X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do A Casa di Giulia

Via Luigi Bonomi, 9, Verona, Itálie

mapa a cestovní pokyny


96%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 97%Zaměstnanci
  • 97%Atmosféra
  • 99%Čistota
  • 97%Zařízení

Přeloženo: Google Chcete-li dosáhnout našeho B & B:

Letadlem:
Od Valerio Catullo letiště vzít 'Aerobus raketoplán ", která spojuje letiště Verona na Hlavní nádraží, Verona Porta Nuova. Když přijedete tam prosím, postupujte podle následujících pokynů.

Vlakem:
Vystupte na Verona Hlavní nádraží Verona Porta Nuova.

Autobusem:
Z hlavního vlakového nádraží Verona Porta Nuova chytit místní autobus N 11 - 12 - 13, z 'MARCIAPIEDE A'. Vystupte na osmém autobusové zastávce, za mostem, ve středu Via XX Settembre (za mostem se musíte vystoupit na druhé zastávce). Vezměte přes Nicola Mazza a potom přes Beltrame. Přijedete v Via Bonomi 9, a zjistíte, žlutý dům na levé straně, podívejte se na zvonku štítek B & B A casa di Giulia.

Taxíkem:
Z hlavního vlakového nádraží Verona Porta Nuova stojí asi 8-10 euro za den-krát jinak noční 10-12 euro nedělích a svátcích.

Autem:
Take dálnici A4 a výstupu na Verona Sud, odbočit doleva a jít dolů do podchodu směrem k centru města, rovně 3km. Prostřednictvím druhého tunelu, odbočit vpravo na semaforu, jděte rovně na 500 m ve Via dell Autiere, přes most a odbočit vlevo na Lungadige Galtarossa. Na semaforech pokračujte rovně přes v Lungadige Porta Vittoria, a po 300 metrech odbočit vpravo do Via San Francesco. Na konci Via San Francesco, odbočte doleva na Via Universit, pak okamžitě přímo na Via Campofiore. Pokračujte až na konec ulice, kde musíte odbočit vpravo: Nyní jste v Via Luigi Bonomi, naleznete náš B & B Casa di Giulia (číslo 9), na levé straně.

Pěšky:
Z hlavního vlakového nádraží Verona Porta Nuova pěšky podél Corso Porta Nuova, kříž Piazza Br, jít dolů Vicolo Borella, jít dolů Via Leoncino pak odbočte vpravo do Via Leoni a přes Ponte Navi, sešel dolů Via San Paolo a pak se přes Campofiore. Přijedete v Via Bonomi 9, a zjistíte, žlutý dům na levé straně, podívejte se na zvonku štítek B & B A casa di Giulia a prsten.


Věnujte pozornost na dvě jednoduché, ale důležité věci!

1) Počty autobusů 11 - 12 - 13 se stal 90-92 - 98 po 19:30, neděle a svátky. Stále běžet od stejného autobusového stánku.

2) názvy ulic, jsou obecně napsané na stěnách budov na začátku a na konci každé ulice. Podívejte se nahoru po zdi!