X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do A&O Dusseldorf Hauptbahnhof

Corneliusstra'e 9, Düsseldorf, Německo

mapa a cestovní pokyny


79%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 78%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 73%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Chůze směr
Nechte Konrad-Adenauer Platz na Graf-Adolf-Strasse, na kruhovém objezdu odbočit doleva do Karl-Rudolf Strae, která se stává Cornelius Strae. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Cornelius Strae 9 je na pravé straně.
Autobusem
Vezměte 725 Niederflurbus směr Plange Mhle (platforma 10). Po asi 5 minut, prosím, vystupte na zastávce Cornelius Strae. Získejte aktuální informace o veřejné dopravě v Düsseldorfu: www.vrr.de (Verkehrsverbund Rhein-Ruhr (VRR))
Letecky
Vezměte regionální vlak do hlavního nádraží v Düsseldorfu (10 minut). Viz popis od hlavního nádraží.
Autem
Ze západu: Take A52 směrem Kolín nad Rýnem / Krefeld / Düsseldorf. Pohon 2,3 km na B7 směrem Düsseldorf. Jeďte výjezdem přímo na Rheinalleetunnel a jet 2,5 km na Rheinkniebrcke, později Herzogstrae. Než odbočit vlevo do Friedrichstrae. Po 200 m odbočte vpravo do Graf-Adolf-Strae, než opět vpravo do Httenstrae. Zapněte si minule přímo do Corneliusstrae. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Corneliusstrae 9 je na pravé straně. Od severu a východu: Z A52 směrem Düsseldorf. Sledujte B1 severní Shuttle. Na B7/B8/Grashofstrae odbočit doleva. Na B8/Bremsstrae odbočit vpravo (dopravní značky pro DDsseltal). Pohon 2,2 km na B8/Brehmstrae, později Lindemannstrae. V Grafenberger Allee/L392 odbočte vpravo. Po 1,4 km odbočte vlevo do Oststrae. Po 1,35 km na L52 je A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Corneliusstraße 9 na pravé straně. Z jihu: Take A57. Na křižovatce Neuss-SD závitem na dálnici A6 směrem Dsseldorf-Sd/Wuppertal. Po 5 km sjeďte na exitu 23 Dsseldorf-Bilk k Dsseldorf Zentrum. Otočte se vpravo a na Sdring/B326. Odbočit vlevo do Merowingerstrae, později Friedrichstrae, než odbočit vpravo do Cornelisustrae. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Cornelius Strae 9 je na levé straně.