X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do 365 Inn

No. 55 Da Zha Lan West Street, Xuan Wu District, Beijing, Čína

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 90%Hodnota za peníze
  • 88%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 88%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:
Jeďte metrem na letišti. Vystupte na Dongzhimen (přestupní stanice A), poté transfer na metro linky 2 a vystupte na Qianmen stanici. Projděte exit "C", pak přes podzemní průchod a jdi dolů po ulici, dále jen "MeiShiJie ',' til druhém semaforu. Obraťte se přímo na 'DA Zha LAN Xijie "a po 200 metrech, 365 Inn se nachází v pravé straně.
Střídavě, taxi stojí přibližně 120,00 CNY, a bude trvat 40 minut, 1 hodinu od letiště, ale taxi se doporučuje pouze po půlnoci.
Můžeme také zařídit odvoz z letiste pro vás; kontaktujte nás e-mailem a sdělte nám své číslo letu. Naše kontaktní údaje bude ve vašem potvrzení rezervace e-mailem.

Z Pekingu West nádraží:
Taxi bude stát kolem 30.00 CNY.

Od vlakového nádraží v Pekingu:
Taxi bude stát asi 20.00 CNY, ale metro je nejlepší volbou, pokud jste přijíždějící před 10pm, jak to stojí jen 2CNY na osobu. Vezměte linku 2 od vlakového nádraží a pak vystupte na Qianmen stanici a jít ven výstupem "C". Přejděte podchodem a jít dolů podél ulice v "MeiShiJie ',' til druhém semaforu. Obraťte se přímo na 'DA Zha LAN Xijie "a po 200 metrech, 365 Inn se nachází v pravé straně.

Z Jižní nádraží:
Taxi bude stát kolem 20 - 25 CNY, ale metro je vysoce doporučeno, pokud přijedete před 9.30pm. Take metro trasa 4, transfer do řádku 2 na Xuanwumen, a pak vystupte na Qianmen Station. Projděte exit "C", pak jděte podchodem a jít dolů podél ulice v "MeiShiJie ',' til druhém semaforu. Obraťte se přímo na 'DA Zha LAN Xijie "a po 200 metrech, 365 Inn se nachází v pravé straně.


Poté, co jste si rezervovali pokoje či lůžka tady, obdržíte potvrzovací dopis od 365 hostince. Řekněte nám, kde jste dorazí v Pekingu a my Vám pošleme podrobnosti směru (oba v angličtině a čínštině), které vám pomohou na každém kroku najít 365 hostinec s žádnými obtížemi.