X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Albergo Villa Serena

Via Mezzacapo 2/b, Marghera, Benátky, Itálie

mapa a cestovní pokyny


75%Hodnocení

  • 74%Hodnota za peníze
  • 82%Zabezpečení
  • 73%Umístění
  • 78%Zaměstnanci
  • 74%Atmosféra
  • 74%Čistota
  • 69%Zařízení

Vlakem: Z Mestre-Venezia stanice: HotelVilla Serena je 300 metrů. Vstup do podchodu stanice a pokračovat na výstupu pro Margheře. Budete se na ulici přes g.Ulloa, chodit rovně. Odbočit vlevo na druhé ulici uvidíte, Po této ulici, bude napříč přes ulici zvané g. Rizzardi, a pokračovat jestě jeden blok odbočíte vlevo, kdyz narazí přes g.Durando. Jen kolem autobusové zastávky, přes ulici, před vámi je neoznačený ulici. Postupujte neoznačené ulice, která bězí paralelně s plynem station.20 metrech po pravé straně najdete bar hotelu Villa Serena.

LETADLEM: Z benátského letistě 'Marco Polo':
Autobusem číslo 15 a vystupte na první zastávce v Marghery Via Durando. Jen kolem autobusové zastávky, přes ulici, před vámi je neoznačený ulici. Postupujte neoznačené ulice, která bězí paralelně s plynem station.20 metrech po pravé straně najdete bar hotelu Villa Serena.

LETADLEM: Z letistě Treviso S. Angelo - Ca 'Nova:
Autobusem do Mestre nádrazí asi 30 minut, nez následovat noha vstoupí podchodu stanice a pokračovat na výstupu pro Margheře. Budete se na ulici přes g.Ulloa, chodit rovně. Odbočit vlevo na druhé ulici uvidíte, Po této ulici, bude napříč přes ulici zvané g. Rizzardi, a pokračovat jestě jeden blok odbočíte vlevo, kdyz narazí přes g.Durando. Jen kolem autobusové zastávky, přes ulici, před vámi je neoznačený ulici. Postupujte neoznačené ulice, která bězí paralelně s plynem station.20 metrech po pravé straně najdete advokátní komory / a Hotel Villa Serena.

Z Piazzale Roma Benátky autobusem číslo 6 nebo autobus číslo 6 / Panorama a vystupte na první zastávce v Marghera-street Durando, přes ulici, a postupujte neoznačený ulici 20 m po pravé straně najdete advokátní komory / a hotel Villa Serena.

AUTEM: Z A4 Milano-Venezia.: Po boxu dálniční mýtné, pokračovat na silniční okruh vedení vpravo, dokud nebudete mít výstup pro Marghera - Mestre. Na prvním kruhovém objezdu drzet vpravo a pak do druhého výstupu pro Marghery Centro, na druhém kruhovém objezdu vyjeďte výjezdem second a pokračovat do centra. Kdyz se dostanete Piazza Municipio jít jednoslozkových na kruhovém objezdu odbočíte vlevo a po pravé na Via Cosenz na konci najdete Hotel Villa Serena.

Od A4 Trieste-Venezia a od A27 Belluno-Venezia: Jakmile opustíte mýtné budky pokračovat po okruhu az do poslední výjezd pro SS Romea / Chioggia / Marghera. Na prvním kruhovém objezdu vyjeďte výjezdem second pro Marghery Centro, na druhém kruhovém objezdu vyjeďte výjezdem second a pokračovat na centrum. Kdyz se dostanete na Piazza Municipio jít jednoslozkových na kruhovém objezdu odbočíte vlevo a po pravé na Via Cosenz na konci najdete Hotel Villa Serena.