X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do A-1 Pension Ross Prague

Za Hospodou 3, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


74%Hodnocení

  • 60%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 60%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 60%Zařízení

Přeloženo: Google Nabízíme transfer z letiště / nádraží nebo autobusového nádraží do našeho penzionu. Je to pohodlnější a méně stresující pak jet hromadnou dopravou na vlastní pěst, nebo pak použít velmi drahé taxi službu. Jste-li v Praze, to je určitě nejlepší způsob, jak pro vás, jak se k nám dostanete.

Jízdenka na MHD v Praze stojí 32CZK (~ 1,25 EUR) a je platná po dobu 90 minut, takže to bude trvat po celou cestu do našeho penzionu.
Nabízíme transfer z letiště / nádraží nebo autobusového nádraží do našeho penzionu. Je to pohodlnější a méně stresující pak jet hromadnou dopravou na vlastní pěst, nebo pak použít velmi drahé taxi službu. Jste-li v Praze, to je určitě nejlepší způsob, jak pro vás, jak se k nám dostanete.

Jízdenka na MHD v Praze stojí 20 Kč (26 Kč od 1.1.2008, ~ 1 EUR) a je platná po dobu 75 minut, takže to bude trvat po celou cestu do našeho penzionu.

V Praze jsou 3 linky metra A, B, C, označil zelené, žluté a červené barvě. Od centra metrem ze stanic Staroměstsk, Můstek nebo Muzeum, umístěné na zelené "A" linie se ukončit stanici Depo Hostivař a pak převést na autobus číslo 163 na zastávku Drobn. Pak přes ulici a jděte doleva, na křižovatce najdete znamení Pension Ross s šipkou, ukazující cestu k penzionu.

Z letiště autobusem číslo 119 a vystoupit na stanici metra Dejvick (na trase "A"), pak metrem do stanice Depo Hostivař ukončit a převést na autobus číslo 163 na zastávku Drobn. Pak přes ulici a jděte doleva, na křižovatce najdete znamení Pension Ross s šipkou, ukazující cestu k penzionu.