X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Alekin Hostel

Via Porta Rossa 6, Florencie, Tuscany, Itálie

mapa a cestovní pokyny


68%Hodnocení

  • 76%Hodnota za peníze
  • 71%Zabezpečení
  • 97%Umístění
  • 64%Zaměstnanci
  • 56%Atmosféra
  • 60%Čistota
  • 50%Zařízení

Přeloženo: Google Od Santa Maria Novela nádraží: opustíte stanici a jít straith na Via Panzani, wich stává Via de Ceretani. To se dostanete přímo na náměstí Piazza San Giovani a jít přímo na náměstí Piazza della Repubblica a jít na Via Calimala a druhá vpravo po 1 blok je Via Porta Rossa n.. 6 (Věnujte prosím pozornost: ve Florencii máme dvoulůžkové čísla, stačí se podívat na ty v černé nebo modré barvě), je Hostel ALEKIN a váš pokoj se nachází v centru města a HISTORICLE centru Florencie. Nebo taxi vás bude stát kolem 8.

Pamatujte si, že pro ty, kteří jsou non-občan Evropské unie budeme přijímat pouze originální pasy, aby na check-in.

Důležité: příjezd od 11 hodin do sedmnáct hodin
Pokud se chystáte přijet v jinou dobu, musíte se poradit s
pouze s telefonní hovor nebo e-mailem.

Cancelations musí být nejméně 72 hodin za každou noc před svým příjezdem. Například, pokud jsou vyhrazena pro 20. dne v měsíci budeme požadovat oznámení o zrušení nebo změny na konci 16. dne v měsíci. Pokud tomu tak není náš hostel se vyúčtování za první noc pobytu. Po příjezdu je platba pouze v hotovosti! Celková cena!! Pobytová taxa není zahrnuta

Důležité: wirless připojení k internetu závisí na tom, jak moc silný je váš včlenil modem vašeho notebooku, protože signál je velmi, velmi weack to znamená, že MOŽNÁ nemohl pracovat bez odpovědný majitele.

Pokud máte auto a jsou zasílány z Říma: vzít dálničního sjezdu "Firenze Sud", a pak postupujte podle značek na "Centro". Pokud jsou na cestě z Milána, sjeďte na exitu Firenze Certosa "" a Folow značek na "Centro" a Piazzale Michelangelo, dokud Rech řeky. Pro informace, prosím kontaktujte nás.