X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do A&O City Hackerbruecke

Arnulfstr. 102, Mnichov, Německo

mapa a cestovní pokyny


66%Hodnocení

  • 67%Hodnota za peníze
  • 66%Zabezpečení
  • 77%Umístění
  • 66%Zaměstnanci
  • 61%Atmosféra
  • 60%Čistota
  • 63%Zařízení

Přeloženo: Google Chůze směr
Pro vaše pohodlí jsme se nedoporučuje chodit vzdálenost mezi hlavním nádražím a naše umístění. Prosím, přejděte na "vlakem". Díky.
Vlakem
Jeďte vlakem do stanice Mnchen-Hauptbahnhof DB (Mnichov-Central). Nechte stanice přes exit Hauptbahnhof-Nord a změní se do tramvaje č. 16 směrem Romanplatz nebo tramvaj č. 17 směr Amalienburgstrae. Po 4 zastávky ven na Marsstrae. Můžete vidět hotel na pravé straně ulice.
Autobusem
Od ZOB hlavního autobusového nádraží pěšky na sever směrem k Arnulfstrasse. Na Arnulf Str. odbočte doleva a dostanete se A & O Hackerbrcke asi po 650m.
Letecky
Take S-Bahn S1 nebo S8 do stanice Hackerbrcke. Jděte vpravo do Grasserstrasse a první přechod vlevo do Arnulfstrasse.
Autem
Od Augsburg (A8): Nechte A8 na výjezdu Mnchen-Obermenzing, odbočte vpravo do Verdistraße (přejmenován později:.... Amalienbergstr, Menzingerstr, Notburgastr, Arnulfstr) Arnulfstrasse. Z Norimberku, Regensburgu, Landshut / München-Airport (A9 / A92):. Od křižovatky Neufahrn, nechte A9 na výjezdu 76 Mnchen-Schwabing, postupujte B2R, odbočte vpravo do Schenkendorfstr, postupujte Petueltunnel / Petuelring, (přejmenovaný později: Goerg-Brauchle-Ring), vlevo do Landshuter Allee, přímo přes Donnersbergerbrcke a nakonec přímo do Arnulfstrasse. Od Salzburgu (Rakousko): Od křižovatky Mnichov-jih (A8), nechte A995 na konci ve směru na Tegernseer Landstrasse. Rovně na E54, později B2R. Po 9,1 km použít výpadovky směr Stuttgart/Zentrum/A8. Po Donnersbergerbrcke odbočte vpravo do Arnulfstrasse. Z Garmisch-Patenkirchen: Od sloučení bod Starnberg (A95), nechte A95 na konci a otočte vlevo na Luise-Kiesselbach-Platz. Rovně na Garmischer Strasse, Trappentreustrasse, Donnersberger Brcke, odešel do Arnulfstrasse.