X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do A&O City Hackerbruecke

Arnulfstr. 102, Mnichov, Německo

mapa a cestovní pokyny


66%Hodnocení

  • 63%Hodnota za peníze
  • 68%Zabezpečení
  • 77%Umístění
  • 71%Zaměstnanci
  • 62%Atmosféra
  • 58%Čistota
  • 62%Zařízení

Přeloženo: Google Chůze směr
Pro Vaše pohodlí jsme se nedoporučuje chodit vzdálenost mezi hlavním nádražím a naší poloze. Prosím, nalistujte "vlakem". Díky.
Vlakem
Jeďte vlakem do stanice Mnchen-Hauptbahnhof DB (Mnichov-Central). Nechte stanice přes exit Hauptbahnhof-Nord a změnit se do tramvaje číslo 16 směrem Romanplatz nebo tramvají číslo 17 směr Amalienburgstrae. Po 4 zastávkách vystupte na Marsstrae. Můžete vidět hotel na pravé straně ulice.
Autobusem
Od ZOB hlavního autobusového nádraží pěšky na sever k Arnulfstrasse. Na Arnulf Str. odbočit doleva a dostanete se A & O Hackerbrcke po cca 650 m.
Letadlem
Take S-Bahn S1 nebo S8 do stanice Hackerbrcke. Procházka přímo do Grasserstrasse a první křižovatce doleva do Arnulfstrasse.
Autem
Z Augsburg (A8): Nechte A8 na výjezdu Mnchen-Obermenzing, odbočte vpravo do Verdistrasse (přejmenovaného později:. Amalienbergstr, Menzingerstr, Notburgastr, Arnulfstr...) Arnulfstrasse. Z Norimberk, Regensburg, Landshut / Munich-Airport (A9 / A92):. Z křižovatky Neufahrn, nechte A9 na výjezdu 76 Mnchen-Schwabing, postupujte B2R, odbočte vpravo do Schenkendorfstr, následovat Petueltunnel / Petuelring, (přejmenovaný později: Goerg-Brauchle-Ring), doleva do Landshuter Allee, přímo přes Donnersbergerbrcke a nakonec přímo do Arnulfstrasse. Od Salzburgu (Rakousko): Od křižovatky Mnichov-jih (A8), ponechte A995 na konci ve směru na Tegernseer Landstrasse. Rovně na E54, později B2R. Po 9,1 km používání exit směr silnice Stuttgart / Zentrum / A8. Po Donnersbergerbrcke odbočit vpravo do Arnulfstrasse. Z Garmisch-Patenkirchen: Od sloučení bod Starnberg (A95), ponechte A95 na konci a odbočit vlevo na Luise-Kiesselbach-Platz. Rovně na Garmischer Strasse, Trappentreustrasse, Donnersberger Brcke, odešel do Arnulfstrasse.