X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do AWA Chicago City Center Hotel

600 North LaSalle Street, IL 60654, Chicago, Illinois, USA

mapa a cestovní pokyny


83%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 90%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google DŮLEŽITÉ

** Lůžkový pokoj se třemi lůžky je pokoj pro 3 osoby se 2 manželskými postelemi
** Čtyřlůžkový pokoj se čtyřmi lůžky je pokoj pro 4 osoby se 2 manželskými postelemi

** Také všechny rezervace BÝT předschválený NIGHT před datem příjezdu, aby se ujistil CC slouží k držení ROOM PLATÍ pro první noci. POKUD CC neplatné, rezervace bude zrušena.


Děkuji vám za rezervaci AWA Chicago City Center hotel, hotel směrech od 90 do 94, výstup na Ohio Street East ze všech směrů. Postupujte Ohio Street za 3 bloky. Zadejte motelu parkoviště mimo Ohio ulici na levé straně ulice.
Recepce je v motelu Ohio dům, zkontrolujte zde

Z letiště Take červená linka vlak na Michigan Avenue s Ohio St Pak zamiřte 3 bloky vesty na západním Ohiu do St, dokud se nesetká s North LaSalle Street, kde najdete nás na rohu West Ohio a severní LaSalle Street 602. 15.4% pokoj taxa není zahrnuta v ceně pokoje. Zrušení a změny politika 48 hodin musí být oznámeno. Pozdní zrušení a / nebo ne ukazuje bude účtována první noc.

Pokud používáte jinou kreditní kartu pro váš pokoj, a pak název rezervace, musíte se obrátit na recepci přímo na larry@ohiohousemotel.com aby nastavit autorizační formulář k zaručení rezervace.