X
NOTE: 9 or more guests qualifies as a group booking, change the number of guests to return to normal search.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do 360 Hostel Barcelona

Calle Bailen 7, Barcelona, Španělsko

Map & Directions


93%Rating

  • 94%Value For Money
  • 92%Security
  • 92%Location
  • 97%Staff
  • 93%Atmosphere
  • 90%Cleanliness
  • 93%Facilities

Translated by Google Z letiště El Prat Barcelona (hlavní letiště):
Vezměte Aerobus Plaza Cataluña.When dostanete z autobusu, budete mít velký obchodní dům El Corte Inglés před vámi. Vezměte ulici zvané "Ronda de Sant Pere" (na levé straně El Corte Ingles). Jít čtyři bloky rovně dolů na Ronda de Sant Pere, dokud se přes Carrer de Girona ulici, kde budete mít Carrer de Ali Bai pouze jeden blok. Pak odbočte doleva na Carrer de Bailén a najdete nás.

Z letiště Girona Nord nebo autobusové nádraží:
Vezměte Barcelona autobusem z letiště Girona Barcelona na autobusovém nádraží Nord. Jakmile se dostanete z nádraží budete mít Carrer de Ali Bai před vámi. Jděte doleva dolů na té ulici a po čtyřech blocích odbočíte vpravo na Carrer de Bailén a najdete nás na počtu 7.

Od Sants Estacio:
Metrem 3 (směr Trinitat Nova) Plaza Katalánsku. Tady máš čtyři bloky rovně dolů na Ronda de Sant Pere, dokud se přes Carrer de Girona ulici, kde budete mít Carrer de Ali Bai pouze jeden blok. Pak odbočte doleva na Carrer de Bailén, a najdete nás na počtu 7.

Od Franca Estacio:
Metrem 4 (směr "Trinitat Nova"), aby "Urquinaona" (Podívejte se na Bruc výstupu). Venku jděte rovně dolů na Ronda de Sant Pere, dokud se přes Carrer de Girona ulici, kde budete mít Carrer de Ali Bai pouze jeden blok. Pak odbočte doleva na Carrer de Bailén a najdete nás.