X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do 365 Inn

No. 55 Da Zha Lan West Street, Xuan Wu District, Beijing, Čína

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 89%Atmosféra
  • 92%Čistota
  • 85%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:
Vzít do metra na letiště. Vystupte na Dongzhimen (předávací stanice), pak přestup na metro linky 2 a vystupte na stanici Qianmen. Projděte exit 'C', pak podchodem a jděte dolů po "MeiShiJie" ulice, "til druhé světelné křižovatce. Obraťte se přímo na "DA ZHA LAN Xijie" a po 200 metrech, 365 hostinec je v pravé straně.
Střídavě, taxi stojí přibližně 120,00 CNY a dostanete 40 minut až 1 hodinu od letiště, ale taxi se doporučuje až po půlnoci.
Můžeme také zařídit vyzvednutí na letišti pro vás, obraťte se na nás e-mailem a sdělte nám své číslo letu. Naše kontaktní informace bude ve vašem e-mailu s potvrzením rezervace.

Z Pekingu Západní nádraží:
Taxi bude stát kolem 30,00 CNY.

Z Pekingu nádraží:
Taxi bude stát asi 20,00 CNY, ale metro je nejlepší volbou, pokud jste přijedete před dvacet dva hodin, protože to stojí jen 2CNY osobu. Vezměte řádek 2 od vlakového nádraží a vystupte na stanici Qianmen a jít ven výstupu "C". Projděte podchodem a jděte dolů po "MeiShiJie" ulice, "til druhé světelné křižovatce. Obraťte se přímo na "DA ZHA LAN Xijie" a po 200 metrech, 365 hostinec je v pravé straně.

Z Jižní nádraží:
Taxi bude stát kolem 20 až 25 CNY, ale metro je vysoce doporučeno Pokud přijedete před 21:30. Metro linky 4, převést na lince 2 u Xuanwumen a pak vystupte na stanici Qianmen. Projděte exit 'C', pak jít podchodem a jděte dolů po "MeiShiJie" ulice, "til druhé světelné křižovatce. Obraťte se přímo na "DA ZHA LAN Xijie" a po 200 metrech, 365 hostinec je v pravé straně.


Po rezervovat místnosti nebo lůžka zde, obdržíte potvrzovací dopis z 365 hostince (Shirley). Stačí říct Shirley, kde přijedete v Pekingu a ona vám zašleme směrová údaje (v angličtině a čínštině), které vám pomohou na každém kroku najít 365 hostinec s žádnými obtížemi.