X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do APTBCN Apartment Reial

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google METRO: Drassanes a Liceu (Green Line, L3) Z letiště v Barceloně:
Opt. 1) Vezměte si taxi přímo do bytu. Řekněte ovladače La Rambla kon Escudellers a ukázat jim adresu. Řidič, nechá vás na rohu bulváru La Rambla a Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150ft. Dole na ulici Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Ulice a číslo 7 je na pravé straně. (Taxi jízda je cca 30 min.. A stojí cca. 25 euro). Opt. 2) Vezměte Aerobus Plaza Cataluyna. Z náměstí Cataluyna metrem od Cataluyna (zelená linka, L3) se Drassanes pak pěšky? UP?
La Rambla na ulici Escudellers. Escudellers ulice bude na pravé straně. K dispozici bude CAF jmenoval COSMOS u vchodu z ulice Escudellers. (To bude trvat asi 1 hodinu. Aerobus jízdenka stojí 4,5, metro lístek 1.5)

Z letiště Girona:
Opt. 1) Jeďte autobusem na cestu z letiště do Estacop del Nord (Bus Station Nord) v Barceloně. Pak vzít si taxi do bytu. Řekněte ovladače La Rambla kon Escudellers a ukázat jim adresu. Řidič, nechá vás na rohu bulváru La Rambla a Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150ft. Dole na ulici Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Street; číslo 7 je na pravé straně. (Tato operace bude trvat asi 1,5 hodin, autobusové jízdenky cca. 11eur. Taxi cca 10 eur). Opt. 2) Jeďte autobusem na cestu z letiště do Estacop del Nord (Nord Bus
Station) v Barceloně. Pak metra Triumfální oblouk (červená čára,
L1) a Cataluyna stanici. Zde je třeba změnit na zelenou linku, L3 a jít až na doraz Drassanes. Odejít na Drassanes. Pak pěšky? UP? La Rambla na ulici Escudellers. Escudellers ulice bude na pravé straně. K dispozici bude CAF jmenoval Cosmos u vchodu z ulice Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150 ft ulicí Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Street; číslo 7 je na pravé straně. (Tato operace bude trvat asi 2 hodin. Jízdenku cca. 11eur, metro vstupenka 1,5 eur)

Od letiště Reus:
Opt. 1) Jet autobusem do Sant Estacio (Bus nádraží Sants) Z nádraží Sants vzít si taxi do bytu. Řekněte ovladače La Rambla kon Escudellers a ukázat jim adresu. Řidič, nechá vás na rohu bulváru La Rambla a Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150ft. Dole na ulici Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Ulice a číslo 7 je na pravé straně. (Možnost bude trvat asi 1,5 hodiny. Jízdenku cca. 11 euro, taxi jízdy cca. 10eur) Opt. 2) Jeďte autobusem do Sant Estacio (Bus nádraží Sants) Z nádraží Sants metrem do apartmánů. Vezměte demarkační linii, L3 a jít až na doraz Drassanes. Odejít na Drassanes. Pak pěšky? UP? La Rambla na ulici Escudellers. Escudellers ulice bude na pravé straně. K dispozici bude CAF jmenoval Cosmos u vchodu z ulice Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150 ft ulicí Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre
Street; číslo 7 je na pravé straně. (Tato operace bude trvat asi 2 hodin.
Autobusová jízdenka cca. 11 euro, metro vstupenka 1,5 eur)Od Sants Estacio: (vlakové / autobusové nádraží)
Opt. 1) Vezměte si taxi do bytu. Řekněte kon Escudellers La Rambla a ukázat jim adresu. Řidič, nechá vás na rohu La Rambla kon Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150ft.
Dole na ulici Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Ulice a číslo 7 je na pravé straně. (Možnost bude trvat asi 15 minut. Taxi jezdí cca. 10eur) Opt. 2) Jeďte metrem do apartmánů. Vezměte demarkační linii, L3 a jít až na doraz Drassanes. Odejít na Drassanes. Pak pěšky? UP? La Rambla na ulici Escudellers. Escudellers ulice bude na pravé straně. K dispozici bude CAF jmenoval Cosmos u vchodu z ulice Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150 ft ulicí Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Street; číslo 7 je na pravé straně. (Tato možnost bude trvat asi 30 minut.
metro vstupenka 1,5 eur

Od Estacion Del Nord: (Bus Station)
Opt. 1) Vezměte si taxi do bytu. Řekněte ovladače La Rambla kon Escudellers a ukázat jim adresu. Řidič, nechá vás na rohu bulváru La Rambla a Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150ft.
Dole na ulici Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Ulice a číslo 7 je na pravé straně. (Možnost bude trvat asi 15 minut. Taxi jezdí cca. 10eur) Opt. 2) Vezměte metra Triumfální oblouk (červená čára, L1) a Catalunya stanice. Zde je třeba změnit na zelenou linku, L3 a jít až na doraz Drassanes. Odejít na Drassanes. Pak pěšky? UP? La Rambla se
ulice Escudellers. Escudellers ulice bude na pravé straně.
K dispozici bude CAF jmenoval Cosmos u vchodu z ulice Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150 ft ulicí Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Street; číslo 7 je na pravé straně. (Tato možnost bude trvat asi 30 minut.
jízdenka na metro 1,5 eur)

Od Estacion del Franca: (Train Station) Opt. 1) Vezměte si taxi do bytu. Řekněte ovladače La Rambla kon Escudellers a ukázat jim adresu. Řidič, nechá vás na rohu La Rambla kon Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/150ft.
Dole na ulici Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Ulice a číslo 7 je na pravé straně. (Možnost bude trvat asi 15 minut. Taxi jezdí cca. 10 euro)
Opt. 2) Jděte přímo do bytu. Když ukončíte stanice jděte doleva a pak stále rovně cca. 3 km / 2 míle. Jděte rovně přes všechny křižovatky a náměstí. Když se dostanete na dlouhou ulici Passeig de Colom, budete muset chodit 2 km/1.5 mil, dokud se nedostanete La Rambla. Pak pěšky? UP? La Rambla 400 m / 1/4 míle na ulici Escudellers. Escudellers ulice bude na pravé straně. Tam je CAF s názvem Cosmos u vchodu z ulice Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/50 metrů. Dole na ulici Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre Street; číslo 7 je na pravé straně. (Tato možnost bude trvat asi 30 min.)

Autem:
Nemůžete přijít přímo do bytu autem. Byt se nachází na pěší zóně. K dispozici je garáž na La Rambla cca. 300 meters/300 metrů od apartmánu. Zadejte La Rambla z Port Side garáž se nachází 400 metrů / 1/4 míle? UP? La Rambla na pravé straně. Z garáže chodit? UP? La Rambla 50 m / 150 ft. na ulici Escudellers. Escudellers ulice bude na pravé straně. Tam je CAF s názvem Cosmos u vchodu z ulice Escudellers. Pěšky cca. 50 meters/50 metrů ulicí Escudellers do druhé ulice na levé straně. To je Vidre
Street; číslo 7 je na pravé straně. (Parkovací garáže v Barceloně
Jsou označeny bílá a modrá dopravního značení ukazující velký dopis? P?.
Garáž stojí cca. 35 euro za 24 hodin.)