X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do A&O Dresden Hauptbahnhof

Strehlener Stra'e 10, Drážďany, Německo

mapa a cestovní pokyny


79%Hodnocení

  • 81%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 81%Umístění
  • 77%Zaměstnanci
  • 72%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 77%Zařízení

Přeloženo: Google Chůze směr
Jeďte vlakem do Dresden Hauptbahnhof. Take hlavní výstup a odbočte vpravo. Podjedete most a odbočit vlevo na Friedrich-List-Platz, která se stane Strehlener Strasse po pár metrech. Zde najdete náš A & O Dresden Hauptbahnhof po 200 m na pravé straně. Nebo autobusem, jen 2 zastávky: Take řádek 66. A & O Dresden Hauptbahnhof je přímo u autobusové zastávky.
Vlakem
Jeďte vlakem do Dresden Hauptbahnhof. Take hlavní výstup a odbočte vpravo. Podjedete most a odbočit vlevo na Friedrich-List-Platz, která se stane Strehlener Strasse po pár metrech. Zde najdete náš A & O Dresden Hauptbahnhof po 200 m na pravé straně. Nebo autobusem, jen 2 zastávky: Take řádek 66. A & O Hotel a Hostel se nachází přímo u autobusové zastávky. Důležité informace: 8.prosince Do některé vlaky se nezastaví na drážďanské hlavní nádraží z důvodu stavebních prací. V průběhu prací vlaky se zastaví v Dresden-Neustadt. Použijte regionální záhlaví vlak S1 k Schna / Knigstein nebo tramvajové č. 3 k Dresden-Coschtz se dostat zpět do hlavního nádraží. Vlaky / tramvaj odjede každý 10 min. - Cca. doba jízdy: 10-12 min. Dresdner Verkehrsbetriebe (DVB), získat nejnovější informace o MHD v Drážďanech: www.dvb.de
Letecky
Jeďte příměstským vlakem (S-Bahn), linka S2, na hlavní nádraží (Hauptbahnhof). Pak postupujte podle popisu výše.
Autem
Od severu a východě: Na dálnici A4, exit Dresden-Hellerau, odbočit vpravo a jet na Rathenower Strasse (později přejmenované na Hansastraße). Po 4,5 km se držte vpravo, na konci odbočte vlevo do Grosse Meissner Strasse (později přejmenované na Koepkestrasse). Jeďte přes most, po cca 2 km odbočit vlevo do Strehlener Strasse. Z jihu (Norimberk) a Západ: Opustit dálnici A4 na na výměnu Dresden-West směrem na Prahu (A17). Nechte A17 na výjezdu č.3, Dresden-Suedvorstadt a odbočit vlevo. Po 4 km odbočit vpravo do Strehlener Strasse. Z jihu (Pirna, Praha): Nechte dálnice A17 na výjezdu č.3, Dresden-Suedvorstadt a odbočte vpravo. Po 4 km odbočit vpravo do Strehlener Strasse.