X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do AAE Chicago Guest Apartments & Rooms

IHSP Office, 2nd floor at 1616 N. Damen, Chicago, Illinois, USA

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Z letiště O'Hare: se bezplatná doprava
Po přistání, postupujte podle značek nasměrovat vás k CTA. Kupte si letenku ($ 2.25) a vlaku. Konec vlaku na Damen. Po schodech dolů a výstupní stanice na Damen Ave. Odbočte doleva a chodit kolem "City podešev" a prostřednictvím třícestného křižovatky. Pobyt na Damen Ave. kolem velkého "banka" bílá budova, jsme ve stejné budově jako svátek restaurace a přímo přes ulici od AT & T obchodě. IHSP nápisy na dveřích
. Budeme nárok na finanční náhradu za letenku CTA, když přijedete.

Od Midway Airport:
Po přistání, postupujte podle značek nasměrovat vás k CTA. Kupte si letenku ($ 2.25) a vlaku. Konec vlaku na Clark / jezero zastavit a podívat se na znamení nasměruje vás na lince CTA modré. Vezměte eskalátoru dolů na Blue Line platformy. Obsah Blue Line vlak bude ve směru O'Hare. Konec vlaku na Damen. Po schodech dolů a výstupní stanice na Damen Ave. Odbočte doleva a chodit kolem "City podešev" a prostřednictvím třícestného křižovatky. Pobyt na Damen Ave. kolem velkého "banka" bílá budova, jsme ve stejné budově jako svátek restaurace a přímo přes ulici od AT & T obchodě. Uhradíme vám za vaši letenku CTA, když přijedete.

Z nádraží Amtrak nádraží:
Konec stanici a zahněte doleva na Canal Walk St jih na Canal St minulosti Jackson Blvd. a odbočit vpravo na Van Buren St Procházka na západ Van Buren St pro jednoho bloku a pak odbočit vlevo na ulici Clinton Podívejte se na Clinton CTA stanice modré čáry pod dálničním nadjezdem. Kupte si letenku ($ 2.25) a ve vlaku bude ve směru O'Hare. Konec vlaku na Damen. Po schodech dolů a výstupní stanice na Damen Ave. Odbočte doleva a chodit kolem "City podešev" a prostřednictvím třícestného křižovatky. Pobyt na Damen Ave. a jdou na sever fpassing velké "banka" bílá budova, jsme ve stejné budově jako svátek restaurace a přímo přes ulici od AT & T obchodě Budeme nárok na finanční náhradu za letenku CTA, když přijedete.

Z autobusového nádraží Greyhound:
Konec stanici a jděte na východ. Odbočit vlevo na Clinton Podívejte St pro Clinton CTA stanice modré čáry pod dálničním nadjezdem. Kupte si letenku ($ 2.25) a ve vlaku bude ve směru O'Hare. Konec vlaku na Damen. Po schodech dolů a výstupní stanice na Damen Ave. Odbočte doleva a chodit kolem "City podešev" a prostřednictvím třícestného křižovatky. Pobyt na Damen Ave. a předávání velkého "banka" bílá budova, jsme ve stejné budově jako svátek restaurace a přímo přes ulici od AT & T obchodě. Budeme nárok na finanční náhradu za letenku CTA, když přijedete.

Řízení: Jakmile se dostanete na 1616 N. Damen Ave, vytáhněte před domem a nechte blikající světla, přijít do 2. patra na recepci a řekněte recepční máte auto. Budeme se použít náš registrační parkovací místo pro kontrolu palců Tyto apartmány a pokoje s bezplatným parkováním