X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do APTBCN Apartment Reial

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google METRO: Drassanes a Liceu (Green Line, L3) Z letiště v Barceloně:
Opt. 1) Vezměte si taxi přímo do bytu. Řekněte ovladače La Rambla kon Escudellers a ukázat jim adresu. Řidič, nechá vás na rohu bulváru La Rambla a Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150ft. Dole na ulici Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Ulice a číslo 7 je na pravé straně. (Taxi jízda je cca 30 min.. A stojí cca. 25 euro). Opt. 2) Vezměte Aerobus Plaza Cataluyna. Z náměstí Cataluyna metrem od Cataluyna (zelená linka, L3) se Drassanes pak pěšky? UP?
La Rambla na ulici Escudellers. Escudellers ulice bude na pravé straně. K dispozici bude CAF jmenoval COSMOS u vchodu z ulice Escudellers. (To bude trvat asi 1 hodinu. Aerobus jízdenka stojí 4,5, metro lístek 1.5)

Z letiště Girona:
Opt. 1) Jeďte autobusem na cestu z letiště do Estacop del Nord (Bus Station Nord) v Barceloně. Pak vzít si taxi do bytu. Řekněte ovladače La Rambla kon Escudellers a ukázat jim adresu. Řidič, nechá vás na rohu bulváru La Rambla a Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150ft. Dole na ulici Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Street; číslo 7 je na pravé straně. (Tato operace bude trvat asi 1,5 hodin, autobusové jízdenky cca. 11eur. Taxi cca 10 eur). Opt. 2) Jeďte autobusem na cestu z letiště do Estacop del Nord (Nord Bus
Station) v Barceloně. Pak metra Triumfální oblouk (červená čára,
L1) a Cataluyna stanici. Zde je třeba změnit na zelenou linku, L3 a jít až na doraz Drassanes. Odejít na Drassanes. Pak pěšky? UP? La Rambla na ulici Escudellers. Escudellers ulice bude na pravé straně. K dispozici bude CAF jmenoval Cosmos u vchodu z ulice Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150 ft ulicí Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Street; číslo 7 je na pravé straně. (Tato operace bude trvat asi 2 hodin. Jízdenku cca. 11eur, metro vstupenka 1,5 eur)

Od letiště Reus:
Opt. 1) Jet autobusem do Sant Estacio (Bus nádraží Sants) Z nádraží Sants vzít si taxi do bytu. Řekněte ovladače La Rambla kon Escudellers a ukázat jim adresu. Řidič, nechá vás na rohu bulváru La Rambla a Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150ft. Dole na ulici Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Ulice a číslo 7 je na pravé straně. (Možnost bude trvat asi 1,5 hodiny. Jízdenku cca. 11 euro, taxi jízdy cca. 10eur) Opt. 2) Jeďte autobusem do Sant Estacio (Bus nádraží Sants) Z nádraží Sants metrem do apartmánů. Vezměte demarkační linii, L3 a jít až na doraz Drassanes. Odejít na Drassanes. Pak pěšky? UP? La Rambla na ulici Escudellers. Escudellers ulice bude na pravé straně. K dispozici bude CAF jmenoval Cosmos u vchodu z ulice Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150 ft ulicí Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre
Street; číslo 7 je na pravé straně. (Tato operace bude trvat asi 2 hodin.
Autobusová jízdenka cca. 11 euro, metro vstupenka 1,5 eur)Od Sants Estacio: (vlakové / autobusové nádraží)
Opt. 1) Vezměte si taxi do bytu. Řekněte kon Escudellers La Rambla a ukázat jim adresu. Řidič, nechá vás na rohu La Rambla kon Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150ft.
Dole na ulici Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Ulice a číslo 7 je na pravé straně. (Možnost bude trvat asi 15 minut. Taxi jezdí cca. 10eur) Opt. 2) Jeďte metrem do apartmánů. Vezměte demarkační linii, L3 a jít až na doraz Drassanes. Odejít na Drassanes. Pak pěšky? UP? La Rambla na ulici Escudellers. Escudellers ulice bude na pravé straně. K dispozici bude CAF jmenoval Cosmos u vchodu z ulice Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150 ft ulicí Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Street; číslo 7 je na pravé straně. (Tato možnost bude trvat asi 30 minut.
metro vstupenka 1,5 eur

Od Estacion Del Nord: (Bus Station)
Opt. 1) Vezměte si taxi do bytu. Řekněte ovladače La Rambla kon Escudellers a ukázat jim adresu. Řidič, nechá vás na rohu bulváru La Rambla a Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150ft.
Dole na ulici Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Ulice a číslo 7 je na pravé straně. (Možnost bude trvat asi 15 minut. Taxi jezdí cca. 10eur) Opt. 2) Vezměte metra Triumfální oblouk (červená čára, L1) a Catalunya stanice. Zde je třeba změnit na zelenou linku, L3 a jít až na doraz Drassanes. Odejít na Drassanes. Pak pěšky? UP? La Rambla se
ulice Escudellers. Escudellers ulice bude na pravé straně.
K dispozici bude CAF jmenoval Cosmos u vchodu z ulice Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150 ft ulicí Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Street; číslo 7 je na pravé straně. (Tato možnost bude trvat asi 30 minut.
jízdenka na metro 1,5 eur)

Od Estacion del Franca: (Train Station) Opt. 1) Vezměte si taxi do bytu. Řekněte ovladače La Rambla kon Escudellers a ukázat jim adresu. Řidič, nechá vás na rohu La Rambla kon Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150ft.
Dole na ulici Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Ulice a číslo 7 je na pravé straně. (Možnost bude trvat asi 15 minut. Taxi jezdí cca. 10 euro)
Opt. 2) Jděte přímo do bytu. Když ukončíte stanice jděte doleva a pak stále rovně cca. 3 km / 2 míle. Jděte rovně přes všechny křižovatky a náměstí. Když se dostanete na dlouhou ulici Passeig de Colom, budete muset chodit 2 km/1.5 mil, dokud se nedostanete La Rambla. Pak pěšky? UP? La Rambla 400 m / 1/4 míle na ulici Escudellers. Escudellers ulice bude na pravé straně. Tam je CAF s názvem Cosmos u vchodu z ulice Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/50 metrů. Dole na ulici Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Street; číslo 7 je na pravé straně. (Tato možnost bude trvat asi 30 min.)

Autem:
Nemůžete přijít přímo do bytu autem. Byt se nachází na pěší zóně. K dispozici je garáž na La Rambla cca. 300 meters/300 metrů od apartmánu. Zadejte La Rambla z Port Side garáž se nachází 400 metrů / 1/4 míle? UP? La Rambla na pravé straně. Z garáže chodit? UP? La Rambla 50 m / 150 ft. na ulici Escudellers. Escudellers ulice bude na pravé straně. Tam je CAF s názvem Cosmos u vchodu z ulice Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/50 metrů ulicí Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre
Street; číslo 7 je na pravé straně. (Parkovací garáže v Barceloně
Jsou označeny bílá a modrá dopravního značení ukazující velký dopis? P?.
Garáž stojí cca. 35 euro za 24 hodin.)