X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Anakin Stargate Hotel

Via Palestro 88., 00185, Řím, Itálie

mapa a cestovní pokyny


64%Hodnocení

  • 47%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 87%Umístění
  • 67%Zaměstnanci
  • 53%Atmosféra
  • 60%Čistota
  • 47%Zařízení

Přeloženo: Google Abychom se dostali na Stargate Hotely recepci, Via Palestro 88,
pro Anakin check-in:
Jak se dostat do hotelu z: 1) vlakové nádraží Termini: když přijedete vlakem, přijedete na západ směrem; s vlakem na zádech, měli byste jít na pravé straně (ve směru sestupném platformu čísla), a vzít První otevření na ulici. To je výjezd na sever. Ujistěte se, že jste na Via Marsala (Marsala ulice), odtud pěšky jen čtyři krátké bloky po ulici přímo před vámi, Via Marghera. Když zadáte Via Palestro, vzít právo do počtu 88. Naše značky visí venku.
2) Ciampino letiště: bus Terravision dorazí na Via Marsala, paralelně k nádraží Termini, v jednom směru, je tu úžasné staré zříceniny a stanice parkovišti, v druhé, obrovský smetanově-bílé budově, Termini. Chcete-li jít směrem k té velké budovy. Take Via Marghera když přijde až po levé straně (všechny spojovací ulice by měla být na levé straně). Zbytek je jako výše.
3) letiště Fiumicino: Leonardo Express odjíždí každých 30 minut od letiště, a dorazí na nádraží Termini na Binario (Platform) 21 nebo 22, zastrčený cestě zpět do rohu; pěšky zpět do stanice. Když se dostanete na místo, kde jsou ostatní vlaky zaparkoval, odbočíte vpravo (platforma čísla by měla sestoupit v tomto směru). Vezměte si velký otvor na druhém konci stanice. Měli byste si najít na Via Marsala. Zbytek je jako výše.
4) Pokud přijedete na jiném nádraží, letiště nebo jakékoliv jiné dopravě, musíte nejprve dostat na nádraží Termini. Jděte dovnitř nádraží a pěšky ve směru sestupném platformu čísla na severu výjezd přijmout výše uvedeného návodu. Mapy jsou k dispozici všude, včetně uvnitř stanice turistického úřadu a na internetu.