X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Albergo Villa Serena

Via Mezzacapo 2/b, Marghera, Benátky, Itálie

mapa a cestovní pokyny


77%Hodnocení

  • 73%Hodnota za peníze
  • 83%Zabezpečení
  • 77%Umístění
  • 86%Zaměstnanci
  • 74%Atmosféra
  • 75%Čistota
  • 71%Zařízení

Vlakem: Z Mestre-Venezia stanice: HotelVilla Serena je 300 metrů. Vstup do podchodu stanice a pokračovat na výstupu pro Margheře. Budete se na ulici přes g.Ulloa, chodit rovně. Odbočit vlevo na druhé ulici uvidíte, Po této ulici, bude napříč přes ulici zvané g. Rizzardi, a pokračovat jestě jeden blok odbočíte vlevo, kdyz narazí přes g.Durando. Jen kolem autobusové zastávky, přes ulici, před vámi je neoznačený ulici. Postupujte neoznačené ulice, která bězí paralelně s plynem station.20 metrech po pravé straně najdete bar hotelu Villa Serena.

LETADLEM: Z benátského letistě 'Marco Polo':
Autobusem číslo 15 a vystupte na první zastávce v Marghery Via Durando. Jen kolem autobusové zastávky, přes ulici, před vámi je neoznačený ulici. Postupujte neoznačené ulice, která bězí paralelně s plynem station.20 metrech po pravé straně najdete bar hotelu Villa Serena.

LETADLEM: Z letistě Treviso S. Angelo - Ca 'Nova:
Autobusem do Mestre nádrazí asi 30 minut, nez následovat noha vstoupí podchodu stanice a pokračovat na výstupu pro Margheře. Budete se na ulici přes g.Ulloa, chodit rovně. Odbočit vlevo na druhé ulici uvidíte, Po této ulici, bude napříč přes ulici zvané g. Rizzardi, a pokračovat jestě jeden blok odbočíte vlevo, kdyz narazí přes g.Durando. Jen kolem autobusové zastávky, přes ulici, před vámi je neoznačený ulici. Postupujte neoznačené ulice, která bězí paralelně s plynem station.20 metrech po pravé straně najdete advokátní komory / a Hotel Villa Serena.

Z Piazzale Roma Benátky autobusem číslo 6 nebo autobus číslo 6 / Panorama a vystupte na první zastávce v Marghera-street Durando, přes ulici, a postupujte neoznačený ulici 20 m po pravé straně najdete advokátní komory / a hotel Villa Serena.

AUTEM: Z A4 Milano-Venezia.: Po boxu dálniční mýtné, pokračovat na silniční okruh vedení vpravo, dokud nebudete mít výstup pro Marghera - Mestre. Na prvním kruhovém objezdu drzet vpravo a pak do druhého výstupu pro Marghery Centro, na druhém kruhovém objezdu vyjeďte výjezdem second a pokračovat do centra. Kdyz se dostanete Piazza Municipio jít jednoslozkových na kruhovém objezdu odbočíte vlevo a po pravé na Via Cosenz na konci najdete Hotel Villa Serena.

Od A4 Trieste-Venezia a od A27 Belluno-Venezia: Jakmile opustíte mýtné budky pokračovat po okruhu az do poslední výjezd pro SS Romea / Chioggia / Marghera. Na prvním kruhovém objezdu vyjeďte výjezdem second pro Marghery Centro, na druhém kruhovém objezdu vyjeďte výjezdem second a pokračovat na centrum. Kdyz se dostanete na Piazza Municipio jít jednoslozkových na kruhovém objezdu odbočíte vlevo a po pravé na Via Cosenz na konci najdete Hotel Villa Serena.