Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Albergo Villa Serena

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 6.8
 • Zabezpečení 7.8
 • Umístění 7.4
 • Zaměstnanci 7.9
 • Atmosféra 7.0
 • Čistota 7.1
 • Zařízení 6.1

Umístění

Via Mezzacapo 2/b, Marghera

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Vlakem: Z Mestre-Venezia stanice: HotelVilla Serena je 300 metrů. Vstup do podchodu stanice a pokračovat na výstupu pro Margheře. Budete se na ulici přes g.Ulloa, chodit rovně. Odbočit vlevo na druhé ulici uvidíte, Po této ulici, bude napříč přes ulici zvané g. Rizzardi, a pokračovat jestě jeden blok odbočíte vlevo, kdyz narazí přes g.Durando. Jen kolem autobusové zastávky, přes ulici, před vámi je neoznačený ulici. Postupujte neoznačené ulice, která bězí paralelně s plynem station.20 metrech po pravé straně najdete bar hotelu Villa Serena.

LETADLEM: Z benátského letistě 'Marco Polo':
Autobusem číslo 15 a vystupte na první zastávce v Marghery Via Durando. Jen kolem autobusové zastávky, přes ulici, před vámi je neoznačený ulici. Postupujte neoznačené ulice, která bězí paralelně s plynem station.20 metrech po pravé straně najdete bar hotelu Villa Serena.

LETADLEM: Z letistě Treviso S. Angelo - Ca 'Nova:
Autobusem do Mestre nádrazí asi 30 minut, nez následovat noha vstoupí podchodu stanice a pokračovat na výstupu pro Margheře. Budete se na ulici přes g.Ulloa, chodit rovně. Odbočit vlevo na druhé ulici uvidíte, Po této ulici, bude napříč přes ulici zvané g. Rizzardi, a pokračovat jestě jeden blok odbočíte vlevo, kdyz narazí přes g.Durando. Jen kolem autobusové zastávky, přes ulici, před vámi je neoznačený ulici. Postupujte neoznačené ulice, která bězí paralelně s plynem station.20 metrech po pravé straně najdete advokátní komory / a Hotel Villa Serena.

Z Piazzale Roma Benátky autobusem číslo 6 nebo autobus číslo 6 / Panorama a vystupte na první zastávce v Marghera-street Durando, přes ulici, a postupujte neoznačený ulici 20 m po pravé straně najdete advokátní komory / a hotel Villa Serena.

AUTEM: Z A4 Milano-Venezia.: Po boxu dálniční mýtné, pokračovat na silniční okruh vedení vpravo, dokud nebudete mít výstup pro Marghera - Mestre. Na prvním kruhovém objezdu drzet vpravo a pak do druhého výstupu pro Marghery Centro, na druhém kruhovém objezdu vyjeďte výjezdem second a pokračovat do centra. Kdyz se dostanete Piazza Municipio jít jednoslozkových na kruhovém objezdu odbočíte vlevo a po pravé na Via Cosenz na konci najdete Hotel Villa Serena.

Od A4 Trieste-Venezia a od A27 Belluno-Venezia: Jakmile opustíte mýtné budky pokračovat po okruhu az do poslední výjezd pro SS Romea / Chioggia / Marghera. Na prvním kruhovém objezdu vyjeďte výjezdem second pro Marghery Centro, na druhém kruhovém objezdu vyjeďte výjezdem second a pokračovat na centrum. Kdyz se dostanete na Piazza Municipio jít jednoslozkových na kruhovém objezdu odbočíte vlevo a po pravé na Via Cosenz na konci najdete Hotel Villa Serena.
 • Hodnota za peníze 6.8
 • Zabezpečení 7.8
 • Umístění 7.4
 • Zaměstnanci 7.9
 • Atmosféra 7.0
 • Čistota 7.1
 • Zařízení 6.1
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×