X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do AWA New York Downtown Hotel

765 8th Ave, New York, USA

mapa a cestovní pokyny


29%Hodnocení

  • 20%Hodnota za peníze
  • 20%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 20%Zaměstnanci
  • 20%Atmosféra
  • 20%Čistota
  • 20%Zařízení

Přeloženo: Google Daně nejsou v ceně - 14,75% + 3,50 dolarů za noc

Z letiště LaGuardia: Take Grand Central Parkway západ směrem k Tri-Borough Bridge. Vezměte most směrem k Manhattanu. Vezměte rampy FDR Hnací a zařaďte se na FDR Drive South. Vyjeďte výjezdem # 8 k Midtown Tunnel (I-495 East/34th Street). Zařaďte se do FDR disk služby Road West. Pak odbočte vpravo na výjezdu East 34th Street. Pokračujte cestování rovně a odbočit vpravo na 34. ulici. Obraťte se přímo na 8. Ave.

Od Johna F. Kennedyho letiště: Take Van Wyck Expressway na Grand Central Parkway. Vezměte Grand Central Parkway na západ směrem k Tri-Borough Bridge. Vezměte most směrem k Manhattanu. Vezměte rampy FDR Hnací a zařaďte se na FDR Drive South. Vyjeďte výjezdem # 8 k Midtown Tunnel (I-495 East/34th Street). Zařaďte se do FDR disk služby Road West, a pak odbočit vpravo na výjezdu East 34th Street. Pokračujte cestování rovně a odbočit vpravo na 34. ulici. Obraťte se přímo na 8. Ave.

Od Newark Liberty Intl Airport: Take New Jersey silnice I-95 na sever k 15 East-16 East-18 East / Lincolnova tunelu. Vezměte Route 3 Exit k Lincolnova tunelu. Zařaďte se do I-495 východě. Vyjeďte výjezdem na levé straně k 10 Ave / bodů West Side Highway. Ubytujte se přímo jít na Dyer Ave. Obraťte se přímo na W 42nd St odbočit vlevo na 8. Ave.