X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do A Casa di Giulia

Via Luigi Bonomi, 9, Verona, Itálie

mapa a cestovní pokyny


97%Hodnocení

  • 98%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 85%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 95%Zařízení

Přeloženo: Google Chcete-li dosáhnout našeho B & B:

Letadlem:
Z letiště Valerio Catullo přijmout "Aerobus raketoplán", která spojuje letiště ve Veroně na hlavní nádraží Verona Porta Nuova,. Když tam dorazíte, prosím postupujte podle pokynů níže.

Vlakem:
Vystupte na Verona hlavního vlakového nádraží Verona Porta Nuova.

Autobusem:
Z Hlavního nádraží Verona Porta Nuova chytit místní autobus n ° 11 - 12 - 13 od 'MARCIAPIEDE ". Vystoupíte na osmém autobusové zastávky, za mostem, ve středu Via XX Settembre (za mostem musíte vystoupit na druhé zastávce). Vezměte přes Nicola Mazza a pak přes Beltrame. Přijedete na ulici Via Bonomi 9, a zjistíte, žlutý dům na levé straně, podívejte se na štítek zvonku B & B Casa di Giulia.

Taxíkem:
Z Hlavního nádraží Verona Porta Nuova stojí asi 8-10 euro za den-krát jinak 10 až 12euro neděle noci a svátky.

Autem:
Take dálnice A4 a výstupu na Verona Sud, odbočte vlevo a jděte dolů do podchodu směrem do centra, rovně 3km. Prostřednictvím druhého tunelu, odbočit vpravo na semaforu rovně na 500 metrů v ulici Via dell Autiere, přes most a odbočit vlevo na Lungadige Galtarossa. Na semaforech pokračujte rovně přes Lungadige Porta Vittoria, a po 300m odbočte vpravo do Via San Francesco. Na konci Via San Francesco, odbočit doleva na Via Università, pak hned vpravo na Via Campofiore. Pokračujte až na konec ulice, kde musíte odbočit doprava: teď jste v Via Luigi Bonomi, naleznete náš B & B Casa di Giulia (číslo 9) na levé straně.

Pěšky:
Z Hlavního nádraží Verona Porta Nuova chůze podél Corso Porta Nuova, cross Piazza Bra, jít dolů Vicolo Borella, jít dolů Via Leoncino pak odbočte vpravo do Via Leoni a cross Ponte NAVI, kráčel Via San Paolo a pak se přes Campofiore. Přijedete na ulici Via Bonomi 9, a zjistíte, žlutý dům na levé straně, podívejte se na štítek zvonku B & B Casa di Giulia a prsten.


Dávejte pozor na dva jednoduché, ale důležité věci!

1) Čísla autobusů 11 - 12 - 13 se 90 - 92 - 98, provedené po 19:30, o nedělích a svátcích. Stále spustit ze stejného autobusového stánku.

2) názvy ulic jsou obecně psány po obou stranách budovy na začátku a na konci každé ulice. Podívejte se nahoru po zdi!