X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do A&O Dusseldorf Hauptbahnhof

Corneliusstra'e 9, Düsseldorf, Německo

mapa a cestovní pokyny


78%Hodnocení

  • 77%Hodnota za peníze
  • 76%Zabezpečení
  • 78%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 72%Atmosféra
  • 83%Čistota
  • 77%Zařízení

Přeloženo: Google Chůze směr
Nechte Konrad-Adenauer Platz na Graf-Adolf-Strasse, na kruhovém objezdu odbočit doleva do Karl-Rudolf Strae, která se stává Cornelius Strae. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Cornelius Strae 9 je na pravé straně.
Autobusem
Vezměte 725 Niederflurbus směr Plange Mhle (platforma 10). Po asi 5 minut, prosím, vystupte na zastávce Cornelius Strae. Získejte aktuální informace o veřejné dopravě v Düsseldorfu: www.vrr.de (Verkehrsverbund Rhein-Ruhr (VRR))
Letecky
Vezměte regionální vlak do hlavního nádraží v Düsseldorfu (10 minut). Viz popis od hlavního nádraží.
Autem
Ze západu: Take A52 směrem Kolín nad Rýnem / Krefeld / Düsseldorf. Pohon 2,3 km na B7 směrem Düsseldorf. Jeďte výjezdem přímo na Rheinalleetunnel a jet 2,5 km na Rheinkniebrcke, později Herzogstrae. Než odbočit vlevo do Friedrichstrae. Po 200 m odbočte vpravo do Graf-Adolf-Strae, než opět vpravo do Httenstrae. Zapněte si minule přímo do Corneliusstrae. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Corneliusstrae 9 je na pravé straně. Od severu a východu: Z A52 směrem Düsseldorf. Sledujte B1 severní Shuttle. Na B7/B8/Grashofstrae odbočit doleva. Na B8/Bremsstrae odbočit vpravo (dopravní značky pro DDsseltal). Pohon 2,2 km na B8/Brehmstrae, později Lindemannstrae. V Grafenberger Allee/L392 odbočte vpravo. Po 1,4 km odbočte vlevo do Oststrae. Po 1,35 km na L52 je A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Corneliusstraße 9 na pravé straně. Z jihu: Take A57. Na křižovatce Neuss-SD závitem na dálnici A6 směrem Dsseldorf-Sd/Wuppertal. Po 5 km sjeďte na exitu 23 Dsseldorf-Bilk k Dsseldorf Zentrum. Otočte se vpravo a na Sdring/B326. Odbočit vlevo do Merowingerstrae, později Friedrichstrae, než odbočit vpravo do Cornelisustrae. A & O Düsseldorf Hauptbahnhof Cornelius Strae 9 je na levé straně.