X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do A&O City Hackerbruecke

Arnulfstr. 102, Mnichov, Německo

mapa a cestovní pokyny


65%Hodnocení

  • 63%Hodnota za peníze
  • 70%Zabezpečení
  • 73%Umístění
  • 64%Zaměstnanci
  • 59%Atmosféra
  • 66%Čistota
  • 63%Zařízení

Přeloženo: Google Směr chůze
Pro vaše pohodlí jsme se nedoporučuje chodit vzdálenost mezi hlavním nádražím a naše umístění. Prosím přejděte na "vlakem". Děkuji.
Vlakem
Jeďte vlakem na hlavní nádraží München Hauptbahnhof-DB (Mnichov-Central). Nechte stanice přes exit "Hauptbahnhof-Nord" a změňte na tramvaj č. 16 směr "Romanplatz" nebo tramvaj č. 17 směr "Amalienburgstraße". Po 4 zastávky vystupte na "Marsstrasse". Můžete vidět hotel na pravé straně ulice.
Autobusem
Od ZOB Autobusové nádraží pěšky na sever směrem k Arnulfstraße. Na Str. Arnulf. odbočit doleva a dostanete se A & O Hackerbrücke asi po 650m.
Letadlem
Take S-Bahn S1 nebo S8 do stanice "Hackerbrücke". Jděte přímo do Grasserstrasse a první křižovatce vlevo do Arnulfstraße.
Autem
Z Augsburgu (A8): Nechte A8 na výjezdu "München-Obermenzingu", odbočte vpravo do Verdistraße (přejmenoval později:.... Amalienbergstr, Menzingerstr, Notburgastr, Arnulfstr) Arnulfstraße. Z Norimberku, Regensburgu, Landshut / mnichovské letiště (A9 / A92): Od křižovatky Neufahrn, nechte A9 na výjezdu 76 "München-Schwabing", postupujte podle B2R, odbočte vpravo do Schenkendorfstr, postupujte Petueltunnel / Petuelring,. (přejmenovaný později: Goerg-Brauchle-Ring), vlevo do Landshuter Allee, přímo naproti Donnersbergerbrücke a nakonec přímo do Arnulfstraße. Od Salzburgu (Rakousko): Od křižovatky Mnichov-jih (A8), nechte A995 koncem směrem na Tegernseer Landstrasse. Rovně na E54, později B2R. Po 9,1 km užití výpadovky směrem Stuttgart/Zentrum/A8. Po Donnersbergerbrücke odbočit vpravo do Arnulfstraße. Z Garmisch-Patenkirchen: Od sloučení bod Starnberg (A95), nechte A95 na konci a otočte doleva na Luise-Kiesselbach-Platz. Rovně po Garmischer Strasse, Trappentreustrasse, Donnersberger Brücke, vlevo do Arnulfstraße.