Zdarma WiFi
snídaně v ceně‎

AAE Howard Js Hotel at JFK

Bezplatné storno Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

Žádné hodnocení
95 recenzí
Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Popis hostelu

Ten AAE hotel jest jeden 3 AAE hotelu oferujemy w Nowy Jork.
AAE Nowy Jork oferty wy: Bezpłatny śniadanie, Bezpłatni Lotniskowi wahadłowowie, Najlepszy lokacje.

AAE schronisk Nowy Jork schronisk ofert Super 8 intymnych pokoj?w z intymną łazienką, bezpłatnym parking, bezpłatnym wifi, bezpłatnym śniadaniem, bezpłatnym lotniskowym wahadłowem i dwoistymi pokojami przy tanią ceną 78 USD noc. Wy możecie używać NY metro od less brać bezpośredniego metro czasu kwadrat przy sławnym 42nd ulicznym centrum miasta dla $1,75 USD wtedy 2 blok mieszkalny od nasz drzwi. (metro) Metro działa 24 godziny dzień, 7 dni tydzień. Nasz oferta jest tanim transakcją w Nowy Jork. Zadawalam widzii nasz stronę internetową dla zupełnych kierunk?w. Jeżeli wy przyjeżdżacie na Amtrack charcicie w centrum miasta Nowy Jork lub pociągu przy Uroczystą centrali stacją, wy możecie używać 'E' metra metro bezpośredniego nasz schronisko dla less wtedy $2,00. Przyjeżdża Nowy Jork od JFK lotniska z nasz bezpłatnym wahadłowem i wy możecie save pieniądze bez taxi wymagającego dla tw?j całkowitego pobytu.

Oferujemy AAE Howard J hotel z bezpłatnym lotniskowym wahadłowem i uwalniamy wifi, bezpłatny śniadanie. Luksusowi intymni pokoje z intymną łazienką zaczynają r?wnie niskiego jak $69 USD dla 2 ludzi. Chodzi metro - metro od nasz lokaci

Oferujemy AAE central park schronisko, dorm ł?żka tylko $33 USD i lokalizujemy w centrum miasta przy central park wierzchu zachodnią stroną. Tylko 100 metr?w metro - metro
Wszystkie AAE własność akceptują AAE talony dla oszczędzań 5% z tw?j pok?j sumy przez Stycznia 2010

Zadawalam widzii nasz kierunek stronę na nasz stronie internetowej dla numer?w telefonu dzwonić dla bezpłatnych lotniskowych wahadłow?w.

Patrzejemy naprz?d tw?j pobyt z my w newYork,
AAE schronisk personel

Zjistit dostupnost