nákladný způsob, jak jít mezi letištěm a městem je od E-10 nebo E-9 městských autobusů, které stojí méně než 3TL jít do Kadıky nebo Bostancı trajektové přístavu (asi jedna hodina / 30 minut). Od Kadiky, můžete chodit (10-15 minuty) na sever do nedalekého nádraží Haydarpaşa. E-10 také zastaví v blízkosti meziměstské autobusové nádraží Harem, dobré místo pro chytit trajektem do dicetly Sirkeci, která je pouhých 5 minut jízdy od Sultanahmet tramvají. (Zeptejte se ovladač pro Harem Otogar). E-9 jede na Bostanci Ferry stanici a tam jsou rychlé seabuses do Kabatas. (Seabus Plán: http://www.ido.com.tr/en/index.cfm?page=SubPage&kapsam=175&textid=3094&ln=EN) Jeďte tramvají z Kabatas na Sultanahmet. Existuje pouze jedna tramvajová linka a Kabatas je první stanicí. Nemůžete vzít špatný, protože všechny tramvaje prochází Sultanahmet.
Městský autobus E-10 odjíždí Sabíha Gken letiště cca každých 30 minut po celý den. Od 21:00 (dvacet jedna hodin), do 06:00 odchody jsou více či méně hodinové (21:00, 22:00, 23:00, 24:00, 01:00, 02:00, 02:30, 03: 30, 5:00, 6:00). Bus dělá několik zastávek městem nedalekém, oni chodí na E-5 dálnice na Kadıky. Zde je úplný plán: http://www.iett.gov.tr/en/ trajekty běžet od Kadıky do Karaky od 06:30 do 00:00 (12 půlnoci) každých 15 nebo 20 minut během dopoledne a večerní dopravní špičky; od 20:00 (dvacet hodin), do 00:00 (12 hv), odjíždějí trajekty Kadıky pro Karaky každých 30 minut, o hodinu a půl hodiny, s posledním trajektem odcházející Kadiky v 00:00 ( 12 půlnoc). Nechte autobusu na Kadıky, říkají 'Eminn Feribot? " nikomu, a budou ukazovat na lavici obžalovaných hned vedle autobusové zastávky. Zakupte si Jeton (tokenu), nebo použít İstanbulkart, na jízdné stáncích a nastoupit do Erry přes Bospor na Eminn, pak tramvají nebo taxi na Sultanahmet.
Postupujte podle tramvajové trati dolů (absolvování několika restaurací vlevo a Informační kancelář vpravo) do křižovatky a semafory; přejet doprava a vstoupit na nádvoří mezi St Sophia po levé straně a Modrá mešita trochu dále na pravé straně. Jet celou cestu přes nádvoří a zase na pravé straně na konci. Vezměte první doleva na taxi zastávce a po ulici celou cestu dolů kolem hotelu Four Seasons na levé straně ... jít dolů a pak konci ulice odbočte vpravo uvidíte na levém Antique Hostel & Guesthouse znamení. (RED zřízení)
Prosím, neváhejte nás kontaktovat telefonicky.

Havas AIRPORT BUS (1,5 hodiny kolem)
Havas letištní autobusy sloužit nejvíce lety Sabiha Gken letišti, která vás celou cestu na náměstí Taksim v Beyoglu na autobusech Evropské shore.Havaş jsou načasovány tak, aby příchod všech letů, odlétající z letiště 25 minut po příletu čas. Vezměte Lanová dráha Metro od Taksim do Kabatas (jeden řádek a pouze jednu zastávku) a tramvaj z Kabatas na Sultanahmet. Existuje pouze jedna tramvajová linka a Kabatas je první stanicí. Nemůžete vzít špatný, protože všechny tramvaje prochází Sultanahmet. Postupujte podle tramvajové trati dolů (absolvování několika restaurací vlevo a Informační kancelář vpravo) do křižovatky a semafory; přejet doprava a vstoupit na nádvoří mezi St Sophia po levé straně a Modrá mešita trochu dále na své right.Go celou cestu přes nádvoří a zase na pravé straně na konci. Vezměte první doleva na taxi zastávce a po ulici celou cestu dolů kolem hotelu Four Seasons na levé straně ... jít dolů a pak konci ulice odbočte vpravo uvidíte na levém Antique Hostel & Guesthouse znamení. (RED zřízení)
Prosím, neváhejte nás kontaktovat telefonicky.

Z autobusového nádraží Otogar NA Antique Hostel (40 minut kolem)
Budete potřebovat dva žetony cestovat z Esenler Otogar na Sultanahmet. Můžete snadno vidět ve vlaku metra pro Aksaray, takže byste měli být jisti, že o tom, jak Aksaray trainthere jsou 2 způsoby. Vystupte na Aksaray, 7. doraz. Konec vlaku metra a koupit Istanbulkart tranzitní vyhovění pro všechny druhy veřejné dopravy (pokud váš pobyt je více než 2 noci), nebo použijte jiný token, zadejte Yusufpasa tramvajové zastávky turnikety na další (paralelní) ulice, Podívejte se na tramvaje označené Eminn nebo Kabatas (ne Bağcılar) Stravování tramvají Eminn a / nebo Kabatas. Jízda tramvají na východ k Sultanahmet, 5. zastávka (zaznamenané stanice-stop oznámení říká Modrá mešita / Sultanahmet, a dostat se ven. Budete mít Divan Yolu ulici na severovýchodním konci Hipodrom s Modrou mešitu jasně v pohledu . Postupujte podle tramvajové trati dolů (absolvování několika restaurací vlevo a Informační kancelář vpravo) do křižovatky a semafory, přejet doprava a vstoupit na nádvoří mezi St Sophia po levé straně a Modrá mešita trochu dále na vašem right.Go celou cestu přes nádvoří a zase na pravé straně na konci. Vezměte první doleva na taxi zastávce a po ulici celou cestu dolů kolem hotelu Four Seasons na levé straně ... pěšky dolů a pak konci ulice odbočte vpravo uvidíte po levé Antique Hostel & Guesthouse znamení. (RED zřízení)
Prosím, neváhejte nás kontaktovat telefonicky.

Od vlakového nádraží Sirkeci K Antique Hostel (10 minut kolem)
Jeďte tramvají, která jde do levého způsobem na hlavní ulici v přední části vlakového nádraží a 5 minut poté, co dorazí Sultanahmet tramvajová zastávka. (2 stop) Postupujte podle tramvajové trati dolů (absolvování několika restaurací vlevo a Informační kancelář vpravo) do křižovatky a semafory; přejet doprava a vstoupit na nádvoří mezi St Sophia po levé straně a Modrá mešita trochu dále na své right.Go celou cestu přes nádvoří a zase na pravé straně na konci. Vezměte první doleva na taxi zastávce a po ulici celou cestu dolů kolem hotelu Four Seasons na levé straně ... jít dolů a pak konci ulice odbočte vpravo uvidíte na levém Antique Hostel & Guesthouse znamení. (RED zřízení)

Prosím, neváhejte nás kontaktovat telefonicky.
 • Hodnota za peníze 9.5
 • Zabezpečení 9.0
 • Umístění 10.0
 • Zaměstnanci 9.5
 • Atmosféra 9.0
 • Čistota 9.0
 • Zařízení 8.5
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×