X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Ahoy! Hostel

Na Perstyne 10, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 95%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 84%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google 1 / Hlavní nádraží (Hlavní nádraží):

Procházka
Procházka parkem na Václavské náměstí (5 min). Procházka na samé dno hlavního náměstí a odbočit vlevo na ulici 28. října. Dál cca 300m a pak vpravo na naší ulici - Na Perštýně. Nacházíme se na: Na Perštýně 10, vedle Star Arena kasina. (Trvání cca. 20min)
b / veřejné dopravy (tramvaj)
Procházka z hlavního vlakového nádraží haly a vzít právo. V 2mins najdete tramvajovou zastávku. Přejdete silnici a tramvají č. 9 z Hlavního nádraží (hlavní nádraží) na Národní třídu. Nechte tramvají a pěšky směrem k hlavní ulici - Národní. Kříž, který ulice a hlavu do naší ulici - Na Perštýně. Nacházíme se na: Na Perštýně 10, vedle Star Arena kasina. (Trvání cca. 15 min)

2 / Letiste Václava Havla (Václav Havel Letiště Praha):
/ MHD (bus + metro)
Jeďte autobusem č. 119 z letiště do zastávky Nádraží Veleslavín. Take metro A (zelená) z Nádraží Veleslavín do stanice Můstek. Nechte Můstek by 28. října východu. Odbočit vpravo a pokračovat asi 3mins, vzít právo opět na naší ulici Na Perštýně. Nacházíme se na: Na Perštýně 10, vedle Star Arena kasina. (Trvání cca. 45 minut)
b / taxi
odpovězte na tento e-mail a my zajistíme taxi pro vás za bezkonkurenční cenu 500Kč (až pro 4 osoby), nebo 750CZK (až pro 7 osob). (Délka závisí na aktuálním provozu, 20-40mins)
c / letiště taxi
nepravděpodobné doporučeno, není fér cena

3 / Autobusové nádraží Florenc (Florenc Mezinárodní autobusové nádraží)
Take metro B (žlutá), a jít do zastávky Národní třída. Použijte výjezd na Národní třídu, přejít, že ulice a hlavu do naší ulici - Na Perštýně. Nacházíme se na: Na Perštýně 10, vedle Star Arena kasina. (Trvání cca. 15 min)

4 / Nádraží Holešovice (Nádraží Holešovice):
Take metro C (červená) a jít do stanice Florenc, zde přestoupit na linku B (žlutá) a nadále zastávky Národní třída. Použijte výjezd na Národní třídu, přejít, že ulice a hlavu do naší ulici - Na Perštýně. Nacházíme se na: Na Perštýně 10, vedle Star Arena kasina. (Trvání cca. 20min)

5 / Masarykovo nádraží (nádraží Masaryk):
Take metro B (žlutá), (vchod je umístěn v přední části sálu) a jít do zastávky Národní třída. Použijte výjezd na Národní třídu, přejít, že ulice a hlavu do naší ulici - Na Perštýně. Nacházíme se na: Na Perštýně 10, vedle Star Arena kasina. (Trvání cca. 10min)