X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do 365 Inn

No. 55 Da Zha Lan West Street, Xuan Wu District, Beijing, Čína

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 88%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště:
Jeďte metrem na letiště. Vystupte na Dongzhimen (přestupní stanice A), pak se změní na metro linky 2 a vystupte na Qianmen stanice. Projděte výstupu "C", pak podchodem a jít dolů ulicí "MeiShiJie ',' til druhém semaforu. Obraťte se přímo na "DA ZHA LAN Xijie" a po 200 metrech, 365 penzion se nachází v pravé straně.
Střídavě, taxi stojí přibližně 120,00 CNY a bude trvat 40 minut až 1 hodinu od letiště, ale taxi se doporučuje až po půlnoci.
Můžeme také zařídit vyzvednutí na letišti pro vás; kontaktujte nás e-mailem a sdělte nám vaše číslo letu. Naše kontaktní údaje bude ve vašem potvrzení rezervace e-mailem.

Z Pekingu West nádraží:
Taxi bude stát kolem 30,00 CNY.

Od vlakového nádraží v Pekingu:
Taxi bude stát asi 20,00 CNY, ale metro je nejlepší volbou, pokud jste přijíždějící do dvacet dva hodin, protože stojí jen 2CNY na osobu. Vezměte linku 2 od vlakového nádraží a vystupte na Qianmen stanice a jít ven přes výstupní "C". Projít podchodem a jít dolů ulicí "MeiShiJie ',' til druhém semaforu. Obraťte se přímo na "DA ZHA LAN Xijie" a po 200 metrech, 365 penzion se nachází v pravé straně.

Z Jižní nádraží:
Taxi bude stát kolem 20-25 CNY, ale metro je vysoce doporučeno, pokud přijedete před 21:30. Take metro linka 4, přenést na řádek 2 na Xuanwumen, a pak vystupte na Qianmen stanice. Projděte výstupu "C", pak projít podchodem a jít dolů ulicí "MeiShiJie ',' til druhém semaforu. Obraťte se přímo na "DA ZHA LAN Xijie" a po 200 metrech, 365 penzion se nachází v pravé straně.


Poté, co jste si rezervovali pokoje či lůžka zde, obdržíte potvrzovací dopis s od 365 hostince (Shirley). Řekni Shirley, kde dorazí v Pekingu a ona vám podrobnosti směru (jak v angličtině a čínštině) poslat které vám pomohou na každém kroku najít 365 hostinec s žádnými obtížemi.