X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do A&O City Hackerbruecke

Arnulfstr. 102, Mnichov, Německo

mapa a cestovní pokyny


64%Hodnocení

  • 59%Hodnota za peníze
  • 69%Zabezpečení
  • 68%Umístění
  • 67%Zaměstnanci
  • 59%Atmosféra
  • 61%Čistota
  • 64%Zařízení

Přeloženo: Google Chůze směr
Pro vaše pohodlí jsme se nedoporučuje chodit vzdálenost mezi hlavním nádražím a naše umístění. Prosím, přejděte na "vlakem". Díky.
Vlakem
Jeďte vlakem do stanice Mnchen-Hauptbahnhof DB (Mnichov-Central). Nechte stanice přes exit Hauptbahnhof-Nord a změní se do tramvaje č. 16 směrem Romanplatz nebo tramvaj č. 17 směr Amalienburgstrae. Po 4 zastávky ven na Marsstrae. Můžete vidět hotel na pravé straně ulice.
Autobusem
Od ZOB hlavního autobusového nádraží pěšky na sever směrem k Arnulfstrasse. Na Arnulf Str. odbočte doleva a dostanete se A & O Hackerbrcke asi po 650m.
Letecky
Take S-Bahn S1 nebo S8 do stanice Hackerbrcke. Jděte vpravo do Grasserstrasse a první přechod vlevo do Arnulfstrasse.
Autem
Od Augsburg (A8): Nechte A8 na výjezdu Mnchen-Obermenzing, odbočte vpravo do Verdistraße (přejmenován později:.... Amalienbergstr, Menzingerstr, Notburgastr, Arnulfstr) Arnulfstrasse. Z Norimberku, Regensburgu, Landshut / München-Airport (A9 / A92):. Od křižovatky Neufahrn, nechte A9 na výjezdu 76 Mnchen-Schwabing, postupujte B2R, odbočte vpravo do Schenkendorfstr, postupujte Petueltunnel / Petuelring, (přejmenovaný později: Goerg-Brauchle-Ring), vlevo do Landshuter Allee, přímo přes Donnersbergerbrcke a nakonec přímo do Arnulfstrasse. Od Salzburgu (Rakousko): Od křižovatky Mnichov-jih (A8), nechte A995 na konci ve směru na Tegernseer Landstrasse. Rovně na E54, později B2R. Po 9,1 km použít výpadovky směr Stuttgart/Zentrum/A8. Po Donnersbergerbrcke odbočte vpravo do Arnulfstrasse. Z Garmisch-Patenkirchen: Od sloučení bod Starnberg (A95), nechte A95 na konci a otočte vlevo na Luise-Kiesselbach-Platz. Rovně na Garmischer Strasse, Trappentreustrasse, Donnersberger Brcke, odešel do Arnulfstrasse.