Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Alfama Patio Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 8.8
 • Zabezpečení 9.4
 • Umístění 9.0
 • Zaměstnanci 8.9
 • Atmosféra 9.0
 • Čistota 8.1
 • Zařízení 8.5

Umístění

Escolas Gerais, 3, Patio dos Quintalinhos 1

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Jak se k nám dostanete

Jestlize přijedete vlakem:
Nacházíme se méně nez 10 min chůze od vlakového nádrazí : Santa Apolónia. Jestlize Vase cílová stanice je vlakové nádrazí Oriente, nevadí, z Oriente jezdí některé vlaky na nádrazí Santa Apolónia.
Jakmile dorazíte na nádrazí Santa Apolónia, vyjděte z budovy a dejte se nahoru po ulici Calcada do Forte (po levé straně budete mít Museu Militar- Vojenské muzeum, které se nachází přiblizně 30 metrů od vlakového nádrazí).
Az vyjdete krátkou a strmou uličku (40m) : Calcada do Forte, dejte se doleva ulicí Rua dos Remedios .
Ulicí Rua dos Remedios půjdete rovně (150m) a budete pokračovat ulicí Rua do Vigario, kterou uvidíte po Vasí pravé straně.
Jděte pořád rovně (100m), az po své pravé straně uvidíte ulici, která se jmenuje Rua das Escolas Gerais. Tato ulice se asi po 30 metrech rozdvojuje (do tvaru V), Vy se dáte doleva.
Jděte rovně (80 m), az před sebou uvidíte semafor. Dejte se doprava (20m). K nám se dostanete, kdyz vejdete zelenou branou, která se bude nacházet na Vasí levé straně.

Jestlize přijedete autobusem:

Lisabon má 2 hlavní autobusové nádrazí: Gare do Oriente a Sete Rios.
Jestlize se nacházíte na nádrazí Gare de Oriente, zeptejte se na vlak, který jede na vlakové nádrazí Santa Apolónia. Odtud prosím následujte pokyny, viz. "Jestlize přijedete vlakem.-Jak se k nám dostanete pěsky ze stanice Santa Aplolónia."
Jestlize přijedete na autobusové nádrazí Sete Rios, hledejte vchod do metra (nachází se přiblizně 100 metrů od místa, kde vystoupíte z autobusu). Zastávka metra se jmenuje Jardim Zoológico (zologická zahrada). Nasedněte na metro směr Santa Apolónia a vystupte na poslední stanici. Metro stojí 80 centů a cesta z Jardim Zoológico Vám bude trvat přiblizně 20 minut. Dále prosím sledujte pokyny viz. "Jestlize přijedete vlakem.-Jak se k nám dostanete pěsky ze stanice Santa Aplolónia."

Cesta z letistě (Lisbon):
Jeďte autobusem číslo: 44, 45 nebo 91 (cena 1,30 eura, délka cesty okolo 30 minut) nebo aerobusem (cena 3 euro, délka cesty okolo 30 minut) do centra města na zastávku, co se jmenuje Praça do Comércio (jedno z hlavních náměstí hned vedle řeky).
Dejte se ulicí Rua Augusta (tou, na konci které se nachází veliký oblouk) az dojdete do ulice Rua da Conceição (půjdete okolo 70m) a zahněte doleva (půjdete okolo 30m). Zde uvidíte zastávku tramvaje číslo 28, na kterou nasednete (jízdenky se dají koupit u řidiče, stojí 1,30euro, směr Martim Moniz, stejný směr jako byste chtěli jet na hrad). Tramvají pojedete přiblizně 10 minut, az přijedete do zastávky Escolas Gerais (jedna zastávka za zastávkou Lg. Portas Sol). Nás hostel se nachází 30m od zastávky tramvaje, hned za rohem, směr tramvaje, kterou přijedete. Musíte vejít zelenou branou, kterou uvidíte po Vasí levé straně. Dvorek do kterého vejdete se jmenuje Patio dos Quintalinhos, my se nacházíme pod číslem 1.

Jestlize pojedete taxíkem:
Doporučujeme Vám si na letisti u stánku pro turisty koupit taxi kupón (voucher). Cena je 15,35 euro (cena za jednu jízdu, platná během dne, pracovní den/víkend), nebo 18,44 euros (cena za jednu jízdu během noci nebo o víkendu). Řidiči řekněte, ze chcete do Escolas Gerais 3 (blízko Portas do Sol), nespleťte si to s Rua das Escolas Gerais! Coz se často stává, kazdopádně byste se ale ocitli na úplně rozdílné adrese. Cesta taxíkem trvá přiblizně okolo 15minut.
Autem:
Jeďte směrem do centra a poté směřujte k hradu. Alfama se nachází hned vedle hradních zdí. Zaparkovat můzete blízko kostela sv.Vincenta Fora (kromě úterků a sobot ráno, kdy je na témze místě blesí trh). Nebo máte k dispozici placené podzemní parkovistě na Portas do Sol. Obě tyto parkovací místa se nacházejí přiblizně 3 minuty od naseho hostelu, stačí jít pouze podél tramvajových kolejí (nacházíme se blízko zastávky tramvaje 28 Escolas Gerais), na rohu, číslo 3, vejděte zelenými vraty do dvorku, dostanete se do Patio dos Quintalinhos, my se nacházíme pod číslem 1.
 • Hodnota za peníze 8.8
 • Zabezpečení 9.4
 • Umístění 9.0
 • Zaměstnanci 8.9
 • Atmosféra 9.0
 • Čistota 8.1
 • Zařízení 8.5
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.