Zdarma WiFi

Amsterdam Hostel Leidseplein

Bezplatné storno Zarezervujte více než 8 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

6.8
Dobré
2228 recenzí
Ideální umístění
Úžasný personál
Skvělé čistota

Popis hostelu

Děkujeme, že jste si vybrali Amsterdam Hostel Leidseplein.

Nacházíme se v srdci Amsterdamu, Leidseplein, jednom z amsterdamských slavných míst. Je to slavné náměstí, kde vystupují pouliční umělci, fotbaloví umělci předvádějí své sofistikované triky a klauni rozesmějí lidi. Každou zimu můžete bruslit na bruslařské dráze. V létě je na náměstí masivní terasa a tržnice s místním i mezinárodním ručně vyráběným zbožím.

Jsme odhodláni být jedním z nejčistších hostelů v Amsterdamu.

Nabízíme 24 hodinovou recepci, kamerové zabezpečení a úschovu zavazadel v bezpečném a příjemném prostředí. Můžete se přihlásit 24 hodin denně a není zde žádný zákaz vycházení.

Náš mnohojazyčný personál je mladý, ochotný, přátelský a dobře informovaný o tom, co dělat v Amsterdamu a okolí. V docházkové vzdálenosti najdete obrovské množství turistických atrakcí, včetně domu Anny Frankové, Van Goghova muzea, Rijksmusea, Vondelparku, náměstí Dam a dalších. V blízkosti je také supermarket.

městská daň 7 %, plus 3 eura na osobu a noc nejsou v ceně

Naše bezplatné vybavení zahrnuje bezplatné Wi-Fi a internet, bezplatné ložní prádlo, bezplatné mapy města a bezplatné pěší výlety.

Jsme tu, abychom z vašeho pobytu u nás udělali nezapomenutelný zážitek a poskytli vám to nejlepší ubytování za jedny z nejlepších cen ve městě.

Abychom zachovali a zachovali naši uvolněnou a hladkou atmosféru, nepovolujeme domácí mazlíčky ani hosty mladší 18 let.

Před rezervací si prosím přečtěte naše Věci, na které je třeba upozornit níže. (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

Nejnovější recenze

4.3
Hodnocení
08. 3. 2024
The rooms are not clean at all, especially the bathrooms.
Žena, 18-24
5.7
Hodnocení
08. 3. 2024
May have been that we stayed in a room with another person that wasn't clean but it was the dirtiest hostel I've ever been in. The bathroom is so dirty, there aren't lockers to put your bags in, but the beds aren't as bad as they look, the location is perfect and the storage room felt like a safe place to leave anything of value.
Smíšená skupina, 25-30
9.7