X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Aard Oakleigh

Ballyredding West, Bennettsbridge, Kilkenny, Irsko

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Cesta z letiště v Dublinu

Take M50 Ring Road na jih. Ty se dostanou na most s mýtem, při které musíte zaplatit poplatek ve výši € 1.30. Pokračujte přes most s mýtem, dokud se nedostanete exit 9, který je označeny za Naas a jižní N9. Take tento silnici a pak postupujte podle značek na Waterford, Carlow a Kilkenny.
Když se dostanete do Kilkenny vzít první vlevo na prvním kruhovém objezdu přijedete do, pak se první doleva na druhém kruhovém objezdu a sledovat ukazatele na Bennettsbridge. Pobyt na hlavní silnici procházející obce. Ty se dostanou do čerpací stanice Esso. Mít první silnice na pravé a Aard Oakleigh je první dům na levé straně.

Cesta z letiště Shannon

Vezměte N19, pak N18 na Limerick. Take N24 ve směru Waterford přes Tipperary, Cahir a Clonmel. Na Clonmelu vzít N76 Kilkenny přes Callan.
Když se dostanete na prvním kruhovém objezdu v Kilkenny mít právo výstupu, pak se správnou odchod třetím kruhovém objezdu na R700 se upsal Bennettsbridge. Po hlavní silnici přes obec. Minete čerpací stanici Esso na levé straně, mít první silnice na pravé straně a Aard Oakliegh je první dům na levé straně.