X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do A&O Dresden Hauptbahnhof

Strehlener Stra'e 10, Drážďany, Německo

mapa a cestovní pokyny


73%Hodnocení

  • 69%Hodnota za peníze
  • 76%Zabezpečení
  • 78%Umístění
  • 74%Zaměstnanci
  • 67%Atmosféra
  • 75%Čistota
  • 71%Zařízení

Přeloženo: Google Chůze směr
Jeďte vlakem do Dresden Hauptbahnhof. Take hlavní výstup a odbočit vpravo. Podjedete most a odbočit vlevo do Friedrich-List-Platz, která se stane Strehlener Strasse po pár metrech. Najdete náš A & O Dresden Hauptbahnhof po 200 m na pravé straně. Nebo bus jen 2 zastávky od: Vezměte řádek 66. A & O Dresden Hauptbahnhof je přímo na autobusové zastávce.
Vlakem
Jeďte vlakem do Dresden Hauptbahnhof. Take hlavní výstup a odbočit vpravo. Podjedete most a odbočit vlevo do Friedrich-List-Platz, která se stane Strehlener Strasse po pár metrech. Najdete náš A & O Dresden Hauptbahnhof po 200 m na pravé straně. Nebo bus jen 2 zastávky: Vezměte řádek 66. A & O hotel a hostel se přímo na autobusové zastávce. Důležité informace: 8.prosince Do některé vlaky se nezastaví u drážďanského hlavního nádraží z důvodu stavebních prací. V průběhu prací vlaky se zastaví u Dresden-Neustadt. Použijte regionálním vlakem S1 směrem na Schna / Knigstein nebo tramvajové č.3 k Dresden-Coschtz dostat se zpátky do hlavního nádraží. Vlaky / tramvaj vyrazí každých 10 min. - Cca. Doba jízdy: 10-12 min. Tramvajová doprava v Drážďanech (DVB), získat nejnovější informace o MHD v Drážďanech: www.dvb.de
Letecky
Vezměte příměstské dopravy (S-Bahn), linka S2, směrem k hlavnímu nádraží (Hauptbahnhof). Poté postupujte podle výše uvedeného popisu.
Autem
Od severu a na východě: Na dálnici A4 sjeďte na Dresden-Hellerau, odbočte vpravo a jet na Rathenower Strasse (později přejmenované na Hansastrasse). Po 4,5 km držte vpravo, na konci odbočte doleva do Grosse Meissner Strasse (později přejmenovaný na Koepkestrasse). Cesta přes most, po cca 2 km odbočit doleva do Strehlener Strasse. Z jihu (Norimberk) a Západ: Opustit dálnici A4 u na výměnu Dresden-West směrem na Prahu (A17). Nechte A17 na výjezdu č.3, Dresden-Suedvorstadt a zahněte doleva. Po 4 km odbočit vpravo do Strehlener Strasse. Z jihu (Pirna, Praha): Opustit dálnici A17 na výjezdu č.3, Dresden-Suedvorstadt a odbočte vpravo. Po 4 km odbočit vpravo do Strehlener Strasse.